Обява

Свий
Няма добавени обяви.

RUST STOP

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: RUST STOP

    Е, кво не разбра като казах, че това е телешопска терминология? Даваш същите алабализми, ама на английски и само ми потвърждаваш тезата. Половината глаголи са все едно от ежедневния спам, дето предлага неща, които по-добре малките деца да не ги виждат.

    Това сега не било преобразувател, ами някакъв инхибитор. И как ще му измерим въздействието? Дайте таблици за колко време гние калник на Опел, БМВ и Тойота и да започнем да правим лабораторни изпитания какво и колко ще забавим. Това е май от серията продукти, които ако не помагат, поне не вредят... Ама знае къде да пипа маркетинговият им отдел - обещава да ти спести механичното почистване, химическата обработка на метала, двукомпонентния грунд и качествената боя отгоре. Вместо да се мориш или да даваш пари друг да ти го направи, пръскаш и си свиркаш. То, ако ставаше така в живота... Не съм предубеден, обаче нищо от написаното не ме убеди.

    Коментар


    • #17
      До: RUST STOP

      Просто познавам хора които го ползват и са мегадоволни. Ти си с пластмасово купе, обаче от лужковската луга рамата на Багирата ще изгние за две години и тогава ще те заинтригува. Радвай се че тук не е така, а там заблудените нека го ползват и да са доволни.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        До: RUST STOP

        Задоволството е мега субективно усещане...

        Коментар


        • #19
          До: RUST STOP

          Да, но се дължи на обективни факти - третираните повърхности си остават в състоянието в което са заварени, докато далеч по-малко корозирали части без обработка просто се стопяват. Хората просто мажат и гледат какво ще стане - има ли ефект или не. За 7 години все ще си проличи дали наистина работи.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #20
            До: RUST STOP

            Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
            Даваш същите алабализми, ама на английски и само ми потвърждаваш тезата. Половината глаголи са все едно от ежедневния спам, дето предлага неща, които по-добре малките деца да не ги виждат.
            Ами "алабализмите" са от сайта на WD40 и описват неговото действие ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #21
              До: RUST STOP

              "Хората" по правило са най-достоверния източник на информация. Особено ака я обменят на опашката в някой магазин...

              Добре де, колко струва това нещо и къде го има, за да го пробваме напрактика, като е такава панацея?

              Това WD-40 го даде като някаква последна инстанция, егати...

              Коментар


              • #22
                До: RUST STOP

                Казах ти че става въпрос за хора които го ползват а не рубриката "една жена каза"... Затова и се интересувам от къде може да се намери за да го пробвам, ама йок...явно всички тук в магазините имат знанията на Стефан и знаят че е невъзможно и затова не го внасят... Те търгуват с разни по-работещи неща, като магнитчета около бензинопровода и "плазмени" свещи вдигащи мощността с 50%
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #23
                  До: RUST STOP

                  Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                  Това WD-40 го даде като някаква последна инстанция, егати...
                  Последна инстанция? Нееее. Просто пример на наложил се на пазара продукт, който определено върши работа и който използва точно същата терминология ...

                  И, както вече казах, според мен въпросният препарат действа на същия принцип като WD40.

                  Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                  Затова и се интересувам от къде може да се намери за да го пробвам, ама йок...
                  Ако имаш по кого - заръчай си го от Русия.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    До: RUST STOP

                    Знаеш ли, понеже материалознанието сигурно е различно на различните места, дай едно ръждиво желязо тука, намажи го с квото искаш и ми го дай. Ще му направя шлиф, ще го бутна на микроскопа и ще ти го снимам цветно. И накарай твоя човек да направи същото с калника си. Той може да вярва в червената шапчица, ама аз знам какво има под боята му. Смъртно съм уморен от глупостта на кръчмарските легенди.

                    Коментар


                    • #25
                      До: RUST STOP

                      Какво стана с този препарат? Появи ли се у нас?
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • #26
                        До: RUST STOP

                        Ако се появи такова реално действащо чудо, от Опел ще го включат в сервизната информация като ребилд кит
                        Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                        Коментар


                        • #27
                          До: RUST STOP

                          WD-40 е керосин /заради проникващите му свойства/ с добавки по формула известна само на трима човека, на които е забранено да пътуват в един самолет.
                          Кока-Колата на ръждата.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X