Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв метчик и от къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Румбата има всичко което може да се намери и някои неща които не може.
    дали има време да се занимава с един метчик е друга тема.

    Тези другари също са добре заредени.
    http://www.hes2000.com/
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • roumen velev
      roumen velev коментира
      Редактиране на коментар
      Преди да попитам тук във форума, бях и в HES2000 с мостра - болт и гайка. Двама мъже и една дама се постараха много...но без резултат! Същото и в EUROBOLTBG...там ходих два пъти...

  • #17
    Има обаче нещо което не е баш
    На 1/8-40 bsw нищо не е 7мм
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #18
      Я качи снимка на тоя мултишлайф, ползвал съм (и ползвам) бая лидълски извращение и до сега на инчова резба не съм попадал.
      Каква е идеята да правиш гайка за цангите? там с малко да мръднеш и всичкото точност отива по дяволите, а на такава дребна машинка биене на инзтрумента не е желателно.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • #19
        Съосността на гайката няма нищо общо със съосността на присъединителните размери на цангата и отвора, в който се монтира..

        Коментар


        • #20
          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
          Я качи снимка на тоя мултишлайф, ползвал съм (и ползвам) бая лидълски извращение и до сега на инчова резба не съм попадал.
          Каква е идеята да правиш гайка за цангите? там с малко да мръднеш и всичкото точност отива по дяволите, а на такава дребна машинка биене на инзтрумента не е желателно.

          Коментар


          • #21
            PARKSIDE PFBS 12 A1

            Коментар


            • ivo-police
              ivo-police коментира
              Редактиране на коментар
              Ако попиташ гугъла за консумативи какво излиза,за дремел от китай имам и гайка не знам дали става.За твоя уред излиза патронник на цена около 20-те лева продавач от тука!

            • petkov_bb
              petkov_bb коментира
              Редактиране на коментар
              И аз писах ,че се предлагат и гайки , цанги,патронници,приставки,консумативи....................,но ..........колегата си знае!!!,а ние си драскаме.

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X