Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подреждане и съхраняване на инструменти.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Звездогаечен ключ с тресчотка.

    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
    За сметка на това се шият лесно и според нуждите...

    Времето е с различна стойност,времето за подреждане е по неоправдано,от времето за търсене ,но това е мое мнение. Плюс това при търсенето преоткриваш някои забравени неща,и си опресняваш паметта за незабравените. Хаосът е ред от по висш порядък.Или както е казал Нилс Бор,- "Само лабораторията на некадърният химик е подредена "

    Коментар


    • #32
      От: Подреждане и съхраняване на инструменти.

      Здравеите,колеги лично аз имам шкаф за инструменти от табло от автоматична тел.централа 1,60на80на45дълбоко с врата идеално.По скрапа има каквито ти душа иска ел.табла стават и за неподвижен шкаф а с добри идеи и малко преработка и за подвижна количка с чекмеджета.Зависи на кой колко му се занимава.

      Коментар


      • #33
        От: Подреждане и съхраняване на инструменти.

        На който му трябва платнен или кожен несесер с джобове за отвертки, гаечни ключета, звездогаечни, шестограми, торксове и т.н. , мога да му ушия по размера на инструмента. Материята за изработка обаче трябва да си изберете и набавите, тъй-като ние служебно ползваме само филтърни материи, най-често от иглонабит филц, които са светли на цвят и много лесно се цапат и претриват. Според мен най-добре е да се използва брезент - износоустойчив е и достатъчно еластичен. За контакти моля на лични и след 30.08..

        Коментар


        • #34
          От: Подреждане и съхраняване на инструменти.

          Предложението ти не е лошо колега, само дето още нямаш ЛС. Ще почакаме.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X