Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тефлонови семеринги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Момче, внимавай с глупостите, преди да отнесеш двойка за срока.
    Освен казаното от Кольо технологично мазане на девствената ципа, къде още се мажат черупките, казваш?

    Коментар


    • #17
      Понеже не ми се спори за глупости прилагам следните два видеоматериала.В първият човека маже обикновен семеринг и го набива, във вторият каката го вкарва сух, ако искаш спори с тях.

      Лагерите както съм написал се мажат от вътрешната страна по работната повърхност преди монтаж.Но понеже съм вадил един два работили лагера ми е правило впечатление, че нищо не пречи на маслото обилно да смазва гърба им докато работят




      Коментар


      • #18
        Баси, мацето извади толкова специализиран инструмент.... за толкова кратко време.... Единствено по-впечатляващо щеше да бъде ако беше топлес.
        АИГ-Заваряване ООД
        Производител на заваръчни апарати "DEL"
        http://www.aigwelding.com
        0889 522 036

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Така е по-готина.

      • #19
        Коле, опиши ако ти е удобно как ти би сменил този семеринг, може и да си топлес
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Аз?
          С чука и изтъпена отвертка

          Аз за мацката бе... Семерингите не ме вълнуват. Старите модели са ми напълно работещ вариант.

        • Kirilpm
          Kirilpm коментира
          Редактиране на коментар
          Мацката ясно, че не я подценяваш, но не подценявай новите семеринги.Злите езици разправят, че уплътнявали на места където старите са направили каналче, даже и без допълнителна обработка.За мен това е огромно предимство, само като се замисля колко ядове са ми отваряли такива детайли и колко трудно се правят ремонтни втулки, а понякога и невъзможно.

        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Може, не споря. Сигурно са добри.
          Ама аз съм си доволен от старите. Каналче, не каналче...
          Доливаш масло и газ. А ако може контакта на семеринга с вала да се измести с милиметър-два-все едно е нова машина.
          Ама бягаме от темата.

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X