Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на телеподаващо

    Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
    И няма време да си поръча изработка на уеб сайт ....?!Или може би няма нужда от реклама?|
    Ха, попадна в десетката. Как е сети - да ти се учуди човек! Добрата стока няма нужда от допълнителна реклама - самата стока е реклама.
    Последно редактирано от stilnik; 18-12-16, 09:59.

    Коментар


    • От: Избор на телеподаващо

      Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
      И няма време да си поръча изработка на уеб сайт ....?!Или може би няма нужда от реклама?|
      И как си представяш че става тая работа? Влизаш в магазина за уеб-сайтове и изръсваш баналното "завийте ми един сайт, моля"?
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • От: Избор на телеподаващо

        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        И как си представяш че става тая работа? Влизаш в магазина за уеб-сайтове и изръсваш баналното "завийте ми един сайт, моля"?
        Всъщност, точно така става.

        ПП За една година никой ли не се подразни от това теле, което се подава в заглавието?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Избор на телеподаващо

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Всъщност, точно така става...
          Ами не става така, и затова се избъзиках. След баналната реплика, започва "дай снимки,", "дай текст", "как искаш да е оформен сайта", а доста често това са неща с които поръчващият не е готов или няма възможност да съдейства. Отделно са и губи-време... Та така.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • От: Избор на телеподаващо

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Всъщност, точно така става.

            ПП За една година никой ли не се подразни от това теле, което се подава в заглавието?
            АЗ. То телето може и да е станало крава вече....знаеш ли?
            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

            Коментар


            • От: Избор на телеподаващо

              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
              Ами не става така, и затова се избъзиках. След баналната реплика, започва "дай снимки,", "дай текст", "как искаш да е оформен сайта", а доста често това са неща с които поръчващият не е готов или няма възможност да съдейства. Отделно са и губи-време... Та така.
              Всъщност, една от фирмите ми се занимава точно с изработка на сайтове, та имам неква бегла идея как става. Но да, индианците в повечето случай питат какво иска клиента. Иначе проблема е повече клиента да разбере разликата между сайт за 250 лв и за 2500€
              Последно редактирано от turtey; 18-12-16, 11:00.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Избор на телеподаващо

                В тази сграда http://asa2000.bg/kontakti/ на втория етаж работи Данчо 0898 52 51 79 .Много точен!

                Коментар


                • От: Избор на телеподаващо

                  Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                  И няма време да си поръча изработка на уеб сайт ....?!Или може би няма нужда от реклама?|
                  Сайт може да си поръча да му направят, аз поне бих го направил веднага. И да, има доста работа. Някои хора са над тези неща. Един от конкурентна фирма се кълнеше преди 5 години как интернет не може да продава и това били пълни глупости. Дълго време не продаваше онлайн, сега гледам е кандисал на някаква готова система за електронен магазин. Има и хора, които ги мързи и биха си поръчали нещо през комютъра.

                  Коментар


                  • От: Избор на телеподаващо

                    Всъщност интернет продава доста, стига да можеш да насмогнеш. Аз също съвсем умишлено не рекламирам някои мои творения, които правя в свободното си време, защото когато някой ти каже "дай", трябва да си в състояние да му кажеш "заповядай" и да му вземеш парите. Иначе докато смогнеш да осигуриш бройка, често се оказва че клиента се е разкандардисал, или вече е е снабдил с машина от конкуренцията, и много трудно ще можеш да го привлечеш отново.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Избор на телеподаващо

                      Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                      И как си представяш че става тая работа? Влизаш в магазина за уеб-сайтове и изръсваш баналното "завийте ми един сайт, моля"?
                      А ти как си представяш поръчка по телефона на зав .техника?Звъниш и казваш- "Разбрах че си правил хубави телоподавки ,с класи над останалите, хайде моля те опаковай ми едно и ми го прати"!
                      https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                      https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                      Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                      Коментар


                      • От: Избор на телеподаващо

                        Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                        А ти как си представяш поръчка по телефона на зав .техника?Звъниш и казваш- "Разбрах че си правил хубави телоподавки ,с класи над останалите, хайде моля те опаковай ми едно и ми го прати"!
                        Еми общо взето точно така става.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Избор на телеподаващо

                          Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                          А ти как си представяш поръчка по телефона на зав .техника?Звъниш и казваш- "Разбрах че си правил хубави телоподавки ,с класи над останалите, хайде моля те опаковай ми едно и ми го прати"!
                          Даже и тия със сайтовете така процедират.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Избор на телеподаващо

                            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                            Даже и тия със сайтовете така процедират.
                            Тъй де !Само с малката разлика,че поне сайтове имат !И там съответствено можеш да видиш и избереш стока ....!Ако за някой е нормално да си поръча нещо по телефона без дори да го е виждал ,дори и само на картинка, а само бил чувал че било много убаво....,то тогава за мен няма смисъл повече да си чеша пръстите по клавиатурата и да споря за глупости!!!

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a_3a8bcebc.jpg
Прегледи:1
Размер:4.5 КБ
ID:5738472
                            Последно редактирано от welderargon; 19-12-16, 14:39.
                            https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                            https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                            Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                            Коментар


                            • От: Избор на телеподаващо

                              Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                              Тъй де !Само с малката разлика,че поне сайтове имат !И там съответствено можеш да видиш и избереш стока ....!Ако за някой е нормално да си поръча нещо по телефона без дори да го е виждал ,дори и само на картинка, а само бил чувал че било много убаво....,то тогава за мен няма смисъл повече да си чеша пръстите по клавиатурата и да споря за глупости !!!
                              Приеми че към момента на Данчо му завънят хора дето са наясно какво ще им продаде, или са го виждали на живо при приятел, или са отишли да го видят на място, или им е препоръчан, и по стечение на обстоятелствата малко трудно смогва. Сега си предстви, ако ти е възможно, какво ще се случи ако пусне и търговски сайт и от там завалят обаждания и поръчки. Каква полза от тоя сайт със все описанията на машините в него? Да си го гледат за удоволствие ли?

                              Дори докато бяха заедно с AIG на сайта им информацията беше предимно стара, често цените също, някои машини дето ги имаше в сайта ги нямаше на живо, други дето ги имаше ги нямаше в сайта. И това докато бяха 5 човека. Сега е сам (или поне последно беше, като се виждахме).

                              Аз например от които и да е Хасковци ще си купя нещо едва след като съм прозвънял всички други варианти, даже и да имат най-лъскавия и модерен сайт. И изглежда не съм само аз така.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Избор на телеподаващо

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Приеми че към момента на Данчо му завънят хора дето
                                Начи, сайт му трябва. Не е нужно да има кой знае какво на него. Нещо елементарно е напълно достатъчно, като и цената е никаква.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X