Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размер на лагерни сачми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    И все пак минах да питам в един от магазинчетата за лагери дали случайно имат и сачми....
    Ииии ме изненадаха че имат имат и точно този размер 3.969 мм . 10 ст/бр.
    така че си взех 10 бр.
    Проблема с намирането е решен ,
    Благодаря ви за насоките.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от amdatlon Преглед на мнение
      ...Ииии ме изненадаха че имат...
      Това ти го написаха амнайсе поста нагоре. Мен ме "изненадаха" така преди сигурно 20 години вече, в съсем случаен магазин за лагери. И аз бях тръгнал да търся лагери за трошене.

      Масово търсените размери сачми ги има почти във всеки магазин, по тривиалната причина че са стандартен машинен елемент. 3/4 от велосипедите например имат възли с насипни сачми, най-често в главините, понякога и на други места. И не само те - има и фиксатори и прочие неща масово по всякакви машини - то е сачма с пружинка зад нея.

      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • KingofROAD
        KingofROAD коментира
        Редактиране на коментар
        По велосипедите преди 20-на и повече години да. В последно време обаче се намират движения - предно, средно и задно с т.нар машинни лагери. Проблемът е, че когато се наръртат повече километри, се износват и чашките по съотв. движения с класическа конструкция, и в един момент се налага смяна на главина/чашки поради тази причина. С машинните лагери този проблем се премахва. Сменят се само самите лагери, те са си с външна и вътрешна гривни и тн. Постига се по-добра ремонтопригодност...

    • #18
      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

      Това ти го написаха амнайсе поста нагоре.
      Taka e ама наистина не бях се замислял че ги търсят сачмите често , и си мислех че рядко някой търси само сачми

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X