Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
    Ха честито,да си заваряваш с кеф!
    Голям кеф е особено алуминия . Данчо е разработил страхотна машина докато има още хора като него има надежда за тая България .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Голям кеф е особено алуминия . Данчо е разработил страхотна машина докато има още хора като него има надежда за тая България .
      Да ти е честита. Сега , след като имаш тази машина ще пожелаеш работната седмицата да продължи най- малко с още един ден за да можеш да и се нарадваш! А наистина - машината е страхотна, и особено това модулно изпълнение!

      Коментар


      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

        За мен това е най удачния варянт заема най малко място с възможно най много функций РЕДЗ ; МИГ - МАГ ; ВИГ и ползваш съобразно необходимоста къквото ти трябва с минимално тегло .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

          Няма ли най-накрая да качите едно клипче до го видим този прословут режим? И аз мисля да си купувам телоподаващ заваръчен апарат
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
            Няма ли най-накрая да качите едно клипче до го видим този прословут режим? И аз мисля да си купувам телоподаващ заваръчен апарат
            Ако имаш предвид заваряването на алуминий : Няма и нужда от клипче : Заварява без пръски и прави гладък шев Това е достатъчно като атестация . Виждал съм го на живо .
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
              Няма ли най-накрая да качите едно клипче до го видим този прословут режим? И аз мисля да си купувам телоподаващ заваръчен апарат
              Щом си решил да купуваш най добре отиди на място и пробвай и 100 клипчета да качим друго е сам да го видиш на живо .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                100 клипчета да качим друго е сам да го видиш на живо .
                Не е точно така,давай да го видим какво може тоя прословут делл ,аз казвам че липсата на пръски не е нещо ново ама делл та делл...! Разбира се че се радвам за родните производители и така трябва да бъде !
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Не е точно така,давай да го видим какво може тоя прословут делл ,аз казвам че липсата на пръски не е нещо ново ама делл та делл...!
                  Опитай да завариш 1мм алуминий с твойто, и заварката да стане гладка, и да не е пълна с боклуци. Един вид - неразличима от аргонова.

                  Това е принципно ново. Тънък алуминий в режим късо съединение.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                    Спарки,неща аз да пробвам,искам делл да видя...стига с мойто....забрави го !Нищо не е нашо,ние само ги ползваме тези вещи определен период от време !Отплеснах се !
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                      Ще имам грижата другия път да снимам заварките. Клипче при заваряване, на което реално нещо все пак се вижда, нямам с каква техника да направя.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Ще имам грижата другия път да снимам заварките. Клипче при заваряване, на което реално нещо все пак се вижда, нямам с каква техника да направя.
                        Аз клипове на заваряване правя с най обикновен цифров фотоапарат ,може да се използва и филтъра на соларната маска за да се вижда и процеса на заваряване.
                        https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                        https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                        Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                          Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                          Аз клипове на заваряване правя с най обикновен цифров фотоапарат ,може да се използва и филтъра на соларната маска за да се вижда и процеса на заваряване.
                          Опитвал съм. Не става особено добре. Болшинството интернетски клипчета - пак така.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                            Разлаяхме кучетата и от няколко дена http://argo-market.com/Browse.aspx?category_id=48
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Разлаяхме кучетата и от няколко дена http://argo-market.com/Browse.aspx?category_id=48
                              Да, и пак са по-скъпи отколкото с поръчка от немеца. А арго маркет не знам да имат собствен сервиз за инвертори, така че реално е все тая откъде ще ги купиш.

                              А иначе, разлаяхме ги, и е за добро. Така ще има повече достъпна техника за всички. Някои хора направо се бяха оляли, продавайки на двойна и тройна цена.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Да, и пак са по-скъпи отколкото с поръчка от немеца. А арго маркет не знам да имат собствен сервиз за инвертори, така че реално е все тая откъде ще ги купиш.

                                А иначе, разлаяхме ги, и е за добро. Така ще има повече достъпна техника за всички. Някои хора направо се бяха оляли, продавайки на двойна и тройна цена.
                                Май имат някъкъв сервиз . Те са си чисти търговци съобразяват се само с цените на пазара тук .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X