Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преправяне на охлаждане Фронтера 2.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
    Не сме сигурни, ама се надяваме да е така!
    Провери ли вече къде е Гоце Делчев на картата?
    no signature no problems

    Коментар


    • #47
      Привет, fanatic, аз също се притеснявах за работната температура на моята фронтера, но след превантивно замерване ме увериха, че е нормално. При мен мотора е X20SE, дали имат разлика и в какво не знам, но като цяло е Гадна работа, като види зор, особено лятото и с климатик много бързо загрява, стига до последното деление и чак тогава сработва вентилатора, а вече съм прегрявал C20NE на вектра, така че карам с едно на ум...

      ПС А имаш ли представа какво е различното в двата мотора или е трик за еколозите

      Коментар


      • #48
        само главата е различна, при твойта имаш 172 нм при 2800 оборота при мен 170 при 2600, и 10:1 компресия а аз 9.2:1 иначе мотора е същия, а вентилатора ти пали чак на последната чертичка защото датчика ти е 100-95 градуса фабрично, сложи си 98-93 и ще ти се охлажда по-добре.... и вентилатора и датчика са ти едноскоростни. вече съм експерт по охлаждането
        no signature no problems

        Коментар


        • #49
          Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
          Не сме сигурни, ама се надяваме да е така!

          На Ладата перката е 10А и е сложен през реле.Тази колко е?
          Мое мнение но малко ме съмнява тоя датчик да кара дълго при по чести пускания на перката,но дано не съм прави и да не трябва да го преправяте

          Disem на една от снимките гледам има един дачтк с 3 извода и ме интересува би ли ми казал кой от изводите се води общ?
          Луд умора нема,само се поти!!!

          Коментар


          • #50
            Хи,хи, дано не ми се наложи и аз да ставам експерт, че много ще ми дойде, ако нещо се прецака направо питам теб!

            Коментар


            • #51
              До: Преправяне на охлаждане Фронтера 2.0

              Зравейте.
              Имам едно питане към вас-скалата за очитане на работната температура на двигателя ми е раграфена на 4 или 5 чсти,а стрелката ми седи винаги на първата чертичка,много рядко качва на втората,само като вклуча бавните и я карам по много кофти терен,това нормално ли е или не?При вас как е?

              Коментар


              • #52
                До: Преправяне на охлаждане Фронтера 2.0

                Прочети по форума и ще разбереш, само в раздел Опел има поне 4 теми за температура и позиция на стрелките.
                no signature no problems

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X