Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заваряване на Панаира в Пловдив 2019

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Дълъг шланг на тази машина ще пречи в повечето случаи .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
      Дълъг шланг на тази машина ще пречи в повечето случаи .
      Всеки преценява ситуацията от неговата камбанария. Аз не съм монтажник и разнасянето на рамо и на най-леката машинка не е опция при мен. Затова 3м шланг върши работа без да ми пречи. Повече ме дразни дължината на кабелите за РЕДЗ - само 1.5 метра. Обаче, за 10-те месеца на тази година съм изгорил 7 (седем) електрода, та някак си се въздържам от купуването на по-дълги.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #33
        Тоя малкия как се представя със неръждаеми електроди ? понякога се налага да парна и някоя неръждавейка а не ми се мъкне продукта или апаратурата ?? ...

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от resistbody Преглед на мнение
          Тоя малкия как се представя със неръждаеми електроди ? понякога се налага да парна и някоя неръждавейка а не ми се мъкне продукта или апаратурата ?? ...
          Като идваш до Пловдив си вземи неръждаеми ламаринки и някои електрод и ела да пробваш лично играчката.Всякакви други електроди имам,сам ще си направиш наи-добър извод дали си заслужава.

          Коментар


          • #35
            Първоначално публикуван от KOVESLAV Преглед на мнение

            Като идваш до Пловдив си вземи неръждаеми ламаринки и някои електрод и ела да пробваш лично играчката.Всякакви други електроди имам,сам ще си направиш наи-добър извод дали си заслужава.
            Коце, както знаеш от другия форум го взех вече... не съм го пробвал на неръждавейка, изгорих няколко базични, едни словенски пълен боклук... доста добре се представи, като по-голямата ми машина си работи точно... от доста време се каня на малка машина... даже вече има 2 винкела заварени на 3.80m височина

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
              От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2019



              Привет,

              Основната разлика идва от максималния ампераж (125А) от което следва по-малкия брой елементи използвани в силовата част и като цяло по-малките размери и тегло (1.8кг) на машината. Кабелите са два по 1.80м, за разлика от другите модели, където са по 3м. Това са причините за разликата в цената.

              Пробите които сме направили при нас показват, че машината изкарва минимум 3 електрода 3.25мм без паузи на максимален ампераж. При работа с електроди 2.5мм ПВ-то на практика е неограничено. При включване на термозащитата времето неободимо за възстановяване на работното състояние е 30-40 секунди. Няма време за цигара.

              В качествата на работата и поведение машината в работен режим няма разлика в сравнение с другите модели. За куриоз на панаира правихме демонстрация с базичен електрод 5мм пали от първо докосване, държи стабилна дъга и гори до край без прекъсване.

              Гаранцията за физически лица е 4 години, за юридически лица е 2 години. Цената е 159лв с ДДС. За участниците във форума има 10% отстъпка.

              Поздрави,
              Георги
              Здравей Адаш aig ,

              Може ли да ми продадеш от тия малките инверторни МИГ апаратчета 145 нещо подобно се казваше модела, с малката ролка?

              Бих желал да бъде комплектовано всичко без бутилката(тук се продават), тоест ролка с тел, ръкохватка, шланг, редуцир, маркуч за газта, накрайници за газта, щепсъла ще си го сменя на местен, маска за заваряване имам, може би шепа резервни консумативи.

              Идеята ми е да купя всичко от теб а от тук да си взема само бутилка с газ и да почна да заварявам, имам да кърпя ламарини по камиончето.

              Доставката да е до Англия а аз ще платя през ПейПал ако имаш магазин в Ибей ще купя от там, мисля всички големи куриери в РБ носят до тук редовно въпреки ковид ситуацията.

              Ако искаш може да сложиш офертата тук ако искаш на Л.С. може да продължим дискусията, както предпочиташ.

              Много благодаря предварително!

              Жоро
              Последно редактирано от BatGeorgeone; 15-04-20, 10:36.
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #37
                Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение

                Здравей Адаш aig ,

                Може ли да ми продадеш от тия малките инверторни МИГ апаратчета 145 нещо подобно се казваше модела, с малката ролка?

                Бих желал да бъде комплектовано всичко без бутилката(тук се продават), тоест ролка с тел, ръкохватка, шланг, редуцир, маркуч за газта, накрайници за газта, щепсъла ще си го сменя на местен, маска за заваряване имам, може би шепа резервни консумативи.

                Идеята ми е да купя всичко от теб а от тук да си взема само бутилка с газ и да почна да заварявам, имам да кърпя ламарини по камиончето.

                Доставката да е до Англия а аз ще платя през ПейПал ако имаш магазин в Ибей ще купя от там, мисля всички големи куриери в РБ носят до тук редовно въпреки ковид ситуацията.

                Ако искаш може да сложиш офертата тук ако искаш на Л.С. може да продължим дискусията, както предпочиташ.

                Много благодаря предварително!

                Жоро

                Привет

                Малко се забавих с отговора. Доставките за Европа правим с DPD Economy - от офис в България до врата на получател. Доколкото ми е известно в момента за UK продължават да важат правилата за търговия в Европейския съюз. Ако имаш фирма регистрирана в UK ще издадем данъчна фактура на фирмата и доставката няма да минава през митница.

                Детайлите ще уточним на лични.

                Поздрави,
                Георги
                АИГ-Заваряване ООД
                Производител на заваръчни апарати "DEL"
                http://www.aigwelding.com
                0889 522 036

                Коментар


                • #38
                  Привет на колегата aig,

                  Би ли могъл да ми изпратиш на e-mail - ksj73@abv.bg или на лични ръководствата на тези два модела:
                  DEL 160 “Self Control", модел 5 кг. ролка и DEL 200 “Synergic Control", модел 5 кг. ролка
                  Предстои ми закупуването на CO заваръчен апарат като тепърва ще се уча да работя с такава машина. Ще се радвам и на съвет с коя ще ми е по-лесно да се науча.
                  До сега съм заварявал само с електрожен и то не особено често. Машината ще се използва за домашни нужди и дребни ремонти по двора.

                  Предварително благодаря и приятна вечер.

                  Камен

                  Коментар


                  • aig
                    aig коментира
                    Редактиране на коментар
                    OK! Ще ти пиша на л.с.

                • #39
                  Хайде и аз да се похваля с едно Дел 125. Впечатленията са ми отлични-изгорих вече няколко кг електроди-основно 3.25 за демонстрация на невярващите-рутилови, базични, манганови, целулозни даже и мокри Машинката няма спиране - ако се работи с 3.25 дори на максимален ампераж и се изчуква шлаката на практика не се включва защитата -машината загрява, но се охлажда много бързо.
                  Днес дори имах доста забавен случай-изпратиха ме на една гара спешно да заваря едни откачили се пояси на вагон цистерна и отивам аз, цялата композиция 20 - ина вагона барабар с локомотива и ревизори ме чакат и аз идвам с маската, удължител и електрожена закачен на врата. Коментарите ги спестявам, но си струваше С около 30 метра удължител 3.25 базичен електрод заварява без никакакъв проблем - материала е 5 мм стоманен пояс захванат към около 10 мм друго желязо.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X