Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Турботаймер?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Буст Контролера се ползва от всички собственици на автомобили с Турбо двигатели които желаят да повишат мощтноста на двигатела.
    Ползва се и при автомобили на които е поставено турбо в последствйе.
    Съществуват механични(кранче) и електронни.
    С този уред най-лесно може да се покачи мощтноста на един двигате,но и лесно може да се счупи един двигател ако се прекалява.
    Фирми производители много,но най-известните:HKS,GREDDY,BLITZ,APEXi...:
    http://www.blitz.co.jp/products/sbc-dc.pdf

    Коментар


    • #17
      Паджеровод , а от къде си купи(взе ) ТОВА ?
      poli , забравил съм си японските очила , сериозно от къде може да се закупи такава шашма ?
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #18
        http://www.greddy.com/
        ELECTRONICS-PROFEC B

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от churov
          Паджеровод , а от къде си купи(взе ) ТОВА ?
          Хе Ами аз постоянно се ровя в такива неща защото това ми е работата, така че вярно е че не съм го купувал Затова не мога да ти кажа магазин, но мога да ти кажа производителя - Делта инструмънтс - българска фирма, която прави такива процес-индикатори за производствени нужди. Като цяло включва индикатора, който виждаш и датчик, който се монтира на произволно място след турбото.

          Коментар


          • #20
            Poli, направо ти се извинявам че те попитах Това чудо навлиза в областта на тунинг аксесоарите и там дерат по 12 кожи както виждам! Направо нямам думи едно както казваш "кранче", но всъщност е обикновен редуцир вентил с пружинка струва 120$ a някои "екстри" стигат до 5 бона в зелено! Ето го редуцирчето, което ме отказа:

            То просто лъже регулатора на турбината, че още не е стигнала зададеното налягане и тя горката се напъва още. За това аз имам веднага решение, което няма да ми струва нищо. Просто така съм научен да действам

            Коментар


            • #21
              Не споря,варианти много,и най-евтиниа и лесен е с една малка дупчица на вакума на Уестгейта.
              И още много-много други.
              За това всеки решава какво да слага.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X