Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за покупка на подемник за автомобили.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

    Ами започват от от обявената цена х2 и стигат до 10-15000 според тонажа и колоните..

    Коментар


    • #32
      От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

      И не всички канали са изкопи с локви с масло.Аз си имам цяла стая в канала и то чиста и топлаИма си и предимства но както писах това си е въпрос на предпочитание.Не съм против подемниците особено хидравличните.

      Коментар


      • #33
        От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

        Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
        Добре де, колко повече струва един нормален подемник с добро качество? Питам, защото повечето автомонтьори хващат добър надник. Моя майстор например сега извади за нов компресор, стартово устройство и газов калорифер. Не са малко пари, но му трябва за да работи. Това без да прави някакви много скъпи коли. В халето му има таман два подемника Бейсбарт.
        Колега спомена,че му трябва подемник,защото му е омръзнало от автомонтьори,предполагам няма да си вади хляба с него,та даването на големи суми няма да е оправдано.

        За хидравличния подемник нищо не мога да кажа,понеже не съм работил с такъв(като чета коментарите,май в близко бъдеще ще работя с такъв),но за винтовия дори и втора ръка,ако е обслужен,дори и само ако са изкарани и проверени гайките,мога спокойно да легна и да спя под колата,това чудо е страшно преоразмерено и дуракоустойчиво.

        Коментар


        • #34
          От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

          Една много неубиваема гад е на Stertil Koni.
          На Петьо Джартов , според споделеното , бих препоръчал хидравличен , от типа "ножица".
          Весела Коледа и щастлива нова Година1
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #35
            От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

            "...мога да ти пратя такова желязо оказион за символична цена, било то 2, или 4 колони. Обаче транспорта до България ще ти излезе камила с рога..."

            На две европалета /2 колонните/ биха ли се съберат? - Като площ.

            Коментар


            • #36
              От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              МХЛ 32 на варел гръцко на Циклон или руско на Газпром ми идва на под 1.80 лева литъра . 350 лева ми е варела . С моите отстъпки немски АТФ на литрови бутилки ми е около 5 и нещо лева . На варел сигурно и той ще е на половината .
              Само дето циклона често е от рециклирани масла и мога да ти дам примери с унищожени хидросистеми на бетонпомпи от такова масло.
              За нашите условия като всесезонно масло се препоръчва HLP46.
              Поради това, че малко ползватели го сменят по предписание аз бих заложил на по-качественно масло, например TEXACO Rando HD 46.
              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

              Коментар


              • #37
                От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
                "...мога да ти пратя такова желязо оказион за символична цена, било то 2, или 4 колони. Обаче транспорта до България ще ти излезе камила с рога..."

                На две европалета /2 колонните/ биха ли се съберат? - Като площ.
                Ще стърчат. При тези машинки няма обем, нито тонаж, но има метраж /площ/, еле па 4 колонните. По-добре голям палет, правен специално за случая.
                Но все пак цената на транспорта си я определя превозвача и както и да го погледнеш май няма да е много на сметка, имайки предвид ниската себестойност на самия подемник тук на място.
                Не знам .........
                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                Само DIESEL !!!

                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                Коментар


                • #38
                  От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                  Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
                  "...мога да ти пратя такова желязо оказион за символична цена, било то 2, или 4 колони. Обаче транспорта до България ще ти излезе камила с рога..."

                  На две европалета /2 колонните/ биха ли се съберат? - Като площ.
                  Най-евтино ще ти го докара платформа за коли
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                    Най-евтино ще ти го докара платформа за коли
                    Колко да е евтино,колкото за превоз на една кола.От Австрия 600-700 лв.а от Франция вероятно х2.
                    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                    Враца

                    Коментар


                    • #40
                      От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                      Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                      Колко да е евтино,колкото за превоз на една кола.От Австрия 600-700 лв.а от Франция вероятно х2.
                      400 до 450е .Знам каво говоря. Има тук две платформи , дето возят дограма до Гент всяка седмица.
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                        Аз да се обадя, че не съм монтьор ама от пишман майстори ми е дошло до гуша. Едно оправят 2 счупят. И аз мисля за подемник.
                        Та, къв да е подемник и 4 дупки в пода, в обхвата му. Вдигам колата и набучвам 4 тръби в тия дупки, да оберат евентуално падане... Знам, че е тъпотия, ама ремонтиран подемник и това обезопасяване би ме карало да се чувствам спокоен.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                          Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                          400 до 450е .Знам каво говоря. Има тук две платформи , дето возят дограма до Гент всяка седмица.
                          Ако пътуват за и от BG , тогава е лесно. Слизат до Blois, до Мишоци, товарат и се прибират за да не са празни.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                            Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                            Ще стърчат. При тези машинки няма обем, нито тонаж, но има метраж /площ/, еле па 4 колонните. По-добре голям палет, правен специално за случая.
                            Но все пак цената на транспорта си я определя превозвача и както и да го погледнеш май няма да е много на сметка, имайки предвид ниската себестойност на самия подемник тук на място.
                            Не знам .........
                            Така е. Групаж едно пале от Fr e приблизително 500лв. А цената на цял ТИР е около 6000лв. Това беше преди години - сега може и да е по-различни. Всъщност как се движи цената на 4t подемник?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                              Ако ще внасяте - включвайте ме да делим транспорт...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                                4 тона с ел. контри почва от 3500лв някъде.Зависи има ли монтаж, ддс- някой приятел с фирма по ддс може му дадете фактурата и да го спестите. Имам два- единия от Консулт лозанов, другия от някъв човек беше внесъл няколко броя и излезе с около 800лв по-малко ама вече не внася.Това преди 3 години и повече беше. И си вземете с ел.контри задължително, по-скъпо е с около 400-500лв ама един път се купува.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X