Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Настройване на волтаж и ампераж при телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Благодаря на всички, които добронамерено или не съвсем взеха отношение по поставените от колегата въпроси.

    С колегата се чухме по телефона и изяснихме всички неясни моменти - теоретически и практически.

    Дисплея за напрежение "V" в режим МИГ показва нула, защото преди да се натисне спусъка заваръчно напрежение няма.

    Дисплея за напрежение "V" в режим ММА показва напрежението на празен ход.

    Дисплея за ток "A" в режим МИГ преди натискане на спусъка показва прогнозен заваръчен ток, който ще протече при вкарване на машината в режим при зададеното от потенциометъра напрежение на дъгата.

    Дисплея за ток "A" в режим ММА показва ясно какво.

    По време на работа дисплеите показват реалните параметри - напрежение и ток на заваръчната дъга.


    Поздрави,
    Георги


    АИГ-Заваряване ООД
    Производител на заваръчни апарати "DEL"
    http://www.aigwelding.com
    0889 522 036

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
      Благодаря на всички, които добронамерено или не съвсем взеха отношение по поставените от колегата въпроси.

      С колегата се чухме по телефона и изяснихме всички неясни моменти - теоретически и практически.

      Дисплея за напрежение "V" в режим МИГ показва нула, защото преди да се натисне спусъка заваръчно напрежение няма.

      Дисплея за напрежение "V" в режим ММА показва напрежението на празен ход.

      Дисплея за ток "A" в режим МИГ преди натискане на спусъка показва прогнозен заваръчен ток, който ще протече при вкарване на машината в режим при зададеното от потенциометъра напрежение на дъгата.

      Дисплея за ток "A" в режим ММА показва ясно какво.

      По време на работа дисплеите показват реалните параметри - напрежение и ток на заваръчната дъга.


      Поздрави,
      Георги

      Благодаря за подробното разяснения като се чухме по телефона наистина имах нужда от това, на теория всичко ми се изясни остава вече на практика да приложа дадените съвети.

      Коментар


      • #18
        Аз също направих консултация по телефона с Георги относно настройките на първия модел Еко контрол който имам. Въпреки, че доста време работя с него консултацията не ми беше излишна . Благодаря му за търпението и лекцията. Ако имате възможност да направите проба при тях и лично да чуете указанията им, не го пропускайте.
        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

        Коментар


        • #19
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20201115_114042.jpg
Прегледи:753
Размер:363.5 КБ
ID:6672791
          Ето какво изобретих като за първи път.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • rosen_offroad
            rosen_offroad коментира
            Редактиране на коментар
            Ти хубаво си го изработил ама да беше показал някоя заварка (небоядисана де) от близо ли?

        • #20
          Да ми търсиш кусурите ли, няма да стане.

          Коментар


          • #21
            Първите ми заварки с телоподаващо бяха с трансформаторна Струна, за сглобяване на студено огъвани винкели в квадрат. Познай дали бяха за показване, но в следващите 15-тина години си тежаха на местата

            П.П. При това, по време на покупката, хората ми направиха демонстрация...на още по-дебел материал
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X