Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Едно въпросче за акумулатор .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Едно въпросче за акумулатор .

    така е да ,аз карах доста на тойотата(73-ка) с един,а фабрично си е за два(по 70ап/ч не съм имал проблеми .колегите по-горе са прави,не слагай два с различни характеристики и възраст ще се прецакат един друг
    има доста модели при които има соленоиден вентил(прекъсвач) които включва единия или двата акумолатори,в зависимост от режима и натоварването(например паджеро) ,така е и на тойота80-ката ми,но съм го монтирал като допълнителна екстра и съм с 2 х 100ап/ч
    неотдавна приятел имаше проблем с това и го разкара ,един стар дападжийски токаджия му побългари перфектно инсталацията еи сега си е с един 100амперов и нема грижи. ако не се лъжа,твоя рънър е 3 литра ,така че ако ти е читав мотора и немаш проблеми при палене и с един по 100 ще закърпиш положението.
    не казвам ,че това е най правилния и желан вариянт ,но е изпитан и работи добре.
    Последно редактирано от DIDOSKIN; 18-06-08, 00:39. Причина: пропуск
    8777203908

    Коментар


    • #17
      До: Едно въпросче за акумулатор .

      Дидо, мерси за мнението !

      Коментар


      • #18
        До: Едно въпросче за акумулатор .

        При свързването на два акумулатора успоредно се събира стартерния им ток и капацитета , напрежението остава същото следователно ,ако сложиш еди с достатъчно голям стартерен ток за твоя стартер няма да има проблеми дори и да е 20Ач.От капацитета зависи колко дълго ще може да въртиш на стартер , ако не пали.
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • #19
          До: Едно въпросче за акумулатор .

          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
          При свързването на два акумулатора успоредно се събира стартерния им ток и капацитета , напрежението остава същото следователно ,ако сложиш еди с достатъчно голям стартерен ток за твоя стартер няма да има проблеми дори и да е 20Ач.От капацитета зависи колко дълго ще може да въртиш на стартер , ако не пали.
          Въпреки всичко, тези с по-малък капацитет се правят и с по-слаб стартов ток, така че все пак си има някакво ограничение отдолу за капацитета ...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X