Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    То обикновенно алуминия е проблемен за заваряване особено с МИГ - МАГ другото е лесно .
    Както се пееше в една песен : "Уесно нЕма " , ама карай ... ще разводниме темата ако стана подробен . Иначе специално алуминия с МАГ наистина е проблемен .

    ПС. Пич , ти не спиш ли бре ?!
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

      Той май тогава става, до колкото съм го забелязал по други мнения
      Моите снимки...
      https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
      https://500px.com/ivankoo

      Коментар


      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение

        ПС. Пич , ти не спиш ли бре ?!
        Ще си отспиваме на оня свят
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

          здравейте ,аз съм навит за поръчка на такъв апарат,разгледах немската сайт на страницата им , незнам дали има други от форума за поръчка ,как дасе свържа с sparkybg за поръчка ,позволено ли е да побликувам телефон за свръза,или твой номер да разговаряме

          Коментар


          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

            Каква машина по точно искаш да поръчаш !
            Спарки ако има възможност да прави списъка,аз се записвам за консумативи за плазмата цт31 май беше горелката....Може би ММА един брой !
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

              В момента съм се спрял на 2 модела 220волта -TIG 200 AC/DC PULSE + PLASMA , и 2 модел 380волта- TIG 315 PULSE, надявам се че говорим за един и съш сайт на "sthalwerk"" Benroyal, между другото тези машини ги има доста разпостранени като обшти модели и конструкция ,но под различен цвят и име ,тука в България виждам има 2 фирми която уж са вносители но цените им са с окло 1000 лв отгоре ,и съм зайнтерисован за поръчка ,съшто така и за инпулсен MIG/MAG- puls invertor, досега само на 2 фирми съм срештал в БГ да предлагат таклива на почти пресолени цени ,отделил съм 3500 лв. за 2 машини ,има ли други желаешти и как да осъщтествя контакт с "" SPARKYBG""

              Коментар


              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                Цените при Данчо за Офроуд са като при немеца (турчина)
                АИГ-Заваряване ООД
                Производител на заваръчни апарати "DEL"
                http://www.aigwelding.com
                0889 522 036

                Коментар


                • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  ...
                  Спарки ако има възможност да прави списъка,аз се записвам за консумативи за плазмата цт31 май беше горелката...... !
                  И аз за едни консумативи - 10 - 20 комплекта.
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                    Миналата седмица рязах ламарина 2 мм. от платна метър на два и ги кроих с линия ,срезовете бяха отлични.8 квадрата разкроих с лекота на 30 А...Изключително съм доволен от машината !
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                      Преди седмица остана време да извадя и моята машина от кутията. След ден заваряне съм много доволен. Доста я натоварих с дебели електроди и голям ампераж, че железата бяха доста дебели.
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                        Хайде и за съм за консумативи за плазма 60А.

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Поръчката до момента:

                          panjeto71:
                          - ВИГ 200A AC/DC+пулс
                          - Кутия електроди 2.4

                          Traveling:
                          - Триъгълници 2бр.

                          Roninn:
                          - 50A плазмен резак

                          Stilnik:
                          - 60A плазмен резак

                          Nik Nikolov:
                          - 50A плазмен резак

                          Джамбазов:
                          - ВИГ 200А DC

                          sariev:
                          - ВИГ 200А AC/DC+пулс

                          Ако съм забравил някой - да се обажда.
                          о8осем9о72757
                          Ако се формира нова поръчка,аз се включвам с 60А плазматрон(трифазния)
                          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                            Следя темата. Да не си помислите че се правя на цапнат.

                            Консумативите ще ги поръчаме. Ще гледам да отида и при Данчо да ми даде конкретни цени и ще ви пратя на лично какви са при него. Ако искате и сами си говорете с него. Ако нещо не ви устройва, тогава ще мислим за друго, но поне още месец ще съм затрупан с работа, и освен за консумативи, за друго няма да мога да съдействам.

                            А дори малка разлика в цената си струва, защото имате гарантиран сервиз тук, при това гаранционен, кооето не е за подценяване. Макар машините рядко да дават дефекти, една разправия за изпращане на части от Германия или не дай боже изпращане на машина до там, доста бързо ще стопи разликата в цените.

                            Та, както ви е угодно. Аз просто за известно време няма да мога да отделя време за голяма поръчка.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                              Запиши ме и мен като се прави поръчката за две кутии по 10 керамични дюзички за ВИГ горелката № 6 и 7 .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                                Е , дойде време и аз да се похваля. Най сетне получих това ,което чаках - инверторно телоподаващо на фирмата "ДЕЛ". В комплекта влизат инверторно токозахранване 200А , с възможност за ТИГ и ММА/ заварява черни и цветни метали (без алуминии) с волтфрамов електрод в среда аргон и заварка с обикновенни електроди/ и телоподаваща приставка за ролка от 5 и 15кг. , която може да заварява алуминии в онзи режим " селф контрол" , при който качествата на заварката се конкурират с тези направени с ТИГ АС/DC. За сега съм го пробвал като телоподавщо и искам да ви кажа , че апарата пее като работи , няма пръски, въпреки че е на ЦО2. Правя сравнение със Струна 170, която ползвам от петнадесетина години. Фирмата дава гаранция и подръжка на деня .

                                Намирам за много удачно разделянето на токоизточник и телоподаваща приставка, тъй като ако искаш да работиш с електрожен - откачващ апарата от конзолата и действаш!

                                Като започна с алуминия , ще пиша за впечатленията си . За сега съм много доволен от придобивката, и още повече ,че е българско! - дано не се разваля, пък и да се развали - няма страшно -Данчо е насреща!

                                Ето и някои снимки направени с телефона.



                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение000.jpg
Прегледи:1
Размер:85.2 КБ
ID:5274232Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение001.jpg
Прегледи:1
Размер:79.2 КБ
ID:5274231Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение002.jpg
Прегледи:1
Размер:85.3 КБ
ID:5274230Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение004.jpg
Прегледи:1
Размер:98.4 КБ
ID:5274229Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение003.jpg
Прегледи:1
Размер:87.7 КБ
ID:5274228





                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X