Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за черните котии в колите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от Volk
    Разбира се, че съм съгласен с теб!
    Не обръщай внимание на разводняването, някои в тоя форум заместваме сбирките на живо..
    Много хубаво го каза за личната свобода и свободата на околните...

    ТИ ЗАЩО КАРАШ ДЖИП И МИ ТРОВИШ ВЪЗДУХА?!

    Аз карам колело и не замърсявам твоя, така че ако обичаш, от утре или карай джип който не ползва кислород и се зарежда с вода или хващай колелото!

    Надявам се че разбираш майтапа, мога да ти извадя хиляди подобни примери за да излезеш от тая хипноза за свободата!
    Щом сме се сбутали в тоя свят, открай време се прецакваме, кой да се налапа повече с всичко, там където живееш пък е царството на това изкуство, а Щатите са гениалната илюзия в тоя смисъл!

    На вас тия кутии ще ви свършат работа, след 5 години може и в Европа да влезнат, значи и тук!
    Ама докато не почнат да ги вграждат фабрично, не виждам шанс да се наложат,а и не би трябвало да ги монтират алармаджии.
    Тука обаче, аще не можем да надвием абитурентската възраст на автопарка!

    Аз лично бих си поставил веднага такова устройство, някак си вписва се хармонично в новите технологии на автомобилите, въпреки че в мойта джипка ще лудне още първите 30 сек!
    те са фабрични.не ми струваше нищо. Аз даже не знаех до преди няколко месеца. Има и такива които можеш да си ги инсталираш сам и след това да даунлоаднеш информациата на компутер. Включват се в кутията под волана където включваш скенер. Събира много повече информация и за много по дълго време. Седмици ако не и месеци.
    относно воината по принцип не обичам да коментирам.
    Но преди не много време псуваха арабите в БГ, след това руснаците, а сега американците. Следващите ще са европейците, защото като влезем в европа тогава ще ни удерат толкова здраво, и тогава хората ще разберат точните чувства на европейците към нас. Страхувам се че БГ ще се превърне на това което е мексико за америка.
    Истината е че нито имаме технология, нито инфраструктура, нито законодателсво, нито испълнители на реда, нито политици, нито стопанство, нито икономика, нито продукти които да са конкурентно способни в европа. Ще стане така че ще ни превърнат в ефтини работилници на европа, и пак , дано да греша.

    "Аз карам колело и не замърсявам твоя, така че ако обичаш, от утре или карай джип който не ползва кислород и се зарежда с вода или хващай колелото! "
    Много е скупа водата. бензина е по ефтин.
    1Л преработена вода е кум $1.50, бензина иде към $0.90 на Л.

    Хаиде стига толкоз че сам почнах да сменям темата.
    Наздраве.
    П/С някои каза че съм пиел много щото се наздраве съм викал.
    Аз така си казвам. Не че пия.[/quote]
    CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
    http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
    http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от sharrko
      Страхувам се че БГ ще се превърне на това което е мексико за америка.
      Истината е че нито имаме технология, нито инфраструктура, нито законодателсво, нито испълнители на реда, нито политици, нито стопанство, нито икономика, нито продукти които да са конкурентно способни в европа. Ще стане така че ще ни превърнат в ефтини работилници на европа, и пак , дано да греша.
      Не, разликата е огромна..
      Ако щатите отворят границите си с Мексико и ги обяват за щат, тогава може да има прилика!
      Преди нас много страни минаха по този път, като започнеш от мързеливата Гърция, пияната Полша и т.н., практиката показва, че за една сравнително малка част от населението е кошмар, друга /основно младите/ се слива с Европа даже по-успешно от самите европейци!
      Ние сме малки и да ни метнат 0,01 % от еврофондовете, ще ни удавят в пари и инфраструктура!
      Производството, както знеш отдавна вече не е нито в Щатите, нито в Европа, така че и това не е проблем..
      А и бабичките от евросъюза са луднали по нашите хотели и спасители, затова аз съм голям оптимист в далечен план!

      Айде наздраве! /имате ли там шопска и ракийка? /

      Коментар


      • #33
        Компанията Chrysler решила да поставя черна кутия в новите модели на джиповете Grand Cherokee, която да записва последните думи на шофьора преди катастрофа. В Америка в 90% от случаите, последната дума е била "Shit!", докато в България, в 99% процента от случаите, последните думи на шофьора са били: "Пичове, скибайте к'во мо'а да напраа с тоя джип!"
        Танки грязи не боятся!

        Коментар


        • #34
          Волк, това за което ти говориш емного вярно, и това ми е надеждата.
          Затво все още имам надежда че БГ може и да тръгне към позитивна посока. Единственото от което се страхувам, е че много млади хора, образовани, ( а българското образование си е на високо ниво) са тръгнали по света, и много малко останаха в БГ.
          Точно тези хора ще трябват на БГ със влизането в ЕС. Дано да се върнат. ЕС ще бъде много добра възможност за БГ да дръпне напред. Само дано да не я оплескаме. Щото и в това сме много добри.
          CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
          http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
          http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

          Коментар


          • #35
            Умните и образованите следват бизнеса, а бизнеса следва новите пазари, така че няма къде да ходят, ще се приберат от цял свят...
            Или шефовете им ще ги пратят да управляват българските филиали, вместо да обучават някой на български език!

            Тия еврофондове трябва да се похарчат, а те тепърва ще тръгнат!
            Ето - австрийци правят летището, ама досега я са влезнали 10 оригинални австрийци, я не, че и шефа им е египтянин...
            Нашите перничани мъкнат железата, а австрийците калкулират парата за допълнителни финансови претенции към държавата!

            Сега магистрала Люлин ще я строят турци, по същата схема, айде още стотина милиона евро!

            И така ще бъде, докато не ни дойде акъла и да се научим на бизнес!

            Коментар


            • #36
              Българското образование е част от историята. Поамериканчиха го, и образование у нас вече няма. В училище ходят само за купона. Не се научават и да четат, за друго не говорим.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X