Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко информация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Малко информация

    Първоначално публикуван от kudrav Преглед на мнение
    Ако взимаш 0.6, преди да я сложиш провери канала на ролката при модула за телоподаване дали е на 0.6 или на 0.8. Обикновено е поставена на канала за работа с 0.8. Имай и впредвид, че 0.6 е с 10-ина лева по-скъпа от 0.8. но пък е повече като дължина и съответно ще работиш с нея дълго време. И както welder-a каза, не е лошо да я прибираш в кутията, за да не ти замине набързо
    И ако не си заварявал, по-добре си вземи няколко дюзи/медните/ със съответния диаметър 0.6/0.8, защото докато свикнеш да не ти залепя ще изхабиш няколко.
    Взех тел 0,8 " РЕДКО" и две дюзи за резрва. Отивам да го пробваме. После ще напиша първоначалните си наблюдения!!
    Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

    Коментар


    • #17
      До: Малко информация

      Пробвах ме го!! работи супер!! Доволен съм
      Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

      Коментар


      • #18
        До: Малко информация

        честито и от мен. колега вземи си и силиконова смазка за дузите, и не забравяй редовно да си продухваш шланга. На хоби-клас машинките бронята е предвидена да работи с тел до 0.8мм и доста малка, запушва се дори и от домашен прах.
        Ами това е, другото май са ти го обяснили колегите. С здраве да си я ползваш.
        P.S. с тел 0.6мм ще можеш да заваряваш по-дебели железа: просто има по ниска точка на топене (с по-нисък ампераж)

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X