Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

    Нищо не правиш, отиваш на следващия болт и затягаш. Ключът ще се обажда всеки път като достигнеш зададения въртящ момент.

    Коментар


    • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

      А някой да има предложение за нискобюджетен динамометричен ключ от 0Nm до към 40Nm . Имам един лидълски от който съм много доволен. 6 глави на автомобили има стегнати с него и две на мотори и да чукна на дърво няма ядове . Ама ми трябва един от 0 до 40 , че понякога се налага и малки килограми да се стягат а там по принцип шанса за превъртане на резбата не е за пренебрегване

      Коментар


      • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

        някой има ли впечатление от динамометричния ключ на King Tony,че смятам да го купувам за смяна на гарнитури на глави.
        http://e-rudi.com/rudi/eshop/index.php?cPath=1_4_208_209
        Става въпрос за 1/2 92лв.Почти всичките ми инструменти са на тази марка и до сега проблеми с тях не съм имал за това мисля,че е качествена,но как са динамометричните им ключове и по-точнсо дали показват правилно и с какъв процент на точност са

        Коментар


        • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

          Първоначално публикуван от bascho Преглед на мнение
          А някой да има предложение за нискобюджетен динамометричен ключ от 0Nm до към 40Nm . Имам един лидълски от който съм много доволен. 6 глави на автомобили има стегнати с него и две на мотори и да чукна на дърво няма ядове . Ама ми трябва един от 0 до 40 , че понякога се налага и малки килограми да се стягат а там по принцип шанса за превъртане на резбата не е за пренебрегване
          Няма , няма и да има, просто такъв ключ ( от 0 до 40 ) не съществува в механичен вариант, а електронният не е даже средно бюджетен, а по-скоро високо.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

            "Няма , няма и да има, просто такъв ключ ( от 0 до 40 ) не съществува в механичен вариант"

            Майсторе , аз лично съм държал в ръка такъв с малко усилие - механичен . Е не е точно от 0 ами от 5-30 Nm.
            Сега като пуснах търсачката и фирмата излезе коя е .Има си такива неща и то от край време .
            А както един колега беше написал по-горе , с тарирано кантарче и 50см рамо ,с нужната сметка се получават много точно нещата.
            Сила по рамо = въртящ момент.
            Със здраве.

            Коментар


            • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              Няма , няма и да има, просто такъв ключ ( от 0 до 40 ) не съществува в механичен вариант, а електронният не е даже средно бюджетен, а по-скоро високо.
              Скоро не бях се смял така. "Майсторе" разгледай тук:

              http://hk-co.de/HK-Allgemeine-Werkze...fabaoak-h.html
              Може да е скъпо но съществува.
              Ако нарушавам правилата моля модераторите да коригират нещата.
              Последно редактирано от VESO4AR; 24-01-15, 12:57.

              Коментар


              • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

                Аз ли нещо недовиждам? Нещо се подиграват на майстора, а не виждам линк 0-40 Nm глава в линковете...

                Коментар


                • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

                  Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
                  Скоро не бях се смял така. "Майсторе" разгледай тук:

                  http://hk-co.de/HK-Allgemeine-Werkze...fabaoak-h.html
                  Може да е скъпо но съществува.
                  Ако нарушавам правилата моля модераторите да коригират нещата.
                  Е къде видя тук че има 0-40?
                  0 8 76 36 8 542

                  Коментар


                  • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

                    Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                    Аз ли нещо недовиждам? Нещо се подиграват на майстора, а не виждам линк 0-40 Nm глава в линковете...
                    Material-Nr. Messbereich Länge Aufnahme-Querschnitt für Einsteckwerkzeuge Preis € Bestellen
                    52284090 4-40 Nm 201 mm 9x12 mm 104,00
                    52242105 5-50 Nm 0,25 Nm 3/8 Zoll 335 mm 142,00
                    Ако някой има нужда в диапазона 0-5Nm може да си поръча дигитален.

                    Последно редактирано от VESO4AR; 24-01-15, 13:17.

                    Коментар


                    • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

                      5-50 не е 0-40,мисля че майстора е малко по в час от теб относно инструментите.
                      0 8 76 36 8 542

                      Коментар


                      • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

                        Нивото на този форум вече копае второ мазе. Агресивната посредственост вече е правило и не се санкционира, за разлика от едни други мнения с "друга гледна точка".

                        Коментар


                        • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

                          Помогнете ми с избора на сокет.
                          3/8 10-110Nm
                          1/2 40-210Nm
                          Kaто гледам сервизното на колата ми повечето болтове по двигателя се стягат с под 100Нм.Струва ми се,че 3/8 ще ми върши повече работа,но всичките ми вложки са на 1/2,та въпроса ми е ще мога ли да ползвам вложките си с някакъв преходник и ще повлияе ли това на точността на динамометричния ключ,който е предвиден да работи с вложки 3/8.

                          Коментар


                          • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

                            Първоначално публикуван от stypkata Преглед на мнение
                            Помогнете ми с избора на сокет.
                            3/8 10-110Nm
                            1/2 40-210Nm
                            Kaто гледам сервизното на колата ми повечето болтове по двигателя се стягат с под 100Нм.Струва ми се,че 3/8 ще ми върши повече работа,но всичките ми вложки са на 1/2,та въпроса ми е ще мога ли да ползвам вложките си с някакъв преходник и ще повлияе ли това на точността на динамометричния ключ,който е предвиден да работи с вложки 3/8.
                            Преходника не влияе в случая.

                            Коментар


                            • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

                              Зависи за кого 0 е 0, щото за някой видимо е 4 или 1, само мога да напиша , че единствено тариращ уред има показания от 0,02 Нм с точност от 0.001 Нм.
                              Цената няма да я пиша, че аз от инструменти не разбирам, само напразно съм пропилял 20 г. от живота си да се занимавам с Gedore, Hazet, Sandvik, Belzer, Facom, Usag, Sykes, Wiha, Tona, Stanley, BGS ..........
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • От: Динамометричен ключ - модели, цени, магазини ...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:71DPQXVkugL._SL1500_.jpg
Прегледи:1
Размер:61.5 КБ
ID:5637613

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X