Обява

Свий
Няма добавени обяви.

изрязване на медни гарнитури за глава?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Ако представителството на Хонда е като на Тойота ... Верно няма какво да се каже ...
    Комедианти.
    Само Фолксваген май имат човек, който знае и гайките по модели и какви ли не още тънкости. Ама те пък спряха Илтиса(((

    Коментар


    • #32
      бе навсякъде със всички модели е така... Аз и в представителството на сузуки колко ядове съм брал с лагера на опашката на скоростите, който го нямаше никъде, а те ме обеждаваха, че там няма нищо... А то има семеринг, иглен лагер и се води първи лагер на скоростите...., но те са просто едни продавачи и искат само да лапат пари... без да мислят и да се интересуват! Абе прост народ, но това са фактите ... Това да живееш за едното ядене, ходене по нужда и спане него разбирам! Нали уж човечеството се стреми да е по више създание от животното....
      4ао
      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

      Коментар


      • #33
        Тия дето цял ден само си разхождат ръбовете на панталоните, смятат дъвката и дискотеката за върха на цивилизацията и жените им ги бият пък не разбират тебе. Така че и речник не помага. Тва е то брат ми, мор по добитъка.
        Пък кой ще се смее последен май скоро ще видим

        Коментар


        • #34
          дини 50 старта ръчка до края ако не е качествено по нататък няма, досега проблеми с гарнитури на хонда съм нямал железни но се шлайфа блока и главата задължително. ако се съмняваш иди на цар симеон кажи че искаш клингиритова гарнитура за глава на D15B2 тя става перфектно на твоя мотор

          Коментар


          • #35
            До: изрязване на медни гарнитури за глава?

            здравейте мойе ли някои да ми каже реда на стягане на глава на мерцедес бус

            Коментар


            • #36
              До: изрязване на медни гарнитури за глава?

              На новата гарнитура трябва да има схема.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #37
                До: изрязване на медни гарнитури за глава?

                Гарнитура за Опел 2,0 16V на Елринг е такава,метална от няколко листа ! защо не провериш дали не предлагат и за Хондичката такава !
                Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X