Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От ток на газ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Както бях обещал, поствам някоя снимка. Снощи е свършила газта и тая сутрин ходих да заредя бутилката. След бездействие го обръщам и отупвам тръбите за всеки случай, после нивелирам отново, защото понякога не ще да тръгне.
    На външния кожух остана дупката, която бях изрязал за предишния вариант. Не съм я кърпил, но и така си работи екстра.
    Все забравям да запиша колко кара с една бутилка 10 кг, но повече от месец. Днес заредих 10 кг и записах датата.

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20210422_100710.jpg Прегледи:0 Размер:415.8 КБ ID:6735275

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20210422_100659.jpg Прегледи:0 Размер:367.6 КБ ID:6735276

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20210422_100653.jpg Прегледи:0 Размер:379.5 КБ ID:6735277

    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #32
      Личи си че си строител .
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • #33
        По какво бе, адаш?


        Аааааа...
        Сетих се. По окачвача.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #34
          Бирка...наздраве
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • TigerHunter
            TigerHunter коментира
            Редактиране на коментар
            Наздраве, адаш!

        • #35
          Ако е за икономия, трябва да го направиш с АГУ, че битовата газ е много скъпа

          Коментар


          • TigerHunter
            TigerHunter коментира
            Редактиране на коментар
            Верно е. На 2,55 заредих днеска. Да, ама докато го направя на АГУ, трябва да вкарам пари за нов.
            То не е до икономия, но хладилник на вилата си трябва топлите месеци. Зимата е лесно. Една кофа и в снега или на бръснеца,
            А ток има само 600 вата. Не става конвенционален. Затова и заигравката.

          • Ivan_J
            Ivan_J коментира
            Редактиране на коментар
            Това е съвсем друга работа.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X