Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пясъкоструене -къде???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: До: Песъкоструй-къде???

    Първоначално публикуван от Phantomaz Преглед на мнение
    Благодаря ти много, видях каква е схемата ,остава да намеря пясъкоструй във Варна и да подготвя колата, много упражнения ми предстоят...
    Една 123-ка ли стягаше?Ако имаш подходящ компресор земи си един за домашно ползване и деиствай .Освен това може и темичка със снимчици и описание на процеса,да пуснеш,ще е полезна,и за теб,и за други...
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #92
      От: До: Песъкоструй-къде???

      Компресор имам ,но е от тези които правят конденз, не знам как се наричат ,четох в някаква тема ,че такива не са подходящи. Всъщност като се замисля ,майка ми го ползва за пясъкоструй ,но малък зъботехнически ,освен това е до 8 атмосфери, достатъчни ли са? Ако мога да го ползвам сам до песакоструя ще е идеално , ще мога да действам на парче ... пък и друго е сам да пипнеш . Тема съм пуснал във форума на мерцедес и дадох линк тук ,но явно не е позволено да се прави така, затова май ще направя отделна тема, благодаря за идеите!

      Коментар


      • #93
        Песъкоструй

        Къде може да се намери в София или покрайнините песъкоструй ,
        за цялото купе на кола на добра цена ...
        Явно по нататък ще трябва да се носят и калници ,врати ,мостове
        и други ...

        Благодаря предварително !

        Поздрави !
        Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
        42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

        Коментар


        • #94
          От: Песъкоструй

          В бившия ОМЗ (между Орион и Надежда), а това понятие "добра цена" винаги съм се чудил в каква дименсия е
          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

          Коментар


          • #95
            От: Песъкоструй-къде???

            Здравейте,
            Ползвал съм песакоструйка за автомобил в София, след караулката на Църна маца има отклонение в дясно за с. Лозен. Телефона беше 0888920376. Питай дали още работят, тъй като аз съм ходил поне преди 5 г. Аз останах доволен. Освен песакоструенето тогава ми предложиха те да изпръскат автомобила с грунд след песакоструенето и беше станал идеален.

            Коментар


            • #96
              От: Песъкоструй-къде???

              Малко "ОФ", ама стига с това "Песъкоструене" и тоя "песък", майка ми е от центъра на шопите, ма си казва Пясъкоструене и пясък, та оправете, ако може, поне заглавието... Пък да не съм съвсем "оф" ще призная, че пясъкоструенето на автомобили става най-добре с по-малка дюза от обичайните "корабни" и по-ситен от обичаният абразив "шлака", или от дюза 8 - да коли 4мм., абразива от шлака 2мм до, например кварцов пясък 0,4-0,6мм., внимава се и с налягането, така нямаме мега-изтънели ламарини и криви панели... Един добре-бластиран детайл не ръждясва никак лесно, освен ако не се пипа с изпотени ръце или е на влага, който не вярва, ще снимам - в гаража имам 2-3 годишни, такива...
              И накрая - съвсем по темата ще издам, че имам няколко редовни клиента за пясъкоструене от различни части на страната, прехвърляме железата с куриери и всички са доволни...
              VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
              SXS-Restorations 0886513079
              Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

              Коментар


              • #97
                От: Песъкоструй-къде???

                Ще ходя да вида във ОМЗ-то между Надежда и Орион какво е положението и ще пиша ..

                Bugman , със "пясъкоструене" на автомобили занимаваш ли се ?

                Поздрави !

                П.П. Bugman , дай някакъв телефон по-възможност Глобул , ако не какъвто имаш или скайп .
                Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
                42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

                Коментар


                • #98
                  От: Песъкоструй-къде???

                  elbgt - джипът ти ми е познат от някъде .. или така ми се струва .
                  Да не би да работиш на Суходол в Болницата за Автомобили ?
                  Там съм го виждал , май ...

                  Поздрави !
                  Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
                  42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

                  Коментар


                  • #99
                    От: Песъкоструй-къде???

                    Първоначално публикуван от Димитър Парталин Преглед на мнение
                    Bugman , със "пясъкоструене" на автомобили занимаваш ли се ?

                    Поздрави !

                    П.П. Bugman , дай някакъв телефон по-възможност Глобул , ако не какъвто имаш или скайп .
                    Да, бластирам автомобили и нови и стари и ръждиви и горяли и цялостно и частично и не само автомобили... При необходимост осигурявам и транспорт!
                    0886513079
                    VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                    SXS-Restorations 0886513079
                    Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                    Коментар


                    • От: Пясъкоструене -къде???

                      Ходих да питам в ОМЗ-то и човека ми каза 20 лв/кв.м.
                      Някой да знае един москвич 408 горе долу колко квадрата е ?
                      Само купето без врати,капаци и калници.

                      Поздрави !
                      Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
                      42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

                      Коментар


                      • От: Пясъкоструене -къде???

                        [QUOTE=Димитър Парталин;1702181]Ходих да питам в ОМЗ-то и човека ми каза 20 лв/кв.м.
                        Някой да знае един москвич 408 горе долу колко квадрата е ?
                        Само купето без врати,капаци и калници.

                        Поздрави ![/QUOT

                        Трябвало е тях да ги питаш, защото е по-важно те как ще ти ги изчислят. Аз миналата година като търсих пясъкоструйка, в Лозен също ми обявиха цена за кв.м. Волгата била приблизително незнам колко си квадрата, по толкова лева и излизаше 3-4 хилки. Също беще без капаци и врати. Като ги попитах как ще сметнем квадратурата не можаха да ми отговорят много убедително и в крайна сметка разбрах, че това щяло да се разбере накрая като се види колко пясък и нафта са израсходвали.

                        Коментар


                        • От: Пясъкоструене -къде???

                          И какво стана ? Пясъкоструй ли я ? За колко ?
                          Аз до колкото един ми обясни как ги измерват ...

                          Пример: Пода на колата от външната страна ,нали има канал за карданния вал.
                          Като опънеш рулетката не става ... трябва да я сгънеш и да мине плътно по канала.
                          Така на всякъде ... където има кривка сгъваш и пресмяташ ..


                          Поздрави !
                          Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
                          42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

                          Коментар


                          • От: Пясъкоструене -къде???

                            Първоначално публикуван от Димитър Парталин Преглед на мнение
                            И какво стана ? Пясъкоструй ли я ? За колко ?
                            Аз до колкото един ми обясни как ги измерват ...

                            Пример: Пода на колата от външната страна ,нали има канал за карданния вал.
                            Като опънеш рулетката не става ... трябва да я сгънеш и да мине плътно по канала.
                            Така на всякъде ... където има кривка сгъваш и пресмяташ ..


                            Поздрави !
                            Пясъкоструих я, но не там. Струваше ми 1200 лв с грундирането.
                            То тунела не е с еднакъв профил, отпред е по-тънък, а назад по-широк. И има много места където с рулетка няма как да се измери.

                            Коментар


                            • От: Пясъкоструене -къде???

                              Аз си взех един пистолет/като бояджииски/от ЛИДЛ за пясъкоструене за 15Евро но още не съм го пробвал още
                              Grand Vitra ddis 2008
                              SEAT Althea XL tsi 2010
                              Mitsubishi Canter

                              Коментар


                              • От: Пясъкоструене -къде???

                                Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
                                Аз си взех един пистолет/като бояджииски/от ЛИДЛ за пясъкоструене за 15Евро но още не съм го пробвал още
                                С това нещо има да си чистиш цяла година. И аз го имам /от Бриколаж/, но то върши работа за съвсем малки повърхности.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X