Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маски за заваряване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Маски за заваряване

    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
    Та колко струва маската от Данчо? Разбрах, че е качествена и че всички са доволни.
    И къде се намира Данчо?
    OK. Майтапа настрана.

    Маската за която става дума е с видима област 100х50мм, цена за форума 120 лв.
    Разполагаме с още един модел, който има абсолютно същите параметри освен размера на видимата област, който е 100х85мм. Цената за форума е 160 лв.

    Предлагаме само тези двата модела, защото считаме, че са възможно най-доброто като защита за очите и функционални възможности. Шлемовете са също само един модел, едноцветни или с картинка.

    Пращаме по Еконт с отстъпката за форума. В София се намираме в кв. Модерно Предградие, ул. 3020, no.13.

    Поздрави,
    Георги
    АИГ-Заваряване ООД
    Производител на заваръчни апарати "DEL"
    http://www.aigwelding.com
    0889 522 036

    Коментар


    • Коментар


      • От: Маски за заваряване

        Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
        То си има маска със стъкло тип шлем и там третата ръка я имаш пак. Аз такава ползвам и нямам никакви проблеми. Просто трябва да я вдигам всеки път.
        Подобна маска е вредна за здравето ,може да се получат болки и схващания на врата от многократните кимания !!!! А на несвикналите с използването и и болки в очите !!!Така че най доброто си е автоматичната -налупваш я на главата и чакаш да светка и угасва а ако пък има и кой да заваря вместо теб още по добре....!
        https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
        https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

        Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

        Коментар


        • От: Маски за заваряване

          Такаа... аз попринцип заварявам 2 пъти в годината, а някога и по - рядко , ообяче идните 2-3 седмици ще ми се наложи да позаварявам повече (с електрожен). Досега съм ползвал старовремските маски с тъмни стъкла, но то и за моята работа е напълно достатъчно. Ползвал съм и соларна (доста висок клас) - ами много ми хареса. Зяпаш си като пич, то си светва/изгасва.
          Тъй че се замислям дали да не си взема едно такова чудо (фотосоларна), с идеята да се ползва крайно раядно, но да си я имам .
          Проблемите са ми няколко:
          1) разваля ли се ако стои дълго време без да се ползва, демек в шкафа или където намеря ?
          2) гледам в ebay има по 20-тина пауна маски с батерия, имат регулиране на чустивтелността и затъмнението, до тук всичко звучи добре, обаче съм леко скептичен. Не ме притеснява друго, освен това дали са безопасни, че осветяването е последното нещо което ми трябва.
          3) като цяло евтините модели работят ли коректно ?

          Не искам да взимам по-висок клас маска, че пак казвам - ще я ползвам веднъж в годината, а искам да си я имам в арсенала

          Коментар


          • От: Маски за заваряване

            Вземи си от АИГ маска,виждал съм ги,пробвах ги един път на панаира,втори път като купихме АЦ-ДЦ пулс машината докъто се упражнявахме в техния офис,заслужават си,и да се счупи нещо ,хората са си все там на едно и също място и на 5 лв. с куриер !120 лв. за такава маска са никакви пари,само чакам да пукне моя китаец,ма не се дава и с ритане не мре за сега !Моята беше някакъв бонус към Цо-то ,излизаше към 70 лв. ако не бъркам,има разлика от моя китаец до китаеца от Аиг ,не се замисляй въобще в тоя случай.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Маски за заваряване

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Вземи си от АИГ маска,виждал съм ги,пробвах ги един път на панаира,втори път като купихме АЦ-ДЦ пулс машината докъто се упражнявахме в техния офис,заслужават си,и да се счупи нещо ,хората са си все там на едно и също място и на 5 лв. с куриер !120 лв. за такава маска са никакви пари,само чакам да пукне моя китаец,ма не се дава и с ритане не мре за сега !Моята беше някакъв бонус към Цо-то ,излизаше към 70 лв. ако не бъркам,има разлика от моя китаец до китаеца от Аиг ,не се замисляй въобще в тоя случай.
              Ще помисля, знам че качествения "инструмент" е трайна инвестиция, но незнам дали е оправдано за 1-2 пъти в годината...

              Коментар


              • От: Маски за заваряване

                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                незнам дали е оправдано за 1-2 пъти в годината...
                Като си легнеш с картофите на очите 1-2 пъти в годината, тия 120 лева ще си мечтаеш тройно да си ги платил.

                Коментар


                • От: Маски за заваряване

                  Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                  Ще помисля, знам че качествения "инструмент" е трайна инвестиция, но незнам дали е оправдано за 1-2 пъти в годината...
                  Не, не е оправдано!
                  https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                  https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                  Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                  Коментар


                  • От: Маски за заваряване

                    И, специално тая от АИГ, не се "разваля" като стои на тъмно, стига да я изключиш (копчето за затъмняване си има положение "изключено"). Ако пък се "повреди", което се състои в изхабяване на батериите - 2 броя са и струват по 50 стотинки бройката.

                    Евтина не купувай. Няма сми.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Маски за заваряване

                      Аз взех фотосоларна маска наскоро на Deca - под 200лв. Има си соларни батерии, които като им светне нещо, подават ток към панела и го затъмняват. Настройки разни за чувствителност, време за сработване... не знам за какви батерии говорите, ама тази няма, заварчика много доволен.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • От: Маски за заваряване

                        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                        ...не знам за какви батерии говорите, ама тази няма, заварчика много доволен.
                        Има, има. CR2032 обикновено. На повечето маски са несменяеми - като свърши батерията, или отваряш панела с кухненския нож и я сменяш, или купуващ друга маска.

                        Соларни батерии имат всички, но не те "нюхат" кога нещо светка. Отделни датчици се грижат за това. И само соларните батерии не са достатъчни на маската. Трябва и постоянно загранване. Соларните просто намаляват консумацията от въпросните 1-2бр CR2032. Затова и се препоръчва да се държат на светло, иначе приключват бързо.

                        Въпросната от АИГ е със сменяеми батерии. Ако не се изключва - изсмуква ги по-бързо, но ако се изключва може да я държиш и на тъмно. А като свършат - под капачета са, за да се сменят.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Маски за заваряване

                          Ахам.
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • От: Маски за заваряване

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            ..... незнам дали е оправдано за 1-2 пъти в годината...
                            Имам един бракуван китаец на три години.Предполагам че е за батерии.Е, и на външен вид не е красавец но ако се заиграеш,може и да възкръсне...Според мен е оправдано да инвестираш една бира и малко време...

                            Коментар


                            • От: Маски за заваряване

                              Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                              Имам един бракуван китаец на три години.Предполагам че е за батерии.Е, и на външен вид не е красавец но ако се заиграеш,може и да възкръсне...Според мен е оправдано да инвестираш една бира и малко време...
                              Утре след 17.00 в околността ли си, най -накрая повод да пием по бира

                              Коментар


                              • От: Маски за заваряване

                                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                                Утре след 17.00 в околността ли си, най -накрая повод да пием по бира
                                Май ще трябва да инвестираш и в консултация със Спарки за трансплантацията на батериите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X