Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направи си сам-Фреза за метал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Направи си сам-Фреза за метал

    Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
    Това, къде го коментирате за колона, май ще излязат прътове за хидравлични цилиндри., щом са на хром. Между другото има и ковани+шлайфани такива, ама са на едни цени...
    Няма смисъл от нещо повече от обикновен хромиран прът. Всяка фирма за хидравлика ги продава. По магазините за лагери пък има пък такива направляващи за линейни лагери, китайските са на метър и са евтини, а не са лоши точно за приложението, за което ти трябват, пък и не само.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Направи си сам-Фреза за метал

      Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
      Каква машина? Може цялата да представлява интерес
      Имам някъде в работилницата два шлайфани пръта от една машина за центробежно леене . По спомени са някъде 70 - 80 мм и са дълги под метър . Днес ще погледна къде са и дали вече не ги е изяла ръждата .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Направи си сам-Фреза за метал

        Намерих единя 80 мм диаметър и почти 800 е дълъг . Вероятно са хромирани защото не е ръждясал на земята .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Направи си сам-Фреза за метал

          Дебело ми идва, моята колона е ф50
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • От: Направи си сам-Фреза за метал

            И аз не мога да те зарадвам . Колоните са Ф41, но са ръждясали.
            В миналото ще остане, каквито сме били...

            Коментар


            • Бормашинката... и първата фрезова операция

              Коментар


              • Браво. Как е от към вибрации?
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • Вибрации няма, НО при първите три опита универсалчето изпадаше от морза. След това го засилих подобаващо и на следващите няколко шпонкови канала нямаше проблеми. Мисля обаче, че трябва доработка на възела.

                  Коментар


                  • Конуса държи само при аксиален товар Пак ще падне.На моята бормашина извадих шпиндела и му навихме резба Ела да видиш как съм го направил.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • Малките хоби-фрези обикновено са с опашка МТ2, МТ3 или МТ4, но в държача има вътрешна резба и се затяга през шпиндела.
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X