Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Компресор

    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
    Не разбрах, има ли разтоварващ клапан? Ако тръгва под товар зорът не е малък и затова се замисля.
    Има аз съм го монтирал.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • До: Компресор

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Оказа се че в потайностите на работата ми един колега е опазил и си ползва такъв компресор в заводския му вид.
      Моя за подаряване е същия!!! Само главата е двубутАлна мисля...
      ПроС гАзар... 0883 353 299 Ивайло

      Коментар


      • До: Компресор

        Взимам къквото остане за мен от два един по лесно се прави. Такъв ли е ? Този е трамваен правих го преди доста години като се скапа централната въздушна система и старите УК 100 за да захраня с въздух по отделно всяка машина на която и трябва. Този захранва обработващия център. Патронника се заключва на въздух.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от sek.1; 19-12-09, 04:50.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • До: Компресор

          1:1
          ПроС гАзар... 0883 353 299 Ивайло

          Коментар


          • До: Компресор

            Колеги , днес пробвах да изчисля дебита на компресора..От 5атм. засякох колко ще направи за 1мин.Ами точно 2атм. бутилката ми е 120л което ще рече май 240л/мин (нали не бъркам)което не е особено добре според мен Ще мислим друг вариант май
            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

            Коментар


            • До: Компресор

              Колега,същия компресор би трябвало при 40литра бутилка да прави от 0 до 10атм. за 60секунди

              Коментар


              • До: Компресор

                До 3-4 атм. ги прави бързо ама после....Вчера смятах по различни начини дебита(има го описано в раздела) и все толкова излиза.Дори съм вдигнал оборотите на главата на 700 об/мин, а колегата sek.1 казва че на оригиналния трябва да са около 500 об/мин.Вчера 1час работих в гаража подлудях от шума (съседите също)
                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                Коментар


                • До: Компресор

                  Първоначално публикуван от The_Machine Преглед на мнение
                  1:1
                  Бартер за това ?
                  Прикачени файлове
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • До: Компресор

                    колега,компресора вече се води мой срещу стек бира
                    утре един познат вероятно го взема

                    Коментар


                    • До: Компресор

                      Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                      колега,компресора вече се води мой срещу стек бира
                      утре един познат вероятно го взема
                      От мъка ще взема да си отворя бутилката
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • До: Компресор

                        Ако искаш като дойда за съпорта,ще ти донеса нещо от него,пък ще я пиеме двамата на салатка мезе

                        Коментар


                        • До: Компресор

                          По желание на колегата sparow пускам снимка на компресор УК 100. Два цилиндъра бутала 120 мм от ЗлЛ 130 ел двигател 7 киловата дебит 1000 литра в минута. Произвеждани са тук http://www.stroitehnika.sbline.net/ гр. Главиница силистренско и още се произвеждат подобни. УК 50 подобен на този двустъпален с дебит 500 литра в минута.
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от sek.1; 21-12-09, 16:44.
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • До: Компресор

                            Tези имат егати компресорите.
                            Тази марка май за пръв път я виждам, или не съм обръщал внимание.
                            Колко струва такъв (само компресора) УК -500/1000 втора ръка?
                            Случайни хора УАЗ не карат

                            Коментар


                            • До: Компресор

                              Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                              Tези имат егати компресорите.
                              Тази марка май за пръв път я виждам, или не съм обръщал внимание.
                              Колко струва такъв (само компресора) УК -500/1000 втора ръка?
                              Нови са много скъпи един колега от форума се беше обаждал и само за глава (гол компресор без мотор и ресивер) УК 50 с нова маркировка КВ 525 цената беше някъде към 1200 лева без ДДС. Втора употреба търси по вторичните там всичко е или на пазарлък или на килограм както дойде.
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • До: Компресор

                                Здравейте колеги, започнах да си права компресора на снимката, ама се отказвам, защото му трябва бутилка, пневмостат, и тн. и тн. Освентова имам още 2, а този беше за в мазето... Така че ако някой го интересува.....да казва. Двигателя бих си го свалил, защото всики си има предвид някъкъв двгател.

                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X