Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

    Редовно преглеждам британския и бей и вчера се натресох на тоя токоизточник или токоприемник(ac/dc tig welder). http://www.ebay.co.uk/itm/hitachi-ac...item19df9c2906 А това рядко се случва в e bay uk.Иначе дал господ инвертори, но японски рядко.

    Коментар


    • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

      Купувайки си маска, имах възможносста да поразгледам нова компактна китайска IGBT машина - пълен мост, тороидален траф, и изходно напрежение на празен ход 75 волта. Има някои прилики с горната, но и доста разлики. Казаха че я товарили дълго на максимум и не е изключвала или правила проблеми. Снимки по-късно. Работи на 33 Khz (на изхода реално 66), и пак си няма индуктивност. Но много лека и компактна. Добре че носих точно пари за маската.

      Снимах. Малко по-късно ще постна снимки, но ми хареса като за непретенциозен компактен електрожен.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

        Здравейте колеги, попрегледах темата ви с интерес , и се вижда че хората които пишат тук са доста компетентни по въпроса със заваряването. Тъй като наскоро си закупих един доста поръждясал сузуки самурай.Предстой ми закупване на телоподаващо.Можете ли да ме насочите към инверторно заради теглото си ,което да върши работа.Какво ще кажете за инверторния апарат 180-А на хасковската фирма вито-лукс, тъй като цената е доста атрактивна. Добри машини ли са ,има ли добри отзиви въобще за тях или да търся нещо друго.

        Благодаря предварително:

        Коментар


        • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

          Тая фирма е прост търговец. Апарата е чист китаец. Дали от читавите - трябва да го видим отворен. Питай ги каква гаранция дават и имат ли сервиз.

          Принципно заради другите им продукти имам едно на ум като вида тая "марка", но това е мое си мнение.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

            За въпросната фирма има доста изписано в този раздел . Спарки писали сме заедно .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

              [QUOTE=sparkybg;2258821]Тая фирма е прост търговец. Апарата е чист китаец. Дали от читавите - трябва да го видим отворен. Питай ги каква гаранция дават и имат ли сервиз.

              Принципно заради другите им продукти имам едно на ум като вида тая "марка", но това е мое си мнение.[/QUOTE

              Спарки, звънях до въпросната фирма , най вече попитах за ампеража дали отговаря на това което казват.
              Казват че всичко отговаря , що се отнася до гаранция дават,една година.И другото което е, имало е опция при получаване на апарата от куриерската фирма; дават ти да го изпробваш и ако си доволен тогава плащаш.Според вас струва ли си да рискувам или ще препоръчате друг вариант. Нямам никакъв опит с телоподаващо, единствено имам електрожен но май двете машини са доста различни.

              Коментар


              • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                Прати ми на лично съобщение линк кум него да го видя.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                  Еми поръчай и пробвай, ако те влече. Може да ти пасне.
                  Иначе изпитаните от членове на форума марки са Дел и Вики Б предимно (ако някой ползва някакво друго телоподаващо да си каже). Ама цените са други. Но поне в коректността на фирмите и сервизното обслужване ако се наложи - проблеми няма.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                    Гаранцията в България не може да бъде по-малко от две години!
                    Така че ...търси си правата. Освен това има ;ли гаранционна карта, с печат на фирмата. Ако няма - бягай далече все едно нямаш гаранция.
                    И друго - ако има опция за връщане в седем дневен срок /както е по закон/ то го вземи и извикай някой заварчик с опит да го тества. Това е. Не ти ли хареса - обратно при търговеца и си взимаш парите
                    Панайот Бърдарски
                    0887 60 77 22

                    Коментар


                    • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                      Да не отварям нова тема искам да задам тука въпроса си. Имам трансформаторни електрожени, Познат ми подарява 4 диода вързани в грец за електрожен. Аз ще му дам някой лев да се почерпи, но въпроса ми е дали си заслужава. Каза че били 200А диодите, но няма никакъв дросел. Преди години е работил с него на електрожен 160А без никакви проблеми. Интересувам се дали да го взема или да не се занимавам с излишни ненужни предмети в нас. Предполагам че поне 20-30лв трябва да му дам че те самите диоди не са никак евтини. Всичко си е направено в кутия с радиатори.

                      Коментар


                      • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                        Ами моя е с изправител и дросел. Заварявам с базични само на една степен, защото напрежението на празен е към 65В /след изправителя пада с 5в/. На другите степени напрежението е под 50 и не ги ползвам. Та прецени си.

                        Коментар


                        • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                          Моя електрожен е доста силен и е правен. Предполагам че ще работи. До сега си ползвам пружина за намаляване на ампеража. Ако я ползвам както до сега, не мисля че напрежението ще падне.

                          Коментар


                          • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                            Колеги за добро или лошо, днес вече поръчах един от моделите на ВИКИ, модела е инверторно Вики 200-А комбо демек 2 в 1 ,електрожен+телоподаващо, към него също така ми пращат, и малка заредена 7.5 литрова бутилка със газ+редуцирвентил и една фотосоларна маска , всичко необходимо за започване на процеса заваряване , трябва още утре да е при мен.Като дой,де ще кача 1-2 снимки.
                            Благодаря все пак за препоръките

                            Коментар


                            • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                              Снимай ако може и отвън като размери,с малката или голяма ролка,бутилката 7 литра или кг. ,ако може да дадеш и нейната височина.Машината е отлична
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                                Първоначално публикуван от isa00 Преглед на мнение
                                Колеги за добро или лошо, днес вече поръчах един от моделите на ВИКИ, модела е инверторно Вики 200-А комбо демек 2 в 1 ,електрожен+телоподаващо, към него също така ми пращат, и малка заредена 7.5 литрова бутилка със газ+редуцирвентил и една фотосоларна маска , всичко необходимо за започване на процеса заваряване , трябва още утре да е при мен.Като дой,де ще кача 1-2 снимки.
                                Благодаря все пак за препоръките
                                Според мен взе по-правилното решение.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X