Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Писти/пътечки на платка - могат ли да се възстановят?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Писти/пътечки на платка - могат ли да се възстановят?

    Няма нужда за такъв проблем да се възстановява пистата - едно микроключе, с управление от секторна гърбица на диска върши работа.
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #17
      От: Писти/пътечки на платка - могат ли да се възстановят?

      Я покажи корпуса на уреда, май някъде имам един уред с прецакан дисплей и платката ми прилича на тази.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • #18
        От: Писти/пътечки на платка - могат ли да се възстановят?

        Ето го изделието.
        Произведено в далекоизточните части на Швеция.

        Филип, ако е като твоя с угаснал екран - направо можеш да получиш този екран,
        така или иначе скоро ще погреба останалото в КЗНН-КНМДП - "Кашона За Ненужни Неща, Които Някога Може Да Потрябват"


        Спарки го погледна и ми даде хубава идея.
        Вместо да прорязвам стъкломата и да вграждам фолио, само да го поизтъркам и "разроша", а фолиото да залепя с епоксид.
        Ще опитам дали ще стане и после ще споделя.
        Иначе няма драма за възстановяването /или погребването/ просто е предизвикателство за усвояване на нови умения на стари години
        Имам с какво да меря като се наложи.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MM3.jpg
Прегледи:1
Размер:66.0 КБ
ID:5703280
        Последно редактирано от rumbata; 20-02-16, 12:55.

        Коментар


        • #19
          От: Писти/пътечки на платка - могат ли да се възстановят?

          Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
          Ето го изделието.
          Произведено в далекоизточните части на Швеция.

          Филип, ако е като твоя с угаснал екран - направо можеш да получиш този екран,
          така или иначе скоро ще погреба останалото в КЗНН-КНМДП - "Кашона За Ненужни Неща, Които Някога Може Да Потрябват"
          Идеята ми беше да ти донеса платката, да видиш дали може да ти свърши работа за нещо , че аз отдавна съм я погребал в КЗНН-КНМДП
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • #20
            От: Писти/пътечки на платка - могат ли да се възстановят?

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            Тоя уред следва да бъде погребан с почести, и да се огледаш за новия му заместник.

            Теоретично ремонт е възможен, но вложените усилия и съмнителния резултат обезсмисля ремонта, IMHO.
            директно в магазина - за НОВ - тоя вече е в отвъдното

            Коментар


            • #21
              От: Писти/пътечки на платка - могат ли да се възстановят?

              Румба, имам известни съмнения, че не е само това повредата, но ако наистина ти се занимава, може да се пробваш да вкопаеш с дремела една по-дебела ламаринта от бакърий, примермо 0.5мм и да я залепиш, или анкерираш. Скептичен съм, че с епоксидка ще залепиш трайно фолиото към текстолита.
              Решението, което предлага Веско, също е продуктивно, макар и изискващо специални познания за ползване на уреда.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #22
                От: Писти/пътечки на платка - могат ли да се възстановят?

                уважавам идеите и идиотите- ама в тема за продукт за 20 +- 5 лева
                Няма начин .
                И смисъл.
                Без да се цитирам . В далечната 1995 година , купувах чипа и го заменях (на мултицета) имаше начин , беше на конзола ...
                Сега всичко е на плюнки....кое ще смениш ?

                Коментар


                • #23
                  От: Писти/пътечки на платка - могат ли да се възстановят?

                  Кой продукт казваш е 20+-5лв? Щото limit 610 multimeter под 200лв не намирам
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • #24
                    От: Писти/пътечки на платка - могат ли да се възстановят?

                    Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                    уважавам идеите и идиотите- ама в тема за продукт за 20 +- 5 лева
                    Няма начин .
                    И смисъл.
                    Без да се цитирам . В далечната 1995 година , купувах чипа и го заменях (на мултицета) имаше начин , беше на конзола ...
                    Сега всичко е на плюнки....кое ще смениш ?
                    На тоя чипа си е нормален, с нещо като 144-200 крака. Сменя се безгрижно. Не че има смисъл де...
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      Колеги здравейте,
                      Извинявам се, че възраждам толкова стара тема, но ми излезе в гугъл като резултат от търсенето ми, и понеже вече не знам кого да попита, ще попитам Вас.

                      Имам специфичен проблем с един телефон Samsung S7 edge.
                      Изключително важно е да възстановя информацията, която се намира в паметта на телефона.
                      Проблемът е, че никой не може да се справи с това, поне в сервизите, които съм го носил (гр. София).
                      Казаха ми, че става въпрос за прекъсната писта между процесора и паметта.

                      Търся специалист / сервиз / съвет / или човек с опит в такъв тип дейност, който би искал да го погледне, да го наснима и да се опитаме да се справим с тази задача.
                      Цената за услугата не е от значение, дори ако се наложи да взема друг такъв телефон да ползваме части от него. Даже мисля да го изпратя до Южна Корея в централата им, ако не намерим решение в България (не, не са биткойни които търся в информацията )

                      Моля Ви за съдействие, ако може да предложите някакъв вариант тук или директно на 0877552750.
                      Благодаря ви предварително!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X