Обява

Свий
Няма добавени обяви.

удължител за инверторен електрожен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: удължител за инверторен електрожен

    Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
    Моите полеви опити показва че при използване на дълъг ,развит удължител ,маркови машини като например Esab и SAF-FRO, нещат да роботят -губят мощност та даже и вентилатора намаля обороти,а хасковски китаец бачка .
    Имам случка с телоподаващо на Вики Б-при включване в удължител ,светва лампата за прегряване и избощо не ще да тръгне.Включвам директно в контакта и тръгва, та даже и заварява!
    Брех да му се не види, примера от горният ми пост е точно с Esab.Над колко метра удължителят го броим за дълъг?
    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

    Коментар


    • #17
      От: удължител за инверторен електрожен

      Зависи и от напрежението където е включен удължителя , не само от дължината и сечението .

      Коментар


      • #18
        От: удължител за инверторен електрожен

        Именно, ако в контакта има 190 волта с 40 метра удължител вероятно няма да работи или ще се окоти.

        Коментар


        • #19
          От: удължител за инверторен електрожен

          Важно е и дали инвертора е еднотактов или двутактов. Вече сме го дъвкали някъде.
          Двутактовите работят добре и на генератор.
          Еднотактовия иска повече мощност при работа
          АИГ-Заваряване ООД
          Производител на заваръчни апарати "DEL"
          http://www.aigwelding.com
          0889 522 036

          Коментар


          • #20
            От: удължител за инверторен електрожен

            В колата возя 50 метра 3х2.5 кв.мм удължител,имам същия и 100 метра.Проблеми не съм имал със всякакви машини.Аааа винаги развивам кабелите.Миналата седмица на 4 кв.мм алуминиев кабел заварявах на 1200 метра като същевременно от същия кабел през 50 метра дърпаха ток 4 лампи на стълб ,тоест 13 стълба по 4 лампи общо 52 лампи не погледнах колко вата е една лампа.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X