Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VW Touran 1.4 Метан Необяснимо Прегрява

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От начина на писане и говорене мисля че си от София?
    Защо при това положение трябва да ходиш при дилърите?
    Според мен трябва да отидеш при онзи многознаец Крис от DAS avto....
    Логиката ми е много проста: Тия момчета правят и са профилирани за фолксвагени - имат много сериозна теоретична и практична подготовка.
    Парите няма да са като на евтин гараж но ще са по малко от официалния сервиз - който честно казано аз се съмнявам да постави правилна диагноза когато има казус!
    P.S
    Даже може и да не ходиш! Можеш да му звъннеш с думите че Мишев те е насочил и му казваш набързо проблема по телефона и че други сервизи са вдигнали ръце и директно го питаш : Ще се справиш ли ?
    Лесно е и нищо не губиш.

    Коментар


    • #17
      Автомобила е базиран в Пловдив. Благодаря за насоката- там ще се пробва ако проблема продължава.

      По последни данни вече не прегрява уж, имало е парче пластмаса рестриктиращо някоя от големите тръби към радиатора. Вече не вдига над 92 градуса.
      Но е изгубила антифриз. Предстои да се разбере дали го яде.
      ​​

      Коментар


      • #18
        Явно този сервиз също не е стрес тествал колата защото пак загрява. Маслената температура се вдига до 137.
        Има някакво подобрение, на равно и лек наклон не загрява, но при стръмен планински път със по-рязко изкачване отново светна лампата.
        Другото е, че вентилаторите остават включени поне 4-5 минути след изключване. Независимо от условията.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X