Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор

    Какъв регулатор? Редуцир нямам, маркуча е директно на бутилката.
    Маркучът ми е малък, май е ф6мм вътрешно, възможно е да е от него.
    Компресорът ми е със ЗИЛова глава, 50л бутилка, напълно достатъчен.
    Пищова е друго китайче, не е Райдър.
    Не ми е приоритет, отивам си колелата с ключ, един-два скутера са ми се опряли и тогава псувам лошо...

    Коментар


    • От: Компресор

      Сложи по-дебел маркуч и нещата ще потръгнат.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • От: Компресор

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

        ПП: И точно с компресор с 25 литова бутилка го ползвам. Компресора даже е без смазване.
        Ха , казали им го на всички, (неставало с 25 литрова бутилка да се ползва пистолет ) иска само един маркуч с ф8 или ф10 и става.

        Коментар


        • От: Компресор

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Сложи по-дебел маркуч и нещата ще потръгнат.
          За гайковерт трябва дебит,мин маркуча трябва да е 10-12мм
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • От: Компресор

            Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
            Ха , казали им го на всички, (неставало с 25 литрова бутилка да се ползва пистолет ) иска само един маркуч с ф8 или ф10 и става.
            Става, но на първия голям детайл ще го чакаш, защото не стига нито дебит, нито ресивър.

            Коментар


            • От: Компресор

              Да се разпиша тука,ползвам ABAC с 25 литра бутилка,ползвам го за плазмата,за боядисване на дребни работи,по голямо от преден капак не съм пръскал,пневматичен такер кове 5 сантиметрови пирони ,имам 50 лт.бутилка за разширител която не ползвам освен за пробата,забравих,пръскам и райграса за кърлежи,както и на баба Дима доматите със разни препарати,недостиг не съм осещал,. компресора за 400 лв. щото четох че бил със свестни сегменти.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Компресор

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:61321278_1_585x461_glava-za-industrialen-kompresor-gr-varna.jpg
Прегледи:1
Размер:73.5 КБ
ID:5638824 колеги това чудо ще ми захранва ли 200литровата бутилка

                Коментар


                • От: Компресор

                  То,и едноцилиндрова глава ще я захрани,ма въпроса е за колко време.Тоест трябва да знаеш нещо за дебита на тази глава.
                  Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                  Коментар


                  • От: Компресор

                    То си има сметки и за оптималния обем на бутилката. Доколкото си спомням, обемът на бутилката трябва да е равен на 20 до 40 пъти работния обем на компресора.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: Компресор

                      Мисля, че си изпуснал някоя нула.

                      Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                      Препоръчайте магазин от който да купя евтино периферия - пресостат, редуцир, разтоварващ и предпазен клапан + фитинги.

                      Също така искам да попитам на каква база се избира техния размер? Линията от главата до ресийвъра 3/8 и от него до края 1/4 ОК ли е?
                      Някой с коментар относно размера? Става въпрос за ифова глава.
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • От: Компресор

                        За тази глава 1/4 е добре за изход, но аз бих изкарал 1/2 и от там да се разклони на няколко по 1/4 .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: Компресор

                          Не бих монтирал нищо със светъл отвор под Ф10мм. Разбирай го както намериш за добре. Опитите с трици и маймуни са провеждани многократно.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Компресор

                            Ето какво сътворих през седмицата. Бутилката е 80л. Компресора е от Икарус, ел.мотора е 1.5кв. 2840об.
                            Компресора ще се върти на 1400об. и ще дава дебит малко над 400литра на входа. Вече на изхода ако дава към 320-340литра ще е супер.
                            Имам и няколко въпроса. Първия е със загряването на главата. Като се върти постоянно над 5мин и главата много загрява. Може ли така да се ползва или ще трябва да му правя водно охлаждане. Ако имате и други идеи как да я охлаждам ???
                            Другия ми въпрос е от къде могат да се купят клапани или пружинки за клапаните. Търсих в Търново по магазините за камиони, но никъде нямат.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:99.6 КБ
ID:5640463Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:96.2 КБ
ID:5640464Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:112.1 КБ
ID:5640465

                            Коментар


                            • От: Компресор

                              Моя го въртя вече поне 5 години без водно охлаждане . Сложил съм му на шайбата една шест лопатна вентилаторна перка от Лада Нива . В началото и аз имах притеснения но няма реални проблеми .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Компресор

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                Моя го въртя вече поне 5 години без водно охлаждане . Сложил съм му на шайбата една шест лопатна вентилаторна перка от Лада Нива . В началото и аз имах притеснения но няма реални проблеми .

                                Да не са ми много оборотите, ти на колко го въртиш. Уж тая шайба-перка си духа добре, но пак не може да го охлажда.Иначе самите ризи нямат загряване. Пускал съм го за по 10-15мин и главата на 5-та мин почва да се загрява а на 10-та мин си е доста топла.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X