Обява

Свий
Няма добавени обяви.

стоп бутон на с 8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: стоп бутон на с 8

    Първоначално публикуван от pgv64 Преглед на мнение
    ...И въобще не съм съгласен с колегата ,който изрази мнение че може да се ползуват ръкавици.Това е най-голямата глупост (извинявам се за тона).Ръкавици ,когато си сменяваш гумата на колата -да , но на металорежеща машина -твърдо НЕ!
    Понятието "металорежещи машини" е доста обширно. Нека не обобщаваме чак толкова...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #17
      От: стоп бутон на с 8

      Да прав си на автоматична ножовка -може , а тя е металорежеща машина!
      Отидохме в страни от темата.Извинявам се за което!Но дискусията е полезна ,да внимаваме ,когато работим!
      Та колегата ,ако го кефи ,нека си сложи едно стоп бутонче , не е излишно!
      "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
      Ат.Буров.

      Коментар


      • #18
        От: стоп бутон на с 8

        В една от темите за заваряване колегата Петроф беше споменал, че не използва ръкавици (моля да ме извини, че го намесвам) което при заваряването си е закон, но като се замисля тоя навик ще да е от металообработващите машини

        Коментар


        • #19
          От: стоп бутон на с 8

          Първоначално публикуван от pgv64 Преглед на мнение
          Да прав си на автоматична ножовка -може , а тя е металорежеща машина!
          Отидохме в страни от темата.Извинявам се за което!Но дискусията е полезна ,да внимаваме ,когато работим!
          Та колегата ,ако го кефи ,нека си сложи едно стоп бутонче , не е излишно!
          Няма за какво да се извиняваш братле реших да пусна темата за новобранци и бастуни като мен .За хора които нямат и един месец плътна работа зад струг за дамски токчета, а именно затова не ща да се заплесна и смеля ръцете. Бутона съм го избрал на такова място че да го ритна ако успея да запазя самообладание, но ако се шашна и 1000 бутона няма да ме спасят. Рутината старите кримки си я имат, но не и всеки пръкнал се като мен -мераклия за струг. Занаят се учи, не се купува

          Коментар


          • #20
            От: стоп бутон на с 8

            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Понятието "металорежещи машини" е доста обширно. Нека не обобщаваме чак толкова...
            На всички металорежещи машини които имат открити въртящи се части . Забранено е по техника на безопасност да се работи с ръкавици .
            Първоначално публикуван от metalsmith Преглед на мнение
            Рутината старите кримки си я имат
            В повечето случаи точно от рутината стават белите . Дълги години си дърпал дявола за опашката ама лукавия все си е имал друга работа но идва и твоя ред .
            Последно редактирано от sek.1; 23-06-13, 06:56.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              От: стоп бутон на с 8

              Значи момчета аз съм нов във форума , обаче сега работя при един стар стругар , 30 години е бил във змм и след това , работи и до днес на частно стругар .
              Гледах някой инциденти със стругове във нета и , , ако стане нещо ти изключваш не можеш да реагираш , това със лоста зад универсала е най умно . Аз от стария знам , на струга със къс ръкав фанелка , без рукавици , без гердани , дълги коси , и презрамки . . Винаги изправен и да не се вреш във него . Верно ръщете ти стават черни и надрани , от маслото стружки , но по хубаво със черни ръще , отколкото без бели ръце .
              Значи желая на всички здраве , успехи и да не дава Господ такива неща да стават .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X