Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Defender 90 - преработка от дизел на бензин V8 с автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Defender 90 - преработка от дизел на бензин V8 с автоматик

    Здравейте,
    моят Defender 90 (1989 г.) в момента е турбодизел с ръчна скоростна кутия. Искам да го преработя изцяло на бензин: Rover 3.9 V8 с автоматик ZF. Вече имам ходещо Discovery 1 от 1995 г. като донор.
    Не търся голяма фирма, а опитен частен майстор, който наистина е премислил такъв суап — тоест знае какво трябва да пасне едно към друго, за да се получи накрая чиста, надеждна и регистрируема кола.
    Който вече е правил преработка от дизел на Rover V8 с автоматик - пишете на лично как бихте подходили към такъв проект и за какво трябва да се внимава. По това най-добре ще разбера дали ще се разберем.
    Коректно заплащане, разбира се. Колата мога да докарам.
    Благодаря и поздрави

  • #2
    като начало пиши за коя част на Галактиката става дума...........
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      Дали не е от галактиката на гоогле Ai

      Коментар


      • дядо владо
        дядо владо коментира
        Редактиране на коментар
        Моооже,🙄 звездна система Ба-ли-го 😂

    • #4
      Появиха се първи постове на новорегистрирани, които изглеждат съмнително смислени. Това, ако е реално питане, на реално лице, аз ще съм доста учуден меко казано.

      п.п. Такава преработка става САМО за извън път. За цивилна употреба НЕ!!!
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

      Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

      Зареждам...
      X