Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подреждане и съхраняване на инструменти.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подреждане и съхраняване на инструменти.

    При мен вече стои такъв въпрос - как да си съхранявам инструмента, без да се налага да ровичкам в сандъка, когато нещо е отишло най-долу.
    Последно редактирано от giorgio; 02-03-10, 16:30.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    До: Звездогаечен ключ с тресчотка.

    Количка но както и при мене-цените ни възпират,неможе да се дадат за една шайга с рафтове 900лв

    Коментар


    • #3
      До: Звездогаечен ключ с тресчотка.

      Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
      Количка но както и при мене-цените ни възпират,неможе да се дадат за една шайга с рафтове 900лв
      Не в гаража. Там е лесно. Трябва да са преносими сандъчета - аз ги мъкна постоянно насам-натам. Въпроса е да са ми групирани, например всеки вид в калъфи. Ама да продават някъде калъфи отделно също не съм видял. Само геродето и 2 комплекта отвертки с битове са ми подредени. От там нататък - куп лули, звездогаечни, тресчоткови, гачени и прочие - всичките са на куп в сандък, и като ми дотрябва например 10-ка гаечен, той обикновено е изпаднал най-отдолу и съответно "благославям" всичкия свят около мен.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Звездогаечен ключ с тресчотка.

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        ... да продават някъде калъфи отделно също не съм видял...
        За сметка на това се шият лесно и според нуждите...
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #5
          До: Звездогаечен ключ с тресчотка.

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Не в гаража. Там е лесно. Трябва да са преносими сандъчета - аз ги мъкна постоянно насам-натам. Въпроса е да са ми групирани, например всеки вид в калъфи. Ама да продават някъде калъфи отделно също не съм видял. Само геродето и 2 комплекта отвертки с битове са ми подредени. От там нататък - куп лули, звездогаечни, тресчоткови, гачени и прочие - всичките са на куп в сандък, и като ми дотрябва например 10-ка гаечен, той обикновено е изпаднал най-отдолу и съответно "благославям" всичкия свят около мен.
          Като ходиш следващия път в Брико, иди в това на окръжна болница. Там има разпродажба на германски рулони с джобове. Аз съм им ги доставял.
          Питай за рол-чанта с 12, 15, или 20 джоба. Понеже ги мързи, кажи им , че знаеш за наличие в склада, и бар кода. Ето ти : 15 джоба - 4063340070153; 12 джоба 4063340070122; 10джоба 4063340070108,
          Цени ориентировъчни: 10 - 8 лв; 12 -9лв. ; 15 - 10лв. ; 20 - 12лв.
          Даже трябва да са по-ниски цените, че съм им ги намалил доста.
          При мене няма.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            До: Звездогаечен ключ с тресчотка.

            Друг варянт,е сандък от гедоре,той има 2чекмеджета ,които се разпъват,и вътре м/у тях има пространство за по обемни предмети.Цялото като се събере е доста компактно,а иначе побира достатъчно инструмент.Празно е около 5кг.
            А да питам колегата,колко струва количка за инструменти,какви разновидности има,и предлага ли се окомплектована?няма ли някои кучи марки,където са по евтини.Не ми трябват с доживотна гаранция,.мислил съм да си сковавам,ама е въртел,а и не ми трябва,/за сега/

            Коментар


            • #7
              До: Звездогаечен ключ с тресчотка.

              Направи си разкройките на AutoCAD, и ги дай да ти ги отрежат на лазер и сгънат както ти е кеф. Може и от неръждавейка дори, ако ти е кеф.

              Просто вариант.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: Звездогаечен ключ с тресчотка.

                Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                Друг варянт,е сандък от гедоре,той има 2чекмеджета ,които се разпъват,и вътре м/у тях има пространство за по обемни предмети.Цялото като се събере е доста компактно,а иначе побира достатъчно инструмент.Празно е около 5кг.
                А да питам колегата,колко струва количка за инструменти,какви разновидности има,и предлага ли се окомплектована?няма ли някои кучи марки,където са по евтини.Не ми трябват с доживотна гаранция,.мислил съм да си сковавам,ама е въртел,а и не ми трябва,/за сега/
                Я хвърли едно око на това в прикачения фаил. Това са три отделни сандъка, които се закачат еди за друг и става количка. От друга страна, всеки може да се пренася самостоятелно, влиза във всека кола в разглобен вид. Става и за рибари. Размери в сглобено състояние : 85х50х27, Налична.
                Цена за форума 250лв.
                Поцинкована ламарина и пластмаса.
                Прикачени файлове
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #9
                  До: Звездогаечен ключ с тресчотка.

                  Нещо такова

                  Коментар


                  • #10
                    До: Подреждане и съхраняване на инструменти.

                    Тия рулони германските, оранжеви ли са? Щото тука са по 5 лева. Не знам дали са останали. Мога да снимам моя и ако ги харесате, да прескоча да проверя.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Подреждане и съхраняване на инструменти.

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Тия рулони германските, оранжеви ли са? Щото тука са по 5 лева. Не знам дали са останали. Мога да снимам моя и ако ги харесате, да прескоча да проверя.
                      Снимай де.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Подреждане и съхраняване на инструменти.

                        Айде да си представим нещо немско, свързано с инструменти, оранжево . Черни са.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #13
                          До: Звездогаечен ключ с тресчотка.

                          Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                          Нещо такова
                          Туй жуотно го праат само чехите сега, ама са едни пари. Ама като гледам инструмента, и на земята да го наметкаш - все тая. Не ти трябва количка. Че то кво да сложиш в нея - топ мастера ще го изхвърля сама. Не се обиждай, ама първо инвестирай в инструмент , а после в "сторидж".
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • #14
                            До: Подреждане и съхраняване на инструменти.

                            Тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...9&postcount=35 е моя отговор на гаражните нужди. За сандъче с малко инструменти обаче май решение няма. Купувал съм преди време едно ламаринено дето като му натиснеш дръжката се отваря в двете посоки ветрилообразно с 4 "чекмеддженца" и ..... ама не съм виждал отдавна по магазините такова.
                            0888932647

                            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                            Коментар


                            • #15
                              До: Подреждане и съхраняване на инструменти.

                              Колко повече да инвестирам
                              Мазето е пълно догоре с инструмент,всичко е сбрано в едни щайги и ровя часове докато открия нещо...
                              Та сега уж подреждам,събирам и махам което се повтаря...
                              Иначе ако някой има идея за правене на такава количка,смо че по голяма,да казва,защото 2000лв. нема дам в никъв случай...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X