Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв бушон?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Какъв бушон?

    Ами аз няколко пъти писах че внасям такива неща от немски производител, ама кой да чете........ Имам дори бушони с дисплей които показва волтажа и ампеража на тока преминаващ през бушона.

    Коментар


    • #17
      До: Какъв бушон?

      Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
      Ами аз няколко пъти писах че внасям такива неща от немски производител, ама кой да чете........ Имам дори бушони с дисплей които показва волтажа и ампеража на тока преминаващ през бушона.
      Ще напишеш ли отново от къде могат да се купят?
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • #18
        До: Какъв бушон?

        Всички продукти на фирмата може да видите на www.dietz.biz Там може и да си свалите каталога. Ако си харесате нещо, звънкате ми на 0898/690969 и го получавате Повечето неща ги имам в наличност. Цените посочени в каталога нямат нищо общо с цената която давам за членове на форума

        Коментар


        • #19
          До: Какъв бушон?

          Колега сложи си 63 А автоматичен бушон като тези за инсталацияте в ...........
          FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
          BJ42 04 1982
          FJ62 11 1983 skipe blago4x4
          LZ 2 BHB

          Коментар


          • #20
            До: Какъв бушон?

            Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
            а къде продават истински и качествени бушони ?
            По моргите за коли. Няма по хубаво от оригиналния бушон заедно с бушонодържача

            Коментар


            • #21
              До: Какъв бушон?

              Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
              В момента не ми е спешно. За инвертора отдавна вече сложих бушон 70А от типа на тези, които слагат фирмите, инсталиращи аудиосистеми в колите.
              При търсенето обаче се видя, че май си е проблем да намериш, каквото ти трябва. На едно място имат някакви бушони, които могат да свършат работа, обаче нямат държатели за тях. В съседния магазин пък имат държатели, но за друг тип бушони.
              А що се отнася до най-обикновените предпазители за коли (до 25-30А) от тях навсякъде май са едни и същи - от тези, за които колегите казват, че могат да направят беля, защото се топели ...
              Колега, от около година ползвам инвертор 700W (вклювал съм дори перфоратор 710W), а предпазителя е за аудиосистема 60А при това с евтин китайски държач-не грее и не изгаря. Смятам, че този който си сложил е идеален.

              Коментар


              • #22
                До: Какъв бушон?

                ако на един бушон пише 5А, той обикновено гори /на момента/ при ток 10-15А и повече... при 5-6-7А може само да грее и да повреди държача...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #23
                  До: Какъв бушон?

                  Тая работа с бушоните е малко като оная работа. Ако приборът има защита, май най-мъдро е да се защитят кабелите от срязване на изолацията, а допълнителен бушон да не се слага. Иначе, при това напрежение и ток, бушонът ще внесе значимо съпротивление във веригата, особено, ако е изложен и на атмосферни влияния. Така ще намали ефективността на цялото нещо. Освен това, с нагряването си, може да предизвика запалване и така да донесе белята, от която трябва да пази.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X