Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шлайфове и най вече техния ремонт и поддръжка .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Шлайфове и най вече техния ремонт и поддръжка .

    При мен проблема беше в износен палец на тресчотката, както и оста на лостчето за промяна на посоката

    Коментар


    • #32
      От: Шлайфове и най вече техния ремонт и поддръжка .

      Здравейте, на всички. Наскоро взех един tos bph20na. Машината е е в много лошо състояние лагерите по масите са сравнително нови. Обаче някой е пипал по подаването и няма едно червячно колело на първо четене. Лагерите на шпиндела имат 5 стотни мисля че ще се оберът от болтовете за реглаж. Въпросът е някой имали представя какво представлява подаващия менанизъм храповика си е там но другото ...

      Коментар


      • #33
        От: Шлайфове и най вече техния ремонт и поддръжка .

        https://www.chipmaker.ru/files/file/16378/

        Коментар


        • #34
          От: Шлайфове и най вече техния ремонт и поддръжка .

          Това отдавна го свалих. Но има много неща които не се разбирах от избеляване. Ще търся някой с такава машина и от нея, ако може да го копирам ... иначе няма оправия.

          Коментар


          • #35
            Колеги имам дилема с една магнитна маса 200/630 как се свързва защото има верига с различно съпротивление и на трите проводника?Някой да има идея за начина на свързване?

            Коментар


            • #36
              Колеги от къде може да се намери хидравлично масло за шпиндела на дребно? По книга е 0,5л но се продава само на баки по 20 литра. Някой да знае?

              Коментар


              • sek.1
                sek.1 коментира
                Редактиране на коментар
                Какъв е шлайфа ?

              • gy6ter
                gy6ter коментира
                Редактиране на коментар
                Какво е маслото ?

            • #37
              Tos bph20NA по книга е шел телус 11. Като звънях казаха, че аналога е морлина 10 но всичко е на по 20 л баки защото се водило индустриално. Като гледам ще го карам с мхл32 и толкова....

              Коментар


              • gy6ter
                gy6ter коментира
                Редактиране на коментар
                Пише ,че е безцинково ,при мен има 68 хидравлично безцинково. Само да не забравя утре ,ще питам колеги за морлина ,или аналог .

              • gy6ter
                gy6ter коментира
                Редактиране на коментар
                Teлуса е хидравлично ,морлината го дават и за лагери . Мога да взема 1 литър на мобил ,шпинделно ,но е с вискозитет 2 ( ISO VG 2 Mobil Velocite Oil 3) .

            • #38
              Мисля че маслото е повече от 0, 500 ,това по спомен. Не си прави опити с маслото ще задериш вретеното,потърси Морлина .

              Коментар


              • #39
                Колеги това ми е по книга и да не е половинка има си око реално гледам по него все пак, защо да ги пишат толкова ако има вероятност да стане беля.

                Коментар


                • #40
                  Здравейте.
                  Трябва ми ел.схема на полски плосък шлайф модел SPD 40.
                  Ще ви бъда много благодарен.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X