Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пясъкоструене -къде???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Песъкоструй-къде???

    Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
    Изглежда обещаващо, утре отивам на проверка.
    Нещо не ми се понрави много отговора им...1500-2000 лв за цялата!
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

    Коментар


    • #17
      До: Песъкоструй-къде???

      Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
      Нещо не ми се понрави много отговора им...1500-2000 лв за цялата!
      Ако тази цена е само за песъкоструя няма смисъл изобщо да ходя.
      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

      Коментар


      • #18
        До: Песъкоструй-къде???

        Преди няколко месеца закарах един ГАЗ 69 на песъкоструй във Враца. Там го изчистиха целия и след това го грундираха за 180лв. Сега не знам на какви цени работят но във вторник ще ходя до Враца да регистрирам УАЗката и мога да проверя
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #19
          До: Песъкоструй-къде???

          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
          Преди няколко месеца закарах един ГАЗ 69 на песъкоструй във Враца. Там го изчистиха целия и след това го грундираха за 180лв. Сега не знам на какви цени работят но във вторник ще ходя до Враца да регистрирам УАЗката и мога да проверя
          Проблемът за мен е че от София до Враца няма да е евтин транспорта...Но все пак провери и докладвай . Иначе 180 лв е много приемлива цена.Доколкото разбрах ориентировъчно сумата за песъкоструй на един автомобил е 200-250 лв.Но 1500-2000 е меко казано нереална...
          Други идеи?
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • #20
            До: Песъкоструй-къде???

            Моето шаси го закарах в София на песъкоструй и го направиха перфектно. Проблема е , че фирмата не се занимава с песъкоструене, а с продажба на песъкоструйна и бояджийска техника , компресори и др. Затова шефа рядко се навива на такива услуги. В моя случай например го комбинира с обучението на нов кадър - с един куршум два заека. А като цена ми излезна 300-400 лева.
            Казаха ми , че преди време са песъкоструели купето на някакъв военен Блейзър и станало като ново.
            Проблема е , че след песъкоструй трябва веднага да се обработи с цинк или нещо друго , защото веднага пожълтява и , ако се изчака повечко време или се намокри , задължително се налага употребата на ръждопреобразовател (на Вюрт е бял , като мляко и е супер).
            Фирмата е Линкамп, ето линк: http://www.linkampbg.com/pstruene.htm

            Ето какво беше шасито и какво стана.






            Последно редактирано от Цанко; 13-08-07, 23:55.

            Коментар


            • #21
              До: Песъкоструй-къде???

              Първоначално публикуван от Цанко Преглед на мнение
              Моето шаси го закарах в София на песъкоструй и го направиха перфектно. Проблема е , че фирмата не се занимава с песъкоструене, а с продажба на песъкоструйна и бояджийска техника , компресори и др. Затова шефа рядко се навива на такива услуги. В моя случай например го комбинира с обучението на нов кадър - с един куршум два заека. А като цена ми излезна 300-400 лева.
              Казаха ми , че преди време са песъкоструели купето на някакъв военен Блейзър и станало като ново.
              Проблема е , че след песъкоструй трябва веднага да се обработи с цинк или нещо друго , защото веднага пожълтява и , ако се изчака повечко време или се намокри , задължително се налага употребата на ръждопреобразовател (на Вюрт е бял , като мляко и е супер).
              Фирмата е Линкамп, ето линк: http://www.linkampbg.com/pstruene.htm

              Ето какво беше шасито и какво стана.






              Пуснах едно мейл-че пък ще видим...Благодаря за отзивчивостта на всички.Дано по-бързо намеря песъкоструй...
              С "Фармахим" - непобедим
              Дизел - само дънки!

              Коментар


              • #22
                До: Песъкоструй-къде???

                След караулката за Калотина в ляво за Банкя след дваисет метра в ляво има портални врати вьтре има песькоструи и е голям мобилен номер-0889476158.

                Коментар


                • #23
                  До: Песъкоструй-къде???

                  Първоначално публикуван от pe6o Преглед на мнение
                  След караулката за Калотина в ляво за Банкя след дваисет метра в ляво има портални врати вьтре има песькоструи и е голям мобилен номер-0889476158.
                  Имайте предвид, че с човека там се общува трудно. Въоръжете се с търпение.
                  http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                  Коментар


                  • #24
                    До: Песъкоструй-къде???

                    Първоначално публикуван от pe6o Преглед на мнение
                    След караулката за Калотина в ляво за Банкя след дваисет метра в ляво има портални врати вьтре има песькоструи и е голям мобилен номер-0889476158.
                    Аз знам един песъкоструй там,комбиниран с прахово боядисване.В едно помещение са.Дано говориш за друг ,защото песъхоструйната му камера позволява чистенето на детайли,не по-големи от джанта 27".Камо ли цялата кола .Човека се казва Светльо
                    С "Фармахим" - непобедим
                    Дизел - само дънки!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Песъкоструй-къде???

                      Сигма-Витес гр.Враца тел.092 4-12-97 и 0898509983 това е фирмата която ми изчисти и грундира джипа за 180лв. Мисля че взимаха по7лв.кв.м. за песъкоструене
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • #26
                        До: Песъкоструй-къде???

                        Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                        Сигма-Витес гр.Враца тел.092 4-12-97 и 0898509983 това е фирмата която ми изчисти и грундира джипа за 180лв. Мисля че взимаха по7лв.кв.м. за песъкоструене
                        Мерси за информацията.Утре ще им се обадя.
                        С "Фармахим" - непобедим
                        Дизел - само дънки!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Песъкоструй-къде???

                          При нас в Лозен човека натрупа планина пари и вече не му пука за пазарната цена на която върви вече услугата... циганска работа....., карай я във Враца, добре и евтино работят момчетата, за цяло ремърке за тир взеха 600лв, те даже имат и собствен превоз
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • #28
                            До: Песъкоструй-къде???

                            Сега звънях на хората във Враца-бил им мощен апарата и обшивката щяла да стане на...нищо.После и кит не бил ме спасявал.Интерсува ме дали на джипа газ 69 след песъкоструя имаше дефекти по ламарината.
                            поздрави!
                            С "Фармахим" - непобедим
                            Дизел - само дънки!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Песъкоструй-къде???

                              Колега, за парите които ти искат ще си купиш компресор, пистолет и абразиви и ще си "издухаш" сам Варшавата.
                              Пясъкоструя е елементарен, като принцип на работа и направа!!!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Песъкоструй-къде???

                                Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                                Колега, за парите които ти искат ще си купиш компресор, пистолет и абразиви и ще си "издухаш" сам Варшавата.
                                Пясъкоструя е елементарен, като принцип на работа и направа!!!
                                По начало идеята не е лоша,обаче преди всичко трябват условия.А най близкото място където имам такива е на 120 км. от София...Няма как да стане в близките 20 години...А дотогава не знам дали ще е останало нещо от "Варшавата".Все пак корозията е проблем в светоен мащаб.
                                С "Фармахим" - непобедим
                                Дизел - само дънки!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X