Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цени на инструменти Макита в Румъния

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Качеството според мен си е както на всички реномирани производители . Имат стандартна гаранция 2 години , ако регистрираш инструмента на сайта им става 5 години . Имам много инструменти от макита , повечето са произведени в Румъния . Успял съм да счупя само 2 от тях , един прожектор - смениха ми го с нов и една машинка за която имаше опция ремонт или да ми върнат парите . Върнаха ги .

    Коментар


    • mi6ole
      mi6ole коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря! Имам предвид другите заводи на Макита. А ти от кой сайт поръчваш?

  • #47
    Първоначално публикуван от mi6ole Преглед на мнение
    Здравейте! Машините Макита произведени в Румъния дали са качествени. Мисля да си закупя няколко инструмента,но не знам дали имат качество като на другите производители.
    Аз имам най-малкото зеге от румънското производство. Каквото му дадеш всичко реже:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210414_153424.jpg
Прегледи:284
Размер:398.5 КБ
ID:6901095
    Това лято рязахме греди, 10 см греда по диагонал 1 мм отклонение. По-право реже от китайски циркуляр.

    Коментар


    • #48
      Закупих от Румъния Makita LB1200F.Избрах Еконт за куриер.Бяха ходили на място в магазина, даже ми се обадиха от там да потвърдя.Излезе ми около 240 - 250 лева по-евтино (с включена такса за доставка до офис на куриера) от най-добрата цена в България.Трябва да отбележа,че и в румънският магазин беше на промоционална цена, но факт е, че не успях да намеря подобна промоционална цена в България.
      Ето го след като, го сглобих и инсталирах в работилницата ми. Работи и до ден днешен и го ползвам често.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Makita 1200.jpg
Прегледи:215
Размер:86.1 КБ
ID:6902153

      Коментар


      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        Днес там е по-евтин с 257 лв. Как е въпросът с гаранцията в смисъл мога ли да дам рекламация в Бг или да го закарам в Румъния?

      • spp
        spp коментира
        Редактиране на коментар
        Честно казано не си спомням дали съм имал информация за това.Имам разписана гаранционна карта от Румъния, която не се наложи да ползвам.Машината си има специфични особенности и най-големият е, че не може точно да се настрой ограничителя на лентата. В смисъл, че ако го настроите сравнително точно и после го преместите във височина(което е и предназначението му) настройката вече няма да е актуална, защото алуминиевият паралел на кйто са монтирани лагерите си има собствено мнение за позициониране.Не ми пречи да го ползвам, но си е конструктивно недоглеждане.Имам забележки и към паралела.Трябва да се внимава и с него, но съм му посвикнал и проверявам задължително поставеният размер и с линйка, за да съм сигурен,че няма разминаване.Опората с транспортира за рязане под ъгъл при движение в каналите на плота има луфт и там задължително трябва да се внимава при рязане.Като цяло на мен ми върши хубава работа, но все пак са си компромиси тези технически решения.

    • #49
      А някой знае ли как са цените на макита девалт в Турция. Днес скитосвах до Истанбул,но явно не попаднах на правилното място ....То бях за други материали тръгнал....търся и магазин предлагащ на СЕТА FORM неща ...по близичко до границата...Одрин,Чорлу...
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • FreeBSD
        FreeBSD коментира
        Редактиране на коментар
        В Одрин и Чорлу цената е по висока.

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X