Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за покупка на подемник за автомобили.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Такъв и аз искам. Колко тежи и какъв е макс. размер на колоната, за да помисля как да го докарам до Бг?
    На тоя не колоните а пътеките са дълги,поне 4,50м са сигурно.Колоните са макс 2,00м.

    Коментар


    • #62
      От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Такъв и аз искам. Колко тежи и какъв е макс. размер на колоната, за да помисля как да го докарам до Бг?

      П.П и втора употреба машина за монтаж и демонтаж на гуми, че ми е омръзнало да се разправям с гумаджии.
      Монтаж и демонтаж машина лесна работа. Обаче, ако взимаш баланс машина оказион задължително трябва да се настрои и калибрира, щото иначе колата може да се научи да играе кючеци .
      Другата седмица ще видя. Но определено това с подемника ще стане по-лесно.
      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
      Само DIESEL !!!

      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

      Коментар


      • #63
        От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

        "... трябва да се настрои и калибрира..."

        Машините нямат ли сервизен режим за калибровка? Ако намериш такива оказион , дай модела да видим за какво става дума . и цената!!!

        Коментар


        • #64
          От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

          Темата май стана Продавалник !
          Мерси за съветите ама грозна картинка !

          Коментар


          • #65
            От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

            Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
            Темата май стана Продавалник !
            Мерси за съветите ама грозна картинка !
            Кое му е грозното на продавалника?

            Коментар


            • #66
              От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
              ,съм се зарекъл че тоя канал ще го зарина и бетонирам.Няма да развивам някаква особена дейност,но едно болтче да развия,искам да ми е широко,светло и удобно.
              !
              Грешка ще направиш ако го заринеш, и аз много рядко влизам в канала и затова съм си го направил на мазе за зимата. Облицован е с плочки и отгоре затворен с 5см дъски. Държи почни постоянна температура зиме и лято. В него си държа картофи, ябълки, зимнини, сирене и т.н. лятото е хладен ако не се отваря често. Иначе съм на твоето мнение, няма по удобно за работа от подемника.

              Коментар


              • #67
                От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                Я и аз да се изкажа.
                Е това тука - http://www.offroad-bulgaria.com/show...75#post1047675
                още си работи съвсем без проблеми. Вдигал съм Хамър 3 с него. Преценявай сам дали може да ти върши работа такава конструкция. Себестойността му е доста под цените за които си говорите тук обаче аз винаги подлагам допълнителни стойки под колата когато се гмуркам отдолу.
                0888932647

                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                Коментар


                • #68
                  От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                  Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                  Я и аз да се изкажа.
                  Е това тука - http://www.offroad-bulgaria.com/show...75#post1047675
                  още си работи съвсем без проблеми. Вдигал съм Хамър 3 с него. Преценявай сам дали може да ти върши работа такава конструкция. Себестойността му е доста под цените за които си говорите тук обаче аз винаги подлагам допълнителни стойки под колата когато се гмуркам отдолу.
                  Стига се бъзика бе Жоре, тя водата измислена !Дилемата е ясна ами как да прескочим ДДС-то?

                  Коментар


                  • #69
                    От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                    Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                    Я и аз да се изкажа.
                    Е това тука - http://www.offroad-bulgaria.com/show...75#post1047675
                    още си работи съвсем без проблеми. Вдигал съм Хамър 3 с него. Преценявай сам дали може да ти върши работа такава конструкция. Себестойността му е доста под цените за които си говорите тук обаче аз винаги подлагам допълнителни стойки под колата когато се гмуркам отдолу.
                    Tова правено ли е, продава ли се някъде? Щото гледам мотор от пералня.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                      Що , на марковите хидравлични колко им е мощността на моторетката?
                      Знам , че ще ме апострофираш - ама механика на флуидите , можем да си обсъждаме.А може и не.Става и с четене.
                      Та тия марковите са преосигурени за катадневно издевателство.Утре ще ти наснимам всичките в гаража на Пикар.Не са виждали ремонт никога.Двата нови смениха над трийсет годишни четириколонни.
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                        Tова правено ли е, продава ли се някъде? Щото гледам мотор от пералня.
                        Това на Жоро е правено от него,има и "купешки".В предната ми работа имаше едно самоче с винт,не на хидравликалДоколкото знам струваше около 1000евра,щото било немско,иностранните му братчета струват около 400.
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                          Сагата приключи. На една година 4тонен.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-ffde445175efc0bf1b503b5e771cee1a-V.jpg
Прегледи:1
Размер:203.1 КБ
ID:5777334

                          Коментар


                          • #73
                            От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                            Честито,със здраве да си го ползваш
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                              Дали ще мога да си автоматизирам контрите по някакъв начин.Не че е голям проблем да се натиснат ръчно ама .
                              Моля някой собственник на подемник със автоматични контри да даде някоя снимчица .

                              Коментар


                              • #75
                                От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                                По добре да са ръчни.
                                Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X