Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

    Мъдър избор,а защо ти е зор да те разубеждават?
    "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
    Mark Twain
    СтоЕнчA

    Коментар


    • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

      Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
      Мъдър избор,а защо ти е зор да те разубеждават?
      Наличието на метален прах...Малко ли е...
      Аз ползУвам дел,които включват вентилатора при нужда,а не за да вдигат прах...Па са и инверторни...Приибах са,ама...

      Коментар


      • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

        Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
        Наличието на метален прах...Малко ли е...
        Аз ползУвам дел,които включват вентилатора при нужда,а не за да вдигат прах...Па са и инверторни...Приибах са,ама...
        Така е . И аз ползУвам дел . И поради тая причина , направо се чудя как съм живял преди това ?! В смисъл преди да ползвам дел. ...
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

          Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
          Аз ползУвам дел,които включват вентилатора при нужда,а не за да вдигат прах...Па са и инверторни...Приибах са,ама...
          И аз се прецаках,освен телоподавката дел-200 се минах и със АС-ДС аргон...
          Но човека си търси траф и то специялен:

          Първоначално публикуван от mani_is Преглед на мнение
          трифгазните трансформаторни
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

            Повечето ми машини са над 2 тона и са доста доказали се, няма да се лигава с некви техники където ролката тел тежи повече от тях
            Базика на страна .... Защо да избера инверторен ? ако ме разубедите си сменям мирогледа хаха

            Коментар


            • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

              Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
              ...
              Но човека си търси траф и то специялен:
              Е па нали знаеш.Или нема убава маса,или ръкохватката крива...Имаше неква утопия се продаваше тънко,кра кра мислим беше.С убави параметри за халамин...Оти да не пробва човеко.

              Коментар


              • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                Първоначално публикуван от mani_is Преглед на мнение
                ...Защо да избера инверторен ? ако ме разубедите си сменям мирогледа хаха...
                Ма ние тука не сме събрали ни да рекламираме техника ( никой не ни плаща ) , ни да даваме наклон на к...а на някого . Ни па да убеждаваме някой в нещо напук .

                .. а ако питаш за предимства и недостатъци на трансформаторни машини и инвертори - то целия раздел е пропит баш с такива сравнения . От там нататък : четеш , четеш ... и чат-пат питаш .
                ..или пък не питаш , щот ти дреме ... твоя воля . Но пък ако е последното - тогава що пишеш тук ?!
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                  Първоначално публикуван от mani_is Преглед на мнение
                  Повечето ми машини са над 2 тона и са доста доказали се, няма да се лигава с некви техники където ролката тел тежи повече от тях
                  Базика на страна .... Защо да избера инверторен ? ако ме разубедите си сменям мирогледа хаха
                  Ако ти си заварчика,пробвай трафа и инвертора и ще разбереш веднага разликите.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                    Първоначално публикуван от mani_is Преглед на мнение
                    До колкото занам наличиете на метален прах е проблем за инверторите, а в гаража ми има голямо наличие на такъв ....
                    И що си мислиш че само в твоя гараж има голямо наличие на такъв?

                    Когато нещо превземе тотално пазара (особено гаражния), може би трябва да се позамислиш дали пък няма някаква причина за това.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Ако ти си заварчика,пробвай трафа и инвертора и ще разбереш веднага разликите.
                      Аз ще работя с него, а и съм работил с двата вида машини. Човек се напасва с машината стига да има малко опит и поглед над нещата. Въпроса ми беше- кое е по-надеждно? ... Очаквах по-адекватни мнения за инверторите, не само да ги хвалим понеже сме си ги купили вече, но като прочетох написаните коментари, ще заложа на други източници на информация. Много правилно е написано по-горе, че много малко от хората, които са професионални заварчици, имат време да драскат по форумите, така че май съм объркал мястото .

                      Коментар


                      • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                        Първоначално публикуван от mani_is Преглед на мнение
                        ... Много правилно е написано по-горе, че много малко от хората, които са професионални заварчици, имат време да драскат по форумите, така че май съм объркал мястото .

                        Сигурно е така,но ние не можем да се похвалим с предимствата на ейнхел,щото не сме се докосвали до такова "чудо" никога.Виж до КраКра...Ама тука сме се аматЙори,пробвай в "мама нинджа".

                        Коментар


                        • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                          Първоначално публикуван от mani_is Преглед на мнение
                          Аз ще работя с него, а и съм работил с двата вида машини. Човек се напасва с машината стига да има малко опит и поглед над нещата. Въпроса ми беше- кое е по-надеждно? ... Очаквах по-адекватни мнения за инверторите, не само да ги хвалим понеже сме си ги купили вече, но като прочетох написаните коментари, ще заложа на други източници на информация. Много правилно е написано по-горе, че много малко от хората, които са професионални заварчици, имат време да драскат по форумите, така че май съм объркал мястото .
                          Добре,имам доста машини,две от тях са трансформаторни и електрожен и телоподаващо 250 А ,освен тях може би 4 -5 инвертора, как по точно да ти обясня че трафовете не искам нито да ги виждам,нито да ги слушам на звук.По твоята констатация,бих я перифразирал така....Човек лесно свиква на хубавото.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                            Имам трансформаторно телоподаващо /трифазно/ купено преди повече от 15 години. Ами работи си.
                            И по нищо не отстъпва на инвертора.Даже повече се ползва.Инвертора ми е по капризен.
                            И има едно голямо предимство – четири метровия шланг.
                            ........................
                            Иван Маринов
                            CRF 250 X
                            Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                            Коментар


                            • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                              Какъв е инвертора и с какво е "по-капризен"?
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                                Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                                ...И има едно голямо предимство – четири метровия шланг.

                                Шланга какво общо има с фазите или трафа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X