Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ъглошлайф?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ъглошлайф?

    То Спарки преди не бяха ли Елтос? Лицензни на АЕГ? Че и флексчето и зегето са ми Елтос на над 20г. До тук четки и едни лагери на флекса.

    Коментар


    • От: Ъглошлайф?

      БЯХА - тука е ключето.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Ъглошлайф?

        Спарки наследиха елтос......каквото било,било.......
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Ъглошлайф?

          Елтоса не е ли след Елпрома или е едно и също?Защото от последния имам дрелки и ъглошлайфи още от 1978г. и още работят.

          Коментар


          • От: Ъглошлайф?

            Новите дрелки и ъглошлайфи Спарки са като новите коли. И аз бачкам с 2 такива . Общо 4. Едното Спарки е с диск за шлайфане, другото с шкурка. Телена четка на един Райдър и режа с един Dewalt. Няма как да го сравнявам с останалите. Работи тихо и мазно. Купих го от битака, корпуса протъркан с дупка. Рязал плочки или бетон незнайно от кога. Издухах го с компресора и от 3 години режа с него.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Ъглошлайф?

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              То Спарки преди не бяха ли Елтос? Лицензни на АЕГ? Че и флексчето и зегето са ми Елтос на над 20г. До тук четки и едни лагери на флекса.
              Цялата производствена линия беше на АЕГ на времето сега какво е останало от нея един господ знае .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Ъглошлайф?

                Колеги , не разбрахте ли че новото българско производство не е като едно време. И аз като се налоги да си купя шлайфче влязох в магазина с намерение за Спарки но си тръгнах с Макита. ...http://www.offroad-bulgaria.com/show...4623...:shock:
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Ъглошлайф?

                  Аз започнах да си оборудвам гаража и заложих на българското - Sparky M850E HD. Изглежда ми доста солиден като изработка, но още не съм имал възможност да го работя с него. Избрах Спарки, защото от към части, поддръжка и ремонт са пригодни, а консумативи за тях има под път и над път. От друга страна имам наблюдения над бормашини и ексцентрични шлифовъчни машини - ползват се за обработка на дърво, в запрашена среда и се работи, докато не се свърши работата и всичката техника е безотказна от тази марка. А за голям ъглошайф - намерих един от времето на соц-а, пак от ловечкото производство. На големя ще му правя профилактика, защото не знам как и колко е работил.

                  Коментар


                  • От: Ъглошлайф?

                    Колеги аз работя в СПАРКИ иа ако някой иска съвет за закупуване на машина съм насрещ защото в момента спарки произвежда много добри машини ,но има и такива произведени в китай със същото име и ако се съмнявате нещо пишете на лични и аз съм насреще с каквото мога ,плюс това мога и да помогна и с по евтини машини защото всяка година по нова година ни раздават подаръци и почти всички колеги имат по няколко машини ако мога да бъда полезен ще се радвам.Поздрави

                    п.п. между другото от три години спарки произвежда всички ел.двигатели за АЕГ.
                    ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
                    0888 967 109
                    0877 967 109

                    Коментар


                    • От: Ъглошлайф?

                      Първоначално публикуван от dancho06 Преглед на мнение
                      Колеги аз работя в СПАРКИ иа ако някой иска съвет за закупуване на машина съм насрещ защото в момента спарки произвежда много добри машини ,но има и такива произведени в китай със същото име и ако се съмнявате нещо пишете на лични и аз съм насреще с каквото мога ,плюс това мога и да помогна и с по евтини машини защото всяка година по нова година ни раздават подаръци и почти всички колеги имат по няколко машини ако мога да бъда полезен ще се радвам.Поздрави

                      п.п. между другото от три години спарки произвежда всички ел.двигатели за АЕГ.
                      За мен това си остава най добрата марка и за домашно ползване и за професионално.
                      0 8 76 36 8 542

                      Коментар


                      • От: Ъглошлайф?

                        Днес бях в един магазин за ел.инструменти и като загледах машините на AEG ми ми те бяха почти едно към едно с нашите спарки,което ме навежда на мисълта че завода на спарки ползват патента за изработка на AEG.
                        0 8 76 36 8 542

                        Коментар


                        • От: Ъглошлайф?

                          Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                          Днес бях в един магазин за ел.инструменти и като загледах машините на AEG ми ми те бяха почти едно към едно с нашите спарки,което ме навежда на мисълта че завода на спарки ползват патента за изработка на AEG.
                          Патента за производство е закупен от АЕГ още през 1973 г.
                          ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
                          0888 967 109
                          0877 967 109

                          Коментар


                          • От: Ъглошлайф?

                            Аз имам Райдерче 150мм.И съм много доволен от него що тормоз видя този флекс не е дума.И най-важното продължава да работи сменихме му само четики и лайгерче сдухва всичко което му попадне.Така че съм доволен от Райдарчето.

                            Коментар


                            • От: Ъглошлайф?

                              Първоначално публикуван от dancho06 Преглед на мнение
                              Колеги аз работя в СПАРКИ иа ако някой иска съвет за закупуване на машина съм насрещ защото в момента спарки произвежда много добри машини ,но има и такива произведени в китай със същото име и ако се съмнявате нещо пишете на лични и аз съм насреще с каквото мога ,плюс това мога и да помогна и с по евтини машини защото всяка година по нова година ни раздават подаръци и почти всички колеги имат по няколко машини ако мога да бъда полезен ще се радвам.Поздрави

                              п.п. между другото от три години спарки произвежда всички ел.двигатели за АЕГ.
                              Колега,дай някоя оферта за винтоверт.Може и на ЛС.

                              Коментар


                              • От: Ъглошлайф?

                                Здравейте да обновя темата,предложиха ми малък ъглошлайф на milwaukee,модела е ag 10-125.За марката и модела не намерих написано нищо,ако някой има опит и мнение ако може да сподели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X