Обява

Свий
Няма добавени обяви.

преработка на телоподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: преработка на телоподаващо

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Това се казва тръбна тел вътре в сърцевината има флюс който осигурява защитната среда.
    ...с която може да работи кажи-речи всяко себеуважаващо се телоподаващо, поне до колкото знам.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      До: преработка на телоподаващо

      Първоначално публикуван от grahovski666 Преглед на мнение
      Аз си купих телоподаващо което работи без кислород, лепи перфектно но проблемат ми е като купувам тел. Рядка е и е доста по скапа щото тези примеси за кислорода са в самата те. Та питането ми е дали може да се преработи да работи с кислород и обикбовената си тел?
      Може ми . Само подбираш подходящи ролки за изтегляне на тела , плюс система за подаване на газ . Плюс шланг . ... а не се знае токоизточника от какъв тип е. Може и той да иска доработка ...
      Каква марка е и как пали дъгата - контактно или със спусък ?
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • #18
        До: преработка на телоподаващо

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        Може ми . Само подбираш подходящи ролки за изтегляне на тела , плюс система за подаване на газ . Плюс шланг . ... а не се знае токоизточника от какъв тип е. Може и той да иска доработка ...
        Каква марка е и как пали дъгата - контактно или със спусък ?

        За марка и модел ще проверя. А иначе и без да натискам спусака като допра и пали дагата.
        [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X