Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Made in Bulgaria

    Здравейте, още се ослушвам за бутилка щото звънях къде ли не и каквито и сметки да правя под 130лв (ако взема бутилка от пожарогасител+кран+заверка) или 150 нова от РЕДКО няма как да намеря. Иначе апарата е този който съм споменал по горе - само СО2:
    MIG-MAG инверторен CO2 заваръчен апарат 170A
    режим на работа: MIG/MAG (телоподаващо устройство)
    пригоден за работа със заваръчна тел на ролка 5 kg
    захранване: 230V/50;60Hz
    заваръчен ток: 170A max
    номинална мощност: 5.2kW
    ПВ при 50А (20оС): 100%
    ПВ при 110А (20оС): 100%
    ПВ при 170А (20оС): 75%
    регулиране /плавно/: 20-170А
    диаметър на заваръчната тел: 0.6;0.8 mm, тръбна 1мм
    окомплектован с шланг с еврокуплунг и ръкохватка
    степен на защита: IP 21
    собствено тегло (без ролка): 9 kg


    Може ли да ми пратите координати на колегата от Своге ? Благодаря!!!

    Коментар


    • От: Made in Bulgaria

      Първоначално публикуван от Pachopacho Преглед на мнение

      ПВ при 50А (20оС): 100%
      ПВ при 110А (20оС): 100%
      ПВ при 170А (20оС): 75%
      Тука ми се види нещо, грешка да има а?
      Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.

      Коментар


      • От: Made in Bulgaria

        Принципно няма грешка ако ПВ-то на 110 А е 100%,всичко под 110А е 100%
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Made in Bulgaria

          "Грешката" е 20-те градуса. Обикновено ПВ-то се мери при 40 градуса околна температура, а не при 20. Поредния дребнав търговски трик. Съжалявам за крайните думи, ама си е точно това.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Made in Bulgaria

            В интерес на истината ,на тяхния сайт не пише нищо подобно !
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Made in Bulgaria

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              В интерес на истината ,на тяхния сайт не пише нищо подобно !
              Копирал съм информацията от тук: http://viki-b.my.contact.bg/mig-mag.html и от някакъв друг сайт не помня кой точно, защото на сайта на Вики нямаше точно ПВто при различния ампераж.
              В агромаркет пише ПВ при максимален ток -75% ...
              Колко е реално един господ знае и ще си покаже като го напъна

              Иначе по въпроса с бутилката не успях да намеря тема в "ПРОДАВА", ако може поне никнейма да ми кажете на колегата от Своге.
              Благодаря предварително!

              Коментар


              • От: Made in Bulgaria

                Точно температурата имах в предвид. Пък да вземат да я напишат при -20,ще убият тогава с ПВ.
                Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.

                Коментар


                • От: Made in Bulgaria

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  В интерес на истината ,на тяхния сайт не пише нищо подобно !
                  Ако в сайта им не го пише, а в ръководството на машината го пише - още по-зле.

                  Това е като простотията с компютърните говорители с мощност "1500W P.M.P.O." Вътре обикновено се мъдри 15-20 (отново в добрия случай) ватов нисък клас интегрален усилвател, а са захранени в добрия случай от трансформатор като за домашен звънец.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Made in Bulgaria

                    Някъде в форума съм качил сканираното оригинално ръководство на вики и струна ама не го намирам !
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Made in Bulgaria

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      ...Това е като простотията с компютърните говорители с мощност "1500W P.M.P.O." Вътре обикновено се мъдри 15-20 (отново в добрия случай) ватов нисък клас интегрален усилвател, а са захранени в добрия случай от трансформатор като за домашен звънец.
                      Правилното изписване е C.H.P.O. (Chinese Hypothetical Power Output)
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • От: Made in Bulgaria

                        Колега, Roninn ето го ръководството http://www.offroad-bulgaria.com/show...=100351&page=7

                        Коментар


                        • От: Made in Bulgaria

                          Първоначално публикуван от gosho_lubenov Преглед на мнение
                          Колега, Roninn ето го ръководството http://www.offroad-bulgaria.com/show...=100351&page=7
                          Мерси колега.....точно в ръководството е дадено при 20 градуса ! Досега на нито една от машините ми не съм виждал сработила защита,а са тормозени при външна темп. 35-38 градуса и работа кутия електроди на ден !
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Made in Bulgaria

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            ...кутия електроди на ден !
                            ...е 4.54 електрода за 10 минути, ако кутията електроди е норд 2.5. Ама 2.5 са мижави, май. На към 100А макс. За колко време изгаряш един електрод? Аз не знам, честно. Рядко заварявам с електроди, да не кажа почти никога.

                            ...ама това не е важно, в случая. Важното е че се подават цифри, които не могат да служат за сравнение с други продукти. И още по-важно е че това не се упоменава в сайта им, а само в ръководството.

                            Всъщност, далеч съм от мисълта че са единствените, дето го правят.

                            Например ето от страницата на fronius:
                            Duty cycle at 10 min/40° C (104° F) 20 % d.c. at 110 A
                            Duty cycle at 10 min/40° C (104° F) 100 % d.c. at 60 A
                            Duty cycle at 10 min/25° C (77° F) 30 % d.c. at 110 A
                            Duty cycle at 10 min/25° C (77° F) 100 % d.c. at 80 A
                            Тук вече няма нищо неясно.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Made in Bulgaria

                              Имахме краен срок за изработване на монтажни планки,които се монтират на 20-25 метра височина,естествено изтърван,планките се сглобяваха от 5 бр. по-малки планки 10х20х5
                              За монтажа бяха необходими към 50-60 планки,грубо около 400-500 електрода ,двама души само ми ги подаваха и спирахме 2 часа за обяд,времето между електродите е толкова колкото е необходимо за поставянето на нов в ръкохватката !За ден и половина-два ,бяха готови.Норд обаче дали 2.5 или 3.25 бяха не помня !Бяхме се опекли всички и най-вече чираците....тези два дни бяха най-зверското заваряване в живота ми...нещо като седящ маратон !
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Made in Bulgaria

                                Преди 4-5 години вуйчо ми правеше една гондола. За една седмица трябваше да се завърши. Аз с баща ми намествахме гредите, а вуйчо ми заваряваше. Само че със саморъчено направен трансформаторен електрожен, с електроди 5-6мм. Но за такава машинка съм малко скептичен. Навсякъде хвалят стоката, а и цената и е евтина, но след като се вземе няма нищо общо с реалността. И аз искам да си взема такова леко електроженче за да заварявам на далечни места. Миналата година доста се оглеждах, но така и не съм се навил.
                                П.П. Ще следя с интерес темата и ако има още полужителни отзиви за машинката, ще си купя. За любителска и монтажна работа, За сериозната работа имам си този домашно правен електрожен и една кракра 160А, също и телоподаващо на струна 250А трифазно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X