Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се нарязват резби на струг

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как се нарязват резби на струг

    Онзи ден минах покрай ЗРММ Враца, пълна пустош около и пред завода, никакво движение и коли на паркинга отпред, май вече не работят или това е началото на края. То във Враца какво ли работи вече.
    При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

    Коментар


    • От: Как се нарязват резби на струг

      Може би на някой ще му е от полза.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:457.jpg
Прегледи:1
Размер:101.4 КБ
ID:5568643
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 05-03-14, 13:35. Причина: prodavalnik.com

      Коментар


      • От: Как се нарязват резби на струг

        Първоначално публикуван от scandalo Преглед на мнение
        Може би на някой ще му е от полза.
        То за полза ще е от полза, ама цената е не по-малко важна.
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 05-03-14, 13:35. Причина: prodavalnik.com

        Коментар


        • От: Как се нарязват резби на струг

          Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
          За С11М имаш ли представа дали ще може да се върти поне 500мм.? Интересува ме за рязане на джанти. Ще може ли да стане на С11 евентуално с по-голям универсал? да се въртят джанти до 16-17 цола,

          И още един въпрос - как трябва да се центрова правилно джантата? През централния отвор с приспособление с подходящ диаметър и притискаща шайба с центроващ конус или ръб? и приспособлението се захваща в универсала? Или с обърнати челюсти за външния ръб на джантата?
          Някой може ли да подскаже нещо по въпроса?
          -Чем занимаетесь по жизни?
          -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
          -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

          Коментар


          • От: Как се нарязват резби на струг

            колеги , може ли някои да ми каже кои струг е по нов модел ц8ц или ц8м

            Коментар


            • От: Как се нарязват резби на струг

              Новата придобивка съветски нож със сменяема пластина 45 градуса тип Колесов пусната в действие . Работи перфектно както на стомана така и на полиамид . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0021.jpg
Прегледи:1
Размер:183.3 КБ
ID:5568751Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0022.jpg
Прегледи:1
Размер:195.1 КБ
ID:5568752
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Как се нарязват резби на струг

                С8С е по нов

                Коментар


                • От: Как се нарязват резби на струг

                  А някой да има идея, откъде да намеря винта за напречно подаване на Ц8М? По неизвестни причини винтът е изкривен и при определени положения, нониусът затяга. Поизправих го колкото можах на ръка, но затягането пак си го има, макар и незначително, но дразни. Тази шашкъния, май се сменя барабар с месинговата гайка.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: Как се нарязват резби на струг

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Тази шашкъния, май се сменя барабар с месинговата гайка.
                    Не е задължително, но е желателно.
                    Започвай да тършуваш из интернет. Като намериш някой да продава части за стругове, без значение какви, звъниш и питаш. Предполагам най-много след 4-тото - 5тото позвъняване, вече ще си намерил човека.


                    ...и си помисли дали не искаш да набуташ СВД там. Може да се окаже и по-лесно, стига да има с подходяща стъпка. За моя има, ама при мен винта е доста по-дебел и има достатъчно място и за гайката.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Как се нарязват резби на струг

                      Открих и друга простотия. Шейната е спукана, точно където се захваща месинговата гайка. Без особени надежди направих канал и я заварих. Взе, че стана. В момента чакам да изстине и да фрезовам заварката. Не знам какъв зор е видял стругът, но...
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • От: Как се нарязват резби на струг

                        Не знам какъв зор е видял стругът, но.
                        Удар в патронника при самоход на шейната.
                        Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                        Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                        Коментар


                        • От: Как се нарязват резби на струг

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Открих и друга простотия. Шейната е спукана, точно където се захваща месинговата гайка. Без особени надежди направих канал и я заварих. Взе, че стана. В момента чакам да изстине и да фрезовам заварката. Не знам какъв зор е видял стругът, но...
                          Добре направената каламъ, кара повече от ново.
                          При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                          Коментар


                          • От: Как се нарязват резби на струг

                            Обикалям си аз днес по битака и се ядосвам че половината търговци са запразнили като на една сергия нещо ми хвана окото . Гледам пак не бъркам на кутийката пише SANDVIK CORONAT . Чисто новичък държател тип Кнукс на Сандвик . Пристъпвам нервно с очакване че търговеца ще ми каже поне 50 лева а той ми казва 10 лева нали не са ти много . Дадох му десет лева и със скоростта на светлината прибрах държателя в джоба даже човека почна да ми се извинява че точно този нямал пластина . Идея си нямам дали Сандвик произвежда още този тип държател но само това намирам като цена http://www.amazon.com/Sandvik-Coroma.../dp/B00F9ITROSНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN2441.jpg
Прегледи:1
Размер:102.2 КБ
ID:5584342Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN2442.jpg
Прегледи:1
Размер:101.9 КБ
ID:5584343
                            Последно редактирано от sek.1; 03-05-14, 13:39.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Как се нарязват резби на струг

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              ...Идея си нямам дали Сандвик произвежда още този тип държател...
                              Произвежда го:
                              http://www.sandvik.coromant.com/en-g...2016&m=5725304

                              Честита придобивка.

                              Аз чисто субективно не съм фен точно на тоя тип пластини. Сигурно си имат техните хубавини, но само 2 режещи ръба...
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Как се нарязват резби на струг

                                Имам такъв държател от повече от 20 години само че български . Държател с по здрав захват на пластината аз не съм срещал . На времето в стария завод старите майстори казваха че системата Кнукс е немска система от преди втората световна . Абстрахирайки се от марката и цената освен по доброто изпълнение на захващащата пластина назад механичната обработка на ножа е по зле от на нашите . За тия пари поне един шлайф да му бяха ударили . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN2448.jpg
Прегледи:1
Размер:135.7 КБ
ID:5584542Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN2446.jpg
Прегледи:1
Размер:140.7 КБ
ID:5584541
                                Последно редактирано от sek.1; 04-05-14, 08:01.
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X