Здравейте,
моят Defender 90 (1989 г.) в момента е турбодизел с ръчна скоростна кутия. Искам да го преработя изцяло на бензин: Rover 3.9 V8 с автоматик ZF. Вече имам ходещо Discovery 1 от 1995 г. като донор.
Не търся голяма фирма, а опитен частен майстор, който наистина е премислил такъв суап — тоест знае какво трябва да пасне едно към друго, за да се получи накрая чиста, надеждна и регистрируема кола.
Който вече е правил преработка от дизел на Rover V8 с автоматик - пишете на лично как бихте подходили към такъв проект и за какво трябва да се внимава. По това най-добре ще разбера дали ще се разберем.
Коректно заплащане, разбира се. Колата мога да докарам.
Благодаря и поздрави
моят Defender 90 (1989 г.) в момента е турбодизел с ръчна скоростна кутия. Искам да го преработя изцяло на бензин: Rover 3.9 V8 с автоматик ZF. Вече имам ходещо Discovery 1 от 1995 г. като донор.
Не търся голяма фирма, а опитен частен майстор, който наистина е премислил такъв суап — тоест знае какво трябва да пасне едно към друго, за да се получи накрая чиста, надеждна и регистрируема кола.
Който вече е правил преработка от дизел на Rover V8 с автоматик - пишете на лично как бихте подходили към такъв проект и за какво трябва да се внимава. По това най-добре ще разбера дали ще се разберем.
Коректно заплащане, разбира се. Колата мога да докарам.
Благодаря и поздрави
Коментар