Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на телеподаващо

    http://www.offroad-bulgaria.com/show...29#post2941629

    Коментар


    • От: Избор на телеподаващо

      Да казал го е тук ,ама след като друг от форума му го подметна.И какви са тези минимални промени които са направили тук?Смяна на щипката на масата,щото е била трагедия като шланга.
      А аз съм го закупил апарата през 2015 г. ,отговора в темата е от март 2016 г.
      И познай кой е този колега от форума дето е попитал за подмяната на шланга и защо??

      Нищо лично ама не се изказвайте неподготвени.

      Ако има толко фенове на апарата и марката-продавам го на цена по договаряне или кой колко даде
      Последно редактирано от komstiza; 23-11-16, 00:37.
      " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

      Коментар


      • От: Избор на телеподаващо

        Машината въпреки, че е произведена изцяло в Китай, има ГАРАНЦИЯ ПОЕТА ОТ НАС. Можеш да се възползваш от нея ако искаш. Никого не сме върнали и на никого не сме отказали! Помогнали сме и на много хора с ремонт на машините им (не наше производство) за смешни пари и поради това са ни фенове.... Винаги сме се старали да бъдем максимално коректни и не ни е интересувало дали сме на печалба или на загуба. ВИНАГИ е било ВАЖНО Човека срещу мен да е доволен.
        Изписа купчина неща, без да си се обадил, без да си попитал, просто ей така!
        НИКОГА не сме крили каква сглобка е машината! АМА СЪВСЕМ НИКОГА! ВИНАГИ когато сме предлагали тази машина, сме предлагали и основния ни модел Self Control 160. Въпроса винаги е опирал до бюджет и пари! И ЛИЧЕН избор!

        Асен
        АИГ-Заваряване ООД
        Производител на заваръчни апарати "DEL"
        http://www.aigwelding.com
        0889 522 036

        Коментар


        • От: Избор на телеподаващо

          Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
          Да казал го е тук ,ама след като друг от форума му го подметна.И какви са тези минимални промени които са направили тук?Смяна на щипката на масата,щото е била трагедия като шланга.
          А аз съм го закупил апарата през 2015 г. ,отговора в темата е от март 2016 г.
          И познай кой е този колега от форума дето е попитал за подмяната на шланга и защо??

          Нищо лично ама не се изказвайте неподготвени.

          Ако има толко фенове на апарата и марката-продавам го на цена по договаряне или кой колко даде
          Колега,поради нуждите ми,от доста време се оглеждам за компактна машина,имам три цо2 машини,но винаги най малката работя с нея,още преди да се появи реално в продажба питах Асен и ми каза че е чист китаец без да са работили по нея.Просто не си питал или не си се сетил да питаш.Аз работя с Вики машина,не че нямам две от Асен,и въпреки че викито е на 5-6 години може и повече,имам опция да доплатя и да я сменят - ъпгрейднат ,става въпрос за нещо до към 200 лв.Питай Асен за вариянти...към тях.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Избор на телеподаващо

            Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
            Да казал го е тук ,ама след като друг от форума му го подметна.И какви са тези минимални промени които са направили тук?Смяна на щипката на масата,щото е била трагедия като шланга.
            А аз съм го закупил апарата през 2015 г. ,отговора в темата е от март 2016 г.
            И познай кой е този колега от форума дето е попитал за подмяната на шланга и защо??

            Нищо лично ама не се изказвайте неподготвени.

            Ако има толко фенове на апарата и марката-продавам го на цена по договаряне или кой колко даде


            Виждам, че си ядосан и те разбирам. Както каза Асен, няма човек който се е обърнал към нас и на когото да не сме помогнали. Още повече че в случая става дума за наша машина, нов модел, много неизвестни и т.н. С новия модел сме поели всички рискове свързани с евентуалното лошо качество и не прехвърляме евентуалните негативи на клиента. Предложих ти още февруари месец решение, но ти не направи нищо конкретно. Ако си го забравил надявам се картинката по-долу да ти опресни паметта.



            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Evroconector.jpg
Прегледи:1
Размер:92.2 КБ
ID:5735274




            Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
            Ако има толко фенове на апарата и марката-продавам го на цена по договаряне или кой колко даде


            Вчера ти предложих решение, но съдейки по твоите постове мисля, че не те удовлетворява. С удоволствие приемам ТВОЕТО предложение и приемам предизвикателството!


            Офертата на АИГ-Заваряване е който купи тази машина и докаже, че не е свързано лице с продавача, получава

            БЕЗПЛАТЕН ЪПГРЕЙД НА ШЛАНГА ДО ЕВРО-КОНЕКТОР + ШЛАНГ АК15, 3 метра.



            Поздрави и успех,
            Георги
            АИГ-Заваряване ООД
            Производител на заваръчни апарати "DEL"
            http://www.aigwelding.com
            0889 522 036

            Коментар


            • От: Избор на телеподаващо

              Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
              Ако има толко фенове на апарата и марката-продавам го на цена по договаряне или кой колко даде
              За 200 лв, ще ми го продадеш ли?

              Коментар


              • От: Избор на телеподаващо

                И аз съм на опашката.Давайте оферта,купувам веднага,няма проблеми.

                Коментар


                • От: Избор на телеподаващо

                  Взимайте - нали е без пари. Пък каква работа върши е друг въпрос - важното е да е евтино, нали?!
                  Панайот Бърдарски
                  0887 60 77 22

                  Коментар


                  • От: Избор на телеподаващо

                    Първоначално публикуван от pansim Преглед на мнение
                    Взимайте - нали е без пари. Пък каква работа върши е друг въпрос - важното е да е евтино, нали?!
                    Май никой от нас не го е пробвал,така че нямаме право на мнение.А едно от нещата които най-много ме кефят в отношението на Аиг-никога и по никаква причина не си позволяват некоректни мнения по отношение на конкурент.Горчив опит ме е научил да отбягвам хора,майстори,търговци,които го правят,особено с цел реклама.Резултата винаги е....не ми се говори.
                    За това работя с АИГ.Възхитен съм от отношението и работата с тях,а и винаги докато работя знам,че имам на разположение точни хора зад гърба си.Дори и когато нямах тяхна машина.Машините са въпрос на избор.Аз сам избрах с какво да работя,вече съм техен доволен клиент,а и хората бяха достатъчно точни да ми угодят на претенцийте(акъла)
                    Последно редактирано от KOVESLAV; 23-11-16, 15:05. Причина: допълване на мнение

                    Коментар


                    • От: Избор на телеподаващо

                      Въпреки някои дразнещи решения, все пак машината е инвертор и за гаражно решение, не е толкова лоша...
                      Последно редактирано от Frysco; 23-11-16, 15:24.

                      Коментар


                      • От: Избор на телеподаващо

                        Спирам да пиша. Излишно е. Успех на всички.
                        Последно редактирано от pansim; 23-11-16, 18:05.
                        Панайот Бърдарски
                        0887 60 77 22

                        Коментар


                        • От: Избор на телеподаващо

                          Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
                          Да казал го е тук ,ама след като друг от форума му го подметна.И какви са тези минимални промени които са направили тук?Смяна на щипката на масата,щото е била трагедия като шланга.
                          А аз съм го закупил апарата през 2015 г. ,отговора в темата е от март 2016 г.
                          И познай кой е този колега от форума дето е попитал за подмяната на шланга и защо??

                          Нищо лично ама не се изказвайте неподготвени.

                          Ако има толко фенове на апарата и марката-продавам го на цена по договаряне или кой колко даде
                          Проявявам интерес как работи машината,може да измислим нещо
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Избор на телеподаващо

                            Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение



                            [ATTACH=CONFIG]891729[/ATTACH]








                            Вчера ти предложих решение, но съдейки по твоите постове мисля, че не те удовлетворява. С удоволствие приемам ТВОЕТО предложение и приемам предизвикателството!


                            Офертата на АИГ-Заваряване е който купи тази машина и докаже, че не е свързано лице с продавача, получава

                            БЕЗПЛАТЕН ЪПГРЕЙД НА ШЛАНГА ДО ЕВРО-КОНЕКТОР + ШЛАНГ АК15, 3 метра.



                            Поздрави и успех,
                            Георги
                            Всички като чухте, че добавянето на евро-конектор ще е безплатно се метнахте. При така създалата се ситуация пишете и мен към евентуалните купувачи.
                            П.П. аз именно заради това не си я купих въпросната машина. Това, че е китайче не ме притеснява изобщо
                            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                            Коментар


                            • От: Избор на телеподаващо

                              Мне, когато пишех поста, мнението на Георги още не го бях видял.Ако попадне в мен, аз няма да се възползвам напълно от офертата им, понеже смятам да е с шланг бинцел, който аз ще си набавя.
                              Последно редактирано от Frysco; 23-11-16, 21:56.

                              Коментар


                              • От: Избор на телеподаващо

                                Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                                Мне, когато пишех поста, мнението на Асен още не го бях видял.Ако попадне в мен, аз няма да се възползвам напълно от офертата им, понеже смятам да е с шланг бинцел, който аз ще си набавя.
                                Да варианта е добър, но всичко зависи от цената.
                                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X