Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Made in Bulgaria

    Да,тая сутрин се прибрах от Италия без да съм спал.....Ако колегата си е купил машината от аргомаркет синята то Калоян Драгозов е човека !
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Made in Bulgaria

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Да,тая сутрин се прибрах от Италия без да съм спал.....Ако колегата си е купил машината от аргомаркет синята то Калоян Драгозов е човека !
      Ми не ,не си е купил такава машина !Като се събудиш чети и ще разбереш !
      https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
      https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

      Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

      Коментар


      • От: Made in Bulgaria

        Човека си е купил машина от незнайния хасковски търговец . Ако машината работи няма проблеми но развали ли се дори и веднъж цената и автоматично ще прескочи цената на машина с гаранция от Драгозов .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Made in Bulgaria

          Не, той пита за машините от Хасково. Не знам колко си отговарят на параметрите. Май всяка партида е различна, защото купуват от няколко места в Китай и само най-евтините. Техните задължително трябва да се пробват преди покупка. Аз при мен ги тествам като горя без прекъсване максимално дебелите електроди за амперите които пише, ако машината е слаба се предава още на третия. Има и друго, пише 200 ама дава 140.

          edit:
          За първи път публикувах без някой да ме одобрява.
          Последно редактирано от dragozow; 15-12-12, 08:39.

          Коментар


          • От: Made in Bulgaria

            Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
            Не, той пита за машините от Хасково. Не знам колко си отговарят на параметрите. Май всяка партида е различна, защото купуват от няколко места в Китай и само най-евтините. Техните задължително трябва да се пробват преди покупка. Аз при мен ги тествам като горя без прекъсване максимално дебелите електроди за амперите които пише, ако машината е слаба се предава още на третия. Има и друго, пише 200 ама дава 140.

            ....
            В такъв случай 3-4 базични електрода "четворка" , стопени последователно от колегата , ще дадат отговор на почти две страници умуване
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • От: Made in Bulgaria

              Електрожена го взех от "вики-машини.ком" казаха ми че няма гаранция, били търговци на едро.
              Не съм го натоварвал, заварявах кухи профили и стопих 10 електрода 2,5 един след друг.
              За сега си работи, дано и да няма проблеми и за напред.

              Коментар


              • От: Made in Bulgaria

                Колега, не си изпробвай късмета. Слаби са тези машинки. Давай им почивка, че инак...ще търсиш майстори. Минали са ми през ръцете такива инвертори. Собствениците им се радват на ниската цена, но като дойдат за ремонт - даже по-скъпо излиза.
                Успех!

                ПП Амперите са силно завишени. Реално 200А по надпис, трябва да реже с 4мм електрод. На практика даже е слаб за работа с 4мм Там няма повече от 140А. До 3.2мм максимум.
                Панайот Бърдарски
                0887 60 77 22

                Коментар


                • От: Made in Bulgaria

                  Здравейте, от мен виждам, че доста време няма нищо по темата, но се надявам някой да има мнение кое е за предпочитане
                  Combo Weld E 200 А на вики б или MMA - MIG/MAG 200 SELF CONTROL "Spool Gun" на дел?

                  Коментар


                  • От: Made in Bulgaria

                    Spool Gun,е нещо различно ,ролката е май килограм,стои на ръкохватката ,защо точно spool gun искаш ?
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Made in Bulgaria

                      Spool gun-а е решение, когато ти трябва телоподаващо от дъжд на вятър. Иначе е неудобен - хем голям, хем тежи. Знам че някой ще каже - колко му е един килограм, ама след час работа тоя килограм се чувства като десет.

                      Дел имат и други машини, пак компактни, но с нормална ръкохватка и телоподаване. Не помня къде се подвизаваше, ама ако си в София - иди и разгледай.

                      Към Вики аз имам някои резерви, но ги пиши субективни мои преценки. Важното е на теб да ти хареса и цената да ти е по джоба.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Made in Bulgaria

                        То, че телоподаващото ще се ползва от дъжд на вятър, най вероятно си прав, ама като се замисля никога не знае човек
                        така че май ще е по-добре с нормална ръкохватка, че килото със всяка минута става повече и повече
                        .
                        Иначе бях се ориентирал към Spool Gun основно заради цената .. има 500 кинта разлика , вчера им писах
                        и чакам да качат новите модели 160 А, да видим как са цените и после ще мислим, бърза работа нямам.
                        Последно редактирано от wess; 29-03-13, 09:04.

                        Коментар


                        • От: Made in Bulgaria

                          Аз съм на принципа... всеки нещо хубаво та после да не патиш... и винаги се оказвам прав...
                          А относно ръкохватката, не само тежината ще ти е проблем, ами и ако искаш да завреш някъде човката ще ти е трудно със SpoolGun-а... докато обикновенната ръкохватка е доста "по-проходима" хах... особено ако искаш да си направиш някоя кръпка или гърне по колата. Все пак не винаги ще работиш на маса, където ти е удобно от всякъде..
                          Моите снимки...
                          https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
                          https://500px.com/ivankoo

                          Коментар


                          • От: Made in Bulgaria

                            Освен ако ще заваряваш алуминии спул гъна е безмислен.
                            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                            Mark Twain
                            СтоЕнчA

                            Коментар


                            • От: Made in Bulgaria

                              Този спул гън ми изглежда доста аматьорски принцип дори за аматьор като мене,иначе и аз съм се ориентирал към телоподаващо на Дел(ако някой знае къде им е магазина нека сподели,в сайта им не пише) заради този селф контрол искам нещо добро,но няма някак си избор има 2 варианта този от 1500 и комбито 3 в 1 за 1800 (какво ще рече 3в 1 телоподаващо,електрожен и плазма,горелка или...?) ,тези на колегата от Арго маркета имат ли селф контрол за модела миг-маг 180А малка ролка ,? Благодаря на всички професионалисти,какво ще ме посъветвате,изчетох доста из форума но още не мога да взема решение,затова и питам ?
                              п.с. В процес на избор съм
                              Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

                              Коментар


                              • От: Made in Bulgaria

                                Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
                                Този спул гън ми изглежда доста аматьорски принцип дори за аматьор като мене
                                Има си добрите и лошите страни. Лошите са че тежи, добрите са че можеш да си купиш малки ролчици всякакъв тел, и когато не ти трябва просто не го ползваш, а си мъкнеш само машината, която го играе електрожен.

                                Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
                                ,иначе и аз съм се ориентирал към телоподаващо на Дел(ако някой знае къде им е магазина нека сподели,в сайта им не пише)
                                Близо до оптикомеханичния завод, който пък е близо до Орион. Звънни им и се разберете - всичко ще ти покажат и обяснят.

                                В сайта им има карта - цъкаш контакти, после карта:
                                http://wikimapia.org/#lang=en&lat=42...84643&z=18&m=b - в средата на екрана точно е.


                                Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
                                заради този селф контрол искам нещо добро,но няма някак си избор има 2 варианта този от 1500 и комбито 3 в 1 за 1800
                                Иди на място. Избор има.

                                Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
                                (какво ще рече 3в 1 телоподаващо,електрожен и плазма,горелка или...?)
                                Телоподаващо + електрожен + аргон.

                                Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
                                ,тези на колегата от Арго маркета имат ли селф контрол
                                Не.

                                Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
                                ...какво ще ме посъветвате,изчетох доста из форума но още не мога да взема решение,затова и питам ?
                                п.с. В процес на избор съм
                                Иди на място. После иди и на другите места, за които се чудиш и сам си направи сравнението.

                                И една немалка подробност - машините на доста от "другите места", включително някои от "марковите други места" се сервизират пак в Дел.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X