Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

    Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
    Аз не съм привърженик на такива ремонти по купето. Предпочитам при толкова сериозна контузия, да търся ново купе, или да продавам колата на части и да вземам нова. Един такъв ремонт според мене излиза на цена колното струва самата кола. Отделно че на такива места като в праговете не може да се обработи против курозия. Преди 4 годинки кърпих на баща ми ладичката и ми отне близо месец (на ден по около час работа с ваденето и прибирането на инструмента). Всичко стана добре, освен праговете. Отвътре ги напълних с масло, но гледам пак са започнали да набиват леки ръждички по заварките.

    Определено ремонта не е евтин-и в двата случая им предложих да си вземат парите от застраховката и да си купят друга баничарка...Е и двата пъти си платиха ремонт.Колкото до защитата от кОрозия,има други теми.Човек трябва да прави каквото е нужно,пък какво ще стане-божа работа.
    Това не е единственият случай при който,стоиността на ремонта е близка до цената на возилото,има и такива,при които за парите дето ще ги остави при мен може,да си купи таралясниче и половина,но всеки си решава сам.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #17
      От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

      Имаш ли снимки от крайния резултат,колега?И сам ли работиш,в гаража?Поздрави,Момчил
      Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

      Коментар


      • #18
        От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

        Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
        Имаш ли снимки от крайния резултат,колега?И сам ли работиш,в гаража?Поздрави,Момчил
        Работя с баща ми,помага колкото може човека,че вече е на години...Ако нещо много се затрупам има едно две момчета дето ги викам да помагат.
        Краиният резултат е най-обикновенна бяла баничарка

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00016.JPG
Прегледи:1
Размер:73.0 КБ
ID:5396061Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00018.JPG
Прегледи:1
Размер:68.9 КБ
ID:5396060
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #19
          От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

          Браво,браво крайния резултат е много добър!Добре си се справил!
          Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

          Коментар


          • #20
            От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

            Изправяне на стенд :
            Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

            Коментар


            • #21
              От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

              Клип,от друг потребител на Youtube.Незнам,но това вече,не знам какво да го нарека!Да срежеш купето през средата,вземаш задница от моргата и ги съединяваш?А геометрията,здравина,сигурност...???!!!А и като се има впредвид,че една самара е на цена от 1500-2000лв в България(в почти отлично състояние),дали има смисъл от такъв ремонт? Иначе,свалям им шапка на юнаците
              Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

              Коментар


              • #22
                От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

                Ако се направи както трябва,няма грижи нито със здравина,нито с геометрия.Щом братушките го правят,значи е имало смисъл.
                Иначе,по колите се сменя каквото се сетиш-тавани,панели,рогове,предни и задни кошове,стига да има кой да плаща.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • #23
                  От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

                  Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                  Ако се направи както трябва,няма грижи нито със здравина,нито с геометрия.Щом братушките го правят,значи е имало смисъл.
                  Иначе,по колите се сменя каквото се сетиш-тавани,панели,рогове,предни и задни кошове,стига да има кой да плаща.
                  Пълна подкрепа не е едно и също да дадеш 3-4-5 бона на части и да ги дадеш на куп, ето разни форумни примери 2 в 1, или за Белчо и Сивушка, Операция "Феникс", ОЩЕ един BJ40 си купих и т.н.....
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #24
                    От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

                    Преди 15-тина години мой познат имаше жигули комби. Беше спрял някакъв пиян в багажника на жигулито. Човека намери лада комби и одряза задницата. Стана жигули със задница на лада. До миналата година я търкаляше без проблеми. Но тогава си заслужаваше да се прави такъв ремонт. Сега за мене е безсмислено, след като може да се купи друга кола за толкова пари.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

                      Колега всичко се прави, не се чуди Ударени, обърнати, напълнени с вода, като има лев се прави. А клипа с голфа 5-цата "платната" са му на болтове и се сменят.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

                        Ми,заварявай с месинг бе колега....
                        It's too bad that everyone who has a solution on everything is at home commenting on the internet.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

                          Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                          Преди 15-тина години мой познат имаше жигули комби. Беше спрял някакъв пиян в багажника на жигулито. Човека намери лада комби и одряза задницата. Стана жигули със задница на лада. До миналата година я търкаляше без проблеми. Но тогава си заслужаваше да се прави такъв ремонт. Сега за мене е безсмислено, след като може да се купи друга кола за толкова пари.
                          Е,да как да не е безмислено колко му е фраскаш Е60 тката в рога и хоп купуваш си нова.....
                          It's too bad that everyone who has a solution on everything is at home commenting on the internet.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

                            Най-новия клип,от потребителя на youtube,бих го нарекъл,като лек ремонт,което,ако тенекеджията е от България,ще му шибне един кит,малко боица и готово
                            Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                            Коментар


                            • #29
                              От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

                              Зависи,не е правилно,да се слагат всички под общ знаменател .Тия неща,дето толкова те впечатляват,са ежедневие за мен.Ако детайла не е изправен,ще се убиеш от китване...Пък и колгата го е домързяло,да разуборудва предната врата.
                              Венто,че някои колеги си боядисват без да свалят нищо....
                              Последно редактирано от taran; 10-08-12, 21:39.
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Онлайн уроци по авто-тенекеджийство

                                Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                                Зависи,не е правилно,да се слагат всички под общ знаменател .Тия неща,дето толкова те впечатляват,са ежедневие за мен.Ако детайла не е изправен,ще се убиеш от китване...Пък и колгата го е домързяло,да разуборудва предната врата.
                                Венто,че някои колеги си боядисват без да свалят нищо....
                                За теб ежедневие,ти си изкарваш хляба с това,а аз я се дъпнал прага и сложа малко смоличка и малко спрейчец,а пък ти си се занимаваш професионално с това
                                Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X