Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ъглошлайф?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ъглошлайф?

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    ... Тия дето пресмятат това са или добри продавачки или добри маркетолози. Счетита правят съсеем други неща ...
    Всъщност , "Тия дето пресмятат това" наред с написаното от теб са и добри психолози , ма т`ва е друга тема.
    Счетита кво правят , всички знаем , ама употребено в форумнияТ контекст се подразбира като нещо то рода на ... абе кво ти обяснявам , като и ти знаеш за кво говоря .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Ъглошлайф?

      аз пък последно време за любителски цели използвам инструменти с марката "парксайд" закупени от м-н Лидъл. Инструментите са с много добро качество,имам от техните инструменти оберфреза,флекс 125мм,перфоратор и малка дрелка.Флекса го използвам най-много и си върши работата перфектно,с копче за обороти е и струва около 55-60лв,за повече от година работа с него,като може да се каже,че е ползван почти всеки ден се справя перфектно,режа с него камък и метал.Удобен за работа и не много тежък. Имам и други китайчета като Райдер и ейхел,за тях също не мога да кажа лоши думи,ползвах ейхел повече от 7г и не се предава.Райдер ползвам от около 2г,същата работа-просто са направени за по леки работи,а не за професионална.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X