Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Made in Bulgaria

    Ако не си се отказал още ето ти една идеа иначе пак си е разнасяне , с голяма ролка си е зор.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PHOT0494.jpg
Прегледи:2
Размер:159.4 КБ
ID:5520088Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PHOT0496.jpg
Прегледи:2
Размер:130.7 КБ
ID:5520089Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PHOT0497.jpg
Прегледи:2
Размер:145.3 КБ
ID:5520090Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PHOT0498.jpg
Прегледи:2
Размер:146.0 КБ
ID:5520091(и аз не исках отначало но...е какво стана) . Винаги можеш да го свалиш.

    Коментар


    • От: Made in Bulgaria

      Грешка.
      Шланга не е Binzel, a TBI.

      Извинявам се.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Made in Bulgaria

        А цената му как е?
        Grand Vitra ddis 2008
        SEAT Althea XL tsi 2010
        Mitsubishi Canter

        Коментар


        • От: Made in Bulgaria

          На сайта...

          За членове на форума има приятна отстъпка.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Made in Bulgaria

            Забавеното цъкане е докъто се разредят кондензаторите,при мен след дърпането на кабела от контакта ,вентилатора върти близо 6-7 секунди да не е и 10 сек. на максимални обороти на вентилатора!Имам и TBI само че е син !ако не бъркам,кабела е черен само,за куплунга ....май беше черен може би ...Бинзелския ме интересуваше....
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Made in Bulgaria

              Здравейте,
              Сега се връщам от панаира по заваряване и рязане в Есен Германия. Текоха ми лигите, пихме немска бира и видях неща, които много ми харесаха.
              На въпросите - подред, от зад напред

              Ключа не превключва основния ток, а само оперативния. Основния е през реле. Иначе ключа е 16А.

              Шланга който слагаме е най-често по избор. Три или четири метра, ТИП МВ 15 или МВ 24 или МВ 25.
              Най-често е производство на Бинзел, алтернативата е ТВI или Trafimet. Бинзел и ТВI ги купуваме от България, а Trafimet от скоро си го внасяме ние от Италия. И трите шланга са с абсолютно еднакво качество, издържат еднакво на натоварване и цена с разлика 3-5 лева. При нас клиента има право на избор (почти винаги).

              За Алуминий е добре шланга да бъде три метров и задължително с тефлонова броня. Ние добавяме едно малко парче стоманена броня с което се постигат няколко ефекта:
              - не се разтапя тефлона който допира до дюзата
              - по-добро токопредаване
              - по-добро топлоотвеждане
              - по-рядко залепване на тела за дюзата
              - по-рядко образуване на "копчета" след ролките
              - по малко ядове.....

              Количка е излишно да правиш. Достатъчно е ако ползваш голяма бутилка да сложиш по-дълъг гумен маркуч. НО!!!! ВНИМАНИЕ!!!! В този случай се слага малко филтърче за бензин преди входа на машината, защото от маркуча се лющи талк и понякога може да се случи да задръсти клапанчето. Нищо фатално - просто изпуска газ, разглабя се, почиства се и пак работи.

              Ние винаги се радваме на обратната връзка с нашите клиенти. Особено когато идеите са добри! Нашата цел е клиента да каже: Точно това го искам, по точно този начин!

              Звука на машината няма начин как да бъде един и същи с обикновено трансформаторно телоподаващо!
              Ако е същия, то тогава "оти ручааме жабетата". Идеята е да няма пръски когато работи, заваръчната вана да е спокойна и да се получава шев без дефекти.
              Когато правилно си настроил нещата, имаш само малки искри, но не и топчета метал.

              При истински 200А с Аргон/СО2 и тел 0.8 вече отдавна си в струен режим и спокойно можеш да "режеш" с машината. На амперметър с шунт сме гледали как повече от 180 А неможеш да вдигнеш с тел 0,8.
              Последно редактирано от aig; 22-09-13, 22:26.
              АИГ-Заваряване ООД
              Производител на заваръчни апарати "DEL"
              http://www.aigwelding.com
              0889 522 036

              Коментар


              • От: Made in Bulgaria

                Я и аз да се включа и да покажа "строго секретния" 160А, много малък комбо модел на ДЕЛ, за който колегата RONNIN видях, че пита в темата за панаира, а аз като вече собственик на въпросния модел, след като го заменихме с този със Спул Гъна е време и да се похваля с него. Снимал съм го заедно с машината със Спул Гъна за да се видят разликите и със най-точната ми мярка под ръка - педята ми (25см) . А инъче и аз съм с шланг на TBI и много ми хареса колко е удобен, а и с доста добро качество на изработка е. Другия плюс на новата машина, е, че може да се слага и ролка 100мм (1кг), освен 200мм (5кг) . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130914_123224.jpg
Прегледи:1
Размер:95.6 КБ
ID:5521447Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130914_123411.jpg
Прегледи:1
Размер:102.8 КБ
ID:5521448Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130914_135342.jpg
Прегледи:1
Размер:94.9 КБ
ID:5521449Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130914_125135.jpg
Прегледи:1
Размер:107.2 КБ
ID:5521446Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130914_135351.jpg
Прегледи:1
Размер:91.1 КБ
ID:5521450Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130914_135452.jpg
Прегледи:1
Размер:103.7 КБ
ID:5521451Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130914_125201.jpg
Прегледи:1
Размер:102.7 КБ
ID:5521452

                Коментар


                • От: Made in Bulgaria

                  Ухааа, много приятна машинка.

                  Коментар


                  • От: Made in Bulgaria

                    Мерси milcho_michev[,екстра !
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Made in Bulgaria

                      Първоначално публикуван от Марррио Преглед на мнение
                      Ако не си се отказал още ето ти една идеа иначе пак си е разнасяне , с голяма ролка си е зор.
                      С тази количка все едно машината е от стария вид-огромна кутия с трансформатор в нея.
                      А на мен много ми харесва това, че заварячката е малка по габарити, и се вмества доста тесния ми гараж. А и ползвам малка бутилка, та разнасянето и не е голям проблем.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Made in Bulgaria

                        Първоначално публикуван от Марррио Преглед на мнение
                        .........


                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        С тази количка все едно машината е от стария вид-огромна кутия с трансформатор в нея.
                        А на мен много ми харесва това, че заварячката е малка по габарити, и се вмества доста тесния ми гараж. А и ползвам малка бутилка, та разнасянето и не е голям проблем.
                        За мен,и моите условия на работа това е оптималния вариант. Количката съм си я проектирал с малко по различна конструкция,но идеята е същата.Лошото е че за началника ми (който грам не вдява от заваряване) ,една машина не е ли грамадна-значи е ташак работа.В разултат си "имам" 330А Cebora,която 90% от времето работи на 100-150А,но пък е невъзможно да я кача на камиона отгоре,освен с мотокар.А за лично още фонд "и аз съм човек" е доста гърчав,особено покрай бебето....
                        "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                        Mark Twain
                        СтоЕнчA

                        Коментар


                        • От: Made in Bulgaria

                          Шефа ти е готин ....така трябва.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Made in Bulgaria

                            Един въпрос към притежателите и активно ползващите(а не чели нещо някъде из мрежата) машината от снимките на колегата Марио по-горе в темата.Т.е 200А комбо телоподаващо-електрожен на ДЕЛ.По специално ме интересува как работи на електрожен?
                            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                            Mark Twain
                            СтоЕнчA

                            Коментар


                            • От: Made in Bulgaria

                              Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
                              200А комбо телоподаващо-електрожен на ДЕЛ.По специално ме интересува как работи на електрожен?
                              Със ръкохватка и електрод!Работи си съвсем безгрижно с 4мм електроди,до сега не съм успявал да му задействам защитата.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Made in Bulgaria

                                E само един ли работи с такава машина????
                                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                                Mark Twain
                                СтоЕнчA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X