Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Компресор

    Моят зилов компресор го върти 2,2KW монофазен. То по-големи монофазни принципно няма На компресора е оригиналната шайба, а на мотора - 150мм.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • До: Компресор

      Първоначално публикуван от blqsu4ko Преглед на мнение
      За компресор от Зил, горе-доло какъв ел. мотор е нужен-
      2.2кв или 3кв. Говоря за моно-фазен..
      В гаража имам зилов компресор който го върти 1.1 монофазен мотор тръгва си без проблеми на 8 атмосфери . В работата имам зилов компресор с 1.1 трифазен мотор и там си работи идеално. В работата компресора ми е работил непрекъснато 6-7 часа и няма ядове. Естествено е по добре двигателите да са по мощни но аз просто такива имах налични.
      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Моят зилов компресор го върти 2,2KW монофазен. То по-големи монофазни принципно няма На компресора е оригиналната шайба, а на мотора - 150мм.
      Има и по голями но се правят по поръчка. Правили са ми 3.5 кв. монофазен за да сменим трифазния на един струг С8 вече сигурно десетина години работи.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • До: Компресор

        Имам каталога на завода в Харманли и там видях, че има модел 3кв.монофазен...затова питам. Но що го вътрти и 1.1 значи ще си взема 2.2...на колко оборота обаче...~1450 или ~2850...Извинявам се за "босите" въпроси, но не ми се експериментира, защото ще го купувам нов и неискам след 2 месеца пак 200 лв за мотор да давам...А не съм и работел с такива мотори..всичко наготово съм ползвал..
        [SIGPIC]http://picbg.net/u/14372/36944/427687.gif[/SIGPIC]

        Коментар


        • До: Компресор

          Всичко се регулира от шайбите на зила оборотите трябва да са около 1000 . Така че който и да вземеш все става.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • До: Компресор

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Всичко се регулира от шайбите на зила оборотите трябва да са около 1000 . Така че който и да вземеш все става.
            Малко спам:
            Мислиш ли за МОЯ компресор?
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • До: Компресор

              Първоначално публикуван от blqsu4ko Преглед на мнение
              Имам каталога на завода в Харманли и там видях, че има модел 3кв.монофазен...затова питам. Но що го вътрти и 1.1 значи ще си взема 2.2...на колко оборота обаче...~1450 или ~2850...Извинявам се за "босите" въпроси, но не ми се експериментира, защото ще го купувам нов и неискам след 2 месеца пак 200 лв за мотор да давам...А не съм и работел с такива мотори..всичко наготово съм ползвал..
              Изчакай няколко дена с двигателя... Ако моя компресор не тръгне като хората (и след като се консултирам със Sek.1) може да ти шътна моя чисто нов Харманлийски двигател 1.5кВт/2850об. Спамя тук, защото май не можеш да получаваш лични все още. Аз се надявам да тръгне, ама все пак...
              Suzuki GSXR
              VW Touareg
              Mitsubishi Pajero II

              Коментар


              • До: Компресор

                да питам ? - някой да ли е пробвал с компресор от автоклиматик
                като кубици са около 160 , би трябвало да и работят малко по тихичко

                Коментар


                • До: Компресор

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  Моят зилов компресор го върти 2,2KW монофазен. То по-големи монофазни принципно няма На компресора е оригиналната шайба, а на мотора - 150мм.
                  Има и 3 кв. моя е с такъв

                  На някой да му се намира излишен двигател, до 2 кв. ?
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • До: Компресор

                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    Малко спам:
                    Мислиш ли за МОЯ компресор?
                    Нещо части ?
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • До: Компресор

                      Първоначално публикуван от jony7777 Преглед на мнение
                      да питам ? - някой да ли е пробвал с компресор от автоклиматик
                      като кубици са около 160 , би трябвало да и работят малко по тихичко
                      На Дядо Владо е такъв,мисля че го има някъде из темата.
                      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                      Коментар


                      • До: Компресор

                        3 к.в. монофазен си купих от Багира в Стара Загора за около 350-400 лв нов - харманлийски, заедно с редуцир винтила, пресостата и малко бързи връзки...



                        Скоро може да пусна снимки на новия ми проектокомпресор - бутилката е около 200 литра, главата си е тази, пускана в темата и преди...
                        Имам за подаряване стара бутилка около 60-80 л, готова-направена с колелца и т.н. , мотор трифазен в незнайно състояние, глава блокирала...
                        ПроС гАзар... 0883 353 299 Ивайло

                        Коментар


                        • До: Компресор

                          Интересува ме мотора
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • До: Компресор

                            Е... по инфотабелката нищо не може да се разчете - ако имаш път към София - ела да го видиш , трифазен е...

                            0883 353 299 Иво
                            ПроС гАзар... 0883 353 299 Ивайло

                            Коментар


                            • До: Компресор

                              Колега бутилката налична ли е още?
                              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                              Коментар


                              • До: Компресор

                                Първоначално публикуван от The_Machine Преглед на мнение
                                глава блокирала...
                                Къква е главата ? Къквото остане го отнасям пък ще почерпя
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X