Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Захранване над 70А

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Захранване над 70А

    Аз предпочитам активен звук. За системи до 20 кВ активно Маки ме устройва напълно, нагоре има дриги системи, лайнареи и прочее... Ако не стане да купиш свиркай, ще помагам с озвучаването, с каквото имам

    Коментар


    • #17
      До: Захранване над 70А

      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
      Аз предпочитам активен звук. За системи до 20 кВ активно Маки ме устройва напълно, нагоре има дриги системи, лайнареи и прочее... Ако не стане да купиш свиркай, ще помагам с озвучаването, с каквото имам
      Далече си ми да помагаш
      Иначе ако идваш към Бургас, обади се да пийнем по една бира и да поговорим за апаратури
      0888/417-383 Иван
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #18
        До: Захранване над 70А

        Ех, да не обърнах внимание на това разстояние
        Ще има май едно 2 събития и по морето август месец, та може да се видим
        Успехи

        Коментар


        • #19
          До: Захранване над 70А

          Тъй - по темата ...
          Трудното при активните тонколони е, че трябва да се закара ток до местата, където ще се разполагат. Това обикновено е по-скъпо, заради по-скъпите кабели. И линейните кабели стават дълги, та почват да приемат като антена всяко смущение ...
          Това, което на мен ми идва на акъла е, че сигнала може да се пренесе на цифрова линия или оптични кабели (по-добре на оптични). С някакъв малък ресивър при всяка група тонколони и съответно цифров миксер. Така съм пренасял звук на разстояния от по 40-50 метра (даже апаратурите бяха на различни фази и кръгове), без никакъв шум или брум. С такава цел се правят и оптичните връзки в кар-аудиото.
          Това позволява и съвсем непретенциозно захранване - просто трябва всяка група да си я захраниш на една линия, а различните групи си ги захранвай както си искаш.
          Помисли си ...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X