Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Динамометричен ключ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Динамометричен ключ

    Значи или етикета е грешен.защото на капака пише на немски нещо.А отзад има лепенка на български със вноситела.и там пише 28-210нм...

    Коментар


    • #62
      От: Динамометричен ключ

      Сами ключ не "щраква" или "изтърва" когато достигнеш необходимата сила за притягане а започва да мърда близо до тресчотката което се усеща с ръка при затягане.Нагласете го на 10Нм и се пробвайте да завъртите тресчотката с раздвижен ключ и ще го усетите.
      Последно редактирано от //Радо//; 05-11-10, 12:45.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #63
        От: Динамометричен ключ

        Вземах моя преди малко.Има малки разлики по ръкохватката и това че е от 28-210нм.Абе добра инвестиция,остава и да е точен и дълговечен ,цена няма да има.Другото полезно е че щраква когато достигне зададеното показание,защото има някой които испускат и ясно къкво става.И да питам тука,някой да знае откъде мога да купя фложка на 1/2 -Т65 ,това се води торкс.

        Коментар


        • #64
          От: Динамометричен ключ

          Чакайте сега, този ключ като достигне избраният интервал да кажем 10 н/м, щрака ли като другите, работил съм с динамометричен и знам как щрака, или не щрака, защото последните два поста са противоречиви??
          Относно колегата от първият пост, да найстина се получава едно като луфт..
          Колега "Sparow" качи 1-2 снимки да го видим тоя красавец, де
          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • #65
            От: Динамометричен ключ

            Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
            Вземах моя преди малко.Има малки разлики по ръкохватката и това че е от 28-210нм.Абе добра инвестиция,остава и да е точен и дълговечен ,цена няма да има.Другото полезно е че щраква когато достигне зададеното показание,защото има някой които испускат и ясно къкво става.И да питам тука,някой да знае откъде мога да купя фложка на 1/2 -Т65 ,това се води торкс.
            Утре ще ходя до Илиенци и ще видя дали има там по магазинчетата и къкви пари ще му искат на тоя торкс. И внимавай с регулирането на усилието да не стане нещо такова http://www.youtube.com/watch?v=BV8yf...eature=related
            Последно редактирано от sek.1; 05-11-10, 19:37.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #66
              От: Динамометричен ключ

              Понеже като се развие задната врътка ръкохватката има аксиален луфт в кое положение трябва да се настрой, притисната към скалата или издърпана назад ?
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • #67
                От: Динамометричен ключ

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Утре ще ходя до Илиенци и ще видя дали има там по магазинчетата и къкви пари ще му искат на тоя торкс. И внимавай с регулирането на усилието да не стане нещо такова http://www.youtube.com/watch?v=BV8yf...eature=related
                Защо не звъннеш на майстора
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • #68
                  От: Динамометричен ключ

                  Ако става въпрос за колегата от форума.Няма тоя ключ,а и цената...по около 10лв/бр. на вложка.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Динамометричен ключ

                    Колеги, денс бях в Лидъл и видях същия, като нашия динамометричен ключ, на цена 29,90, та който не си е взел от предишната промоция, да се възползва от тази.
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • #70
                      От: Динамометричен ключ

                      Не си чупете краката.Там откъдето го взех по едно време беше 18,?? лева на промоция.Масовият потребител не му трябва ключ за джанти за 30лв. и си вземат кръстачка за 5-10.Не му знаят допълнителните функции и не му обръщат внимание по рафтовете.Всъщност за хоби инструменти понякога е изгодно в К ..р и К..д ,при промоционалните периоди на залежала стока са на доставни цени.Не ги знам как огъват вносителите ама добре дошло.
                      Последно редактирано от //Радо//; 17-01-11, 07:38.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • #71
                        От: Динамометричен ключ

                        "при промоционалните периоди на залежала стока са на доставни цени"

                        И на мен ми е интересна схемата, ама бих добавил, че и ПОД доставни едрови цени. Пресен пример - лепило Хенкел, универсално 50мл тубичка :



                        Нормална цена 2.70-3.00лв, едрова цена 2.10, в един от маркети пуснато на 50% намаление на 1.80лв, а не бих казал, че са остатъчни количества, понеже имаше доста бройки.
                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар


                        • #72
                          От: Динамометричен ключ

                          Здравейте пак колеги, днес ходих в Познатия кауфланд и видях, че нашия динамометричен ключ се продава за удивителната цена от 12 лева....Направо унемях.. А същия с друга кутия в Лидл е 30 кинта
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • #73
                            От: Динамометричен ключ

                            Това е защото все по-малко хора знаят за какво иде реч. Еле пък да ремонтират. Не само тук, по света също, а фабриката ги е произвела. То за това го продават като ключ за гуми.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Динамометричен ключ

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Това е защото все по-малко хора знаят за какво иде реч. Еле пък да ремонтират. Не само тук, по света също, а фабриката ги е произвела. То за това го продават като ключ за гуми.
                              Да, аз това гледам, видях кутията, търся динамометричен ключ, да видя цената, но не намирам, после се стих, че е Ключ за гуми и излезна, че е 12 лева Щом Фабриката не знае какво произвежда, кои знае качеството какво е, но сега за сега се държи ключето
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • #75
                                От: Динамометричен ключ

                                Във фабриката много добре си знаят къкво са произвели вероятно е грешка при превода техническата терминология на един език е доста по различна от разговорната.
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X