Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Динамометричен ключ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Динамометричен ключ

    Даже 24.99!

    Коментар


    • #32
      От: Динамометричен ключ

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      От ърта: 42 41 00 02N, 23 16 03 39E
      В какъв формат са тия координати бре? Прати ме у с.Дрен.
      Пропускаш нещо - точки, запетайки и т.н.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        От: Динамометричен ключ

        Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
        Ей този динамометричен ключ голям фурор вдигна бре. Преди никой не ги забелязваше по железариите. С тези 25лв. Кауфланд ще избият всичко живо.
        И как да ги забелязваме като същите китайчета ги продавяат по 80 и нагоре, аз 92ра тайванче взех за 80 марки. Днес ги сравних двата, единствената разлика е освобождението - камъка в главата на тресчотката. И един съвет към колегите които вече имат такива ключета не ги оставяйте с напрегната пружина за да ви служат дълго и прецизно.
        Знам, че не съм цвете за мирисане, и характера ми не е златен, ма вчера една черна котка кат ми напрай път и си плю три пъти през рамото, зех да се замислям!

        Коментар


        • #34
          От: Динамометричен ключ

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          В какъв формат са тия координати бре? Прати ме у с.Дрен.
          Пропускаш нещо - точки, запетайки и т.н.
          Пробвай така 42 41 00N 23 16 03E При мен го намира!

          Коментар


          • #35
            От: Динамометричен ключ

            Тия дни ще ходя до Кауфланд(живея почти до него), та ако е останал някой ключ не е проблем да взема. Аз имам съвсем същият, само че е купен доста отдавна. Ползвам го само за джанти. Дали е точен - не знам, но и не ми трябва кой знае каква точност.
            Ако има, мога да взема няколко - само да има желаещи. Не мога да поема отговорност и за качеството и точността.
            Казвайте ако искате - само дано после не стана колекционер на китайски динамометрични ключове...
            http://www.nakladkibg.com
            накладки, спирачни дискове, съединители

            088 8613380

            Коментар


            • #36
              От: Динамометричен ключ

              Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
              Тия дни ще ходя до Кауфланд(живея почти до него), та ако е останал някой ключ не е проблем да взема. Аз имам съвсем същият, само че е купен доста отдавна. Ползвам го само за джанти. Дали е точен - не знам, но и не ми трябва кой знае каква точност.
              Ако има, мога да взема няколко - само да има желаещи. Не мога да поема отговорност и за качеството и точността.
              Казвайте ако искате - само дано после не стана колекционер на китайски динамометрични ключове...
              Не се притеснявай. Аз ще гледам да мина да си взема , ама ако са изграбени , ще ти ставам клиент.
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • #37
                От: Динамометричен ключ

                Първоначално публикуван от old111 Преглед на мнение
                И как да ги забелязваме като същите китайчета ги продавяат по 80 и нагоре, аз 92ра тайванче взех за 80 марки. Днес ги сравних двата, единствената разлика е освобождението - камъка в главата на тресчотката. И един съвет към колегите които вече имат такива ключета не ги оставяйте с напрегната пружина за да ви служат дълго и прецизно.
                Как да не предизвикат интерес като най евтиния дето съм го виждал в Търново на един склад за инструменти е 34лв и си е почти същия.Четох му упътването и там го пише това за пружината както казваш колега.
                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                Коментар


                • #38
                  От: Динамометричен ключ

                  Old 1111,къде са във Варненския Кауфланд тия ключове!Снощи обикалях 20 мин да се зверя там по етажерките и не го видях!Ей сега ще скокна пак да погледна!То ми е тука на 1 минутка...!
                  TLC 120 Prado
                  Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                  Коментар


                  • #39
                    От: Динамометричен ключ

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    И аз го взех за резервен на ГДРейския ама той отива в резерва много е удобен тоя китаец с тая тресчотка. Днес пак го сверих на една глава в сервиза на един приятел с истински факомски учудващо точен е .
                    Колега, моля напиши ми методиката за сверка на един ключ с друг. Защото аз знам само един начин, със стенд.
                    А иначе всеки нов ключ би трябвало да има точност отначало. По-интересно е колко затягания ще я има.
                    Спарки, ако си си купил, моля отбий се при мен да го замерим на стенда.

                    За интерсуващите се - има ги и в Пени.

                    Молба към колегите , които вече са си купили: моля вижте дали под надписа TUV има един номер от 10 цифри. Можете да го въведете на този сайт http://www.tuv.com/bg/certificates_ids.html и ще разберете дали е истина или майтап.
                    Последно редактирано от maystor; 02-11-10, 12:54.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #40
                      От: Динамометричен ключ

                      Най накрая и аз се сдобих с динамометричен Колко лутане, колко пс****е на Кауфланда метнах, да не ви разправям и най-накрая го намерих. Аз търсих в авточастит->30 минути се въртях по щанда, на сам, на там и накрая бил точно пред касите :Х Ужас и подобие Та на щанда не пишеше даже и име само 24.99 и направо го метнах под рака и пей съце
                      Имам въпрос ??
                      Отзад зад Нютонметрите има пак скала, това за Клилограмометри ли е ???
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • #41
                        От: Динамометричен ключ

                        Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                        Най накрая и аз се сдобих с динамометричен Колко лутане, колко пс****е на Кауфланда метнах, да не ви разправям и най-накрая го намерих. Аз търсих в авточастит->30 минути се въртях по щанда, на сам, на там и накрая бил точно пред касите :Х Ужас и подобие Та на щанда не пишеше даже и име само 24.99 и направо го метнах под рака и пей съце
                        Имам въпрос ??
                        Отзад зад Нютонметрите има пак скала, това за Клилограмометри ли е ???
                        Запази си ги някъде:http://www.convertworld.com/bg/torque/

                        Коментар


                        • #42
                          От: Динамометричен ключ

                          Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
                          Old 1111,къде са във Варненския Кауфланд тия ключове!Снощи обикалях 20 мин да се зверя там по етажерките и не го видях!Ей сега ще скокна пак да погледна!То ми е тука на 1 минутка...!
                          На изхода, коридора преди касите предпоследния рафт в челото към коридора. Черна дълга кутия сега имаше 7 бройки тази вечер.
                          Ама то остава и съседи да излезем и на мен ми е на минутка
                          Обади се за по биричка като ти остане време!
                          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                          Колега, моля напиши ми методиката за сверка на един ключ с друг. Защото аз знам само един начин, със стенд.
                          А иначе всеки нов ключ би трябвало да има точност отначало. По-интересно е колко затягания ще я има.
                          Спарки, ако си си купил, моля отбий се при мен да го замерим на стенда.
                          За интерсуващите се - има ги и в Пени.
                          Молба към колегите , които вече са си купили: моля вижте дали под надписа TUV има един номер от 10 цифри. Можете да го въведете на този сайт http://www.tuv.com/bg/certificates_ids.html и ще разберете дали е истина или майтап.
                          Колега знам че се мерят на стенд но за не високо прецични опрерации може и да се използва за стенд пружинен динамометричен ключ. Става въпрос за проверка а не за измерване и калибровка. Днес го мерих на линейно срево с 1 метър рамо грешката е под 2% естествено и това е неточно измерване, ако можете да го мернете на стенд ще съм благодарен да постнете резултатите.
                          Относно TUV Ми е все едно защото това не гарантира нищо и ти много добре го знаеш!
                          Последно редактирано от old111; 02-11-10, 18:40.
                          Знам, че не съм цвете за мирисане, и характера ми не е златен, ма вчера една черна котка кат ми напрай път и си плю три пъти през рамото, зех да се замислям!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Динамометричен ключ

                            И аз ходих веднага и купих един,но каманите не ми харесват нещо но поне ключа да е добър,а и като видях колко се е разраснала темата за тези ключове направо неповярвах.Иголеми благодарности на колегата Пенчо
                            0885 297985,мтел-Радо
                            0876 556870,виваком като домашен

                            Коментар


                            • #44
                              От: Динамометричен ключ

                              Намерих ги в новия кауфланд!На мен ключето ми хареса!Няма претенции за голяма точност и прецизност,но за по неотговорни места става!Все пак за 25 лв не може да се очаква че е с точността и ресурса на GEDORE или NORBAR!
                              TLC 120 Prado
                              Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                              Коментар


                              • #45
                                От: Динамометричен ключ

                                Сдобих се и аз след 20 мин връткане из магазинаПитах ги на информация дали имат гаранция и ми отговориха ( след като им обясних как действа ключа) че може да се замери и ако нещо не е наред с касовия бон се връща.
                                Последно редактирано от //Радо//; 02-11-10, 19:53.
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X